reklama

Jakou koupit přilbu?

Podle zákona by všechny děti mladší 15ti let měly mít při jízdě na kole na hlavě přilbu. Ale ruku na srdce, je tomu opravdu tak? Přečtěte si, jaká by měla být dětská přilba podle názoru lékaře.

Datum: 17.08.2005
Autor: Redakce
  • Re: Jakou koupit přilbu?

Jestli mě po čtyřiceti letech na kole někdo bude nutit jezdit s přilbou, budu to považovat za omezování osobní svobody.

[ Zpět ]
    Datum: 18.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (asdyx)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

S takovým přístupem se toho třeba ani nedožiješ.

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Třeba to důchodcům naopak zakážou. Ekonomické zdůvodnění by se našlo. :')

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)

Já osobně používám tuto přilbu http://www.worker.cz/153/cyklo-prilba-worker... a jsem s ní spokojen. Je mi již něco přes padesát a žádný problém používat přilbu mi vůbec nevadí

[ Zpět ]
    Datum: 29.08.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr Kabík (avg@email.xx))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.

Hledám: Chupacabra team.

15.11.2017
Hledame přatele cyklistiky jsme skupina cyklistu a jezdíme pro radost nebo i po závodech .Kontakt 604 325 235.

Hledám: Parťačku

12.11.2017
Hledam kamaradku na kolo,behani,kafe nebo jen tak na pokec po praci nebo o vikendu.Sportuji v okoli Branika a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

103 cyklistů (2 přihlášení)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017