reklama

Dětské odrážedlo + pedály

Mám dotaz: Nevíte někdo o odrážedle, ke kterému se po zvládnutí rovnováhy dají namontovat pedály? Potřebuji to pro 3 leté dítě. Viděl jsem něco takového u firmy Tchibo, ale už to mají vyprodané. Předem díky za tipy.

[ Zpět ]
Datum: 16.11.2009
Autor: john
  • Re: Dětské odrážedlo + pedály

Ahoj, zrovna včera jsem narazil na tohle:
    http://fitness.rozumne.info/pridavne-pedaly-se...

Přijde mi to ale spíš jako kuriozita (jiným slovem pitomost :-)), netuším ani, jak to má přesně fungovat.

Osobně mi připadá, že aby šlo k odrážedlu přidělat pedály, musíš ho zbavit většiny výhod odrážedla, především snadné přenosnosti a nízké hmotnosti. Takže pokud bych měl už tříleté dítě, které by na to mělo dostatečný vzrůst, vzal bych 12ku kolo a odmontoval pro začátek pedály...

[ Zpět ]
    Autor: k.vl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jo, to jsem taky viděl, ale zavrhl. S tím setrvačníkem to bude asi mít velký odpor.

[ Zpět ]
      Autor: john
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

přesně takhle jsem to udělal kdysi já.... sundal jsem pedály a bylo to nejlepší řešení

[ Zpět ]
      Autor: újezďák

Ahojky, tak už i my jsme koupili odrážedlo (kolo bez šlapek) pro toho našeho prostředního. Dostal ho ke 3. narozeninám. No a za 3 dny, co na něm jezdil dostal od Authora 12ku (Jet) a od prvního dne na něm šlape bez přídavných koleček (ty jsme vymontovali hned na prodejně) jako ďas. Teď vždycky když jede, tak si říká "cyklista" :-))
      A my jsme také na něj hrdí, že za 3 dny na odrážedle se naučil držet rovnováhu a jezdí bez koleček. Jen škoda, že takové odrážedla nebyli před 4 lety (tedy mi jsme o nich ještě nevěděli), protože to by jsme ho pořídili pro toho staršího, kterýmu jsme sundavali kolečka až na 16ce v jeho skoro 5 letech. Ten pořád padal a pak sekl s kolem a nechtěl na něm jezdit. A tím chci hlavně říct, že ať je to jakékoli odrážedlo (drahé nebo levné), odrážedlo je prostě super věc. Myšleno odrážedlo (né motorka a podobné).

Zdravím všechny. Martina a spol ;)

[ Zpět ]
      Datum: 24.04.2010
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

187 cyklistů (16 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017