reklama
Město: Ostrava

Centrum

Bydlím v centru Ostravy a je pro mě problém "bezpečně" z centra vyjet. Vždy míjím frekventované křižovatky. Chtělo by to alespoň jednu cyklostezku přes centrum města. Chápu, že není moc prostor, kam tu stezku dát, ale líbí se mi třeba styl budování cyklostezek ve Vítkovicích. Šoupne se to na chodník a je to.
Vím, že zatím se zdá, že v Ostravě vede spousta cyklostezek odnikud nikam, ale já doufám (projekty jsem neviděl), že nám za nějaký čas budou dávat cyklostezky smysl a význam.

[ Zpět ]
Datum: 27.05.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jurdis)
  • Re: Centrum

         

    omlouvám se, reagoval jsem na příspěvek o cyklostezkách a nějak se i to zobrazilo jako nový post a nejde mi už zpětně smazat

    [ Zpět ]
    Datum: 27.05.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jurdis)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka na vyjížďky

05.05.2024
Jezdila jsem často a aktivně. Změna bydliště, přátel a možností vše zhatilo. Ráda bych aktivního parťáka, který by…

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

191 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 5. část

5. část - Jezero Yssyk-kul a okolí V sedle se cesta narovnala a pak zlomila. Bylo už jasné, že jsme bouřku…
Peggy | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 4. část

4. část - Chtěla jsem Kyrgyzstán, mám Kyrgyzstán... Podepsaly se na nás únava, hlad a stres, jestli seženeme…
Peggy | 06.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | 02.05.2024