reklama
Město: Vyškov

Ve Vyškově otevřeli novou cyklostezku

Ve Vyškově otevřeli novou cyklostezku. Investice si vyžádala více než 15 milionů korun.

Dvoukilometrová cyklostezka vede ze Smetanových sadů, kde se napojuje na současnou cyklostezku vedoucí z parku, do průmyslové zóny Sochorova. "Její funkce nebude plnit jen rekreační účely, ale měla by sloužit především ke každodennímu dojíždění za prací," uvedl místostarosta města Roman Celý (KDU-ČSL).

Náklady na stavbu přesáhly 15 milionů korun. Město však získalo dotaci ve výši tří milionů korun z krajského rozpočtu a šesti milionů korun ze Státního fondu dopravní infrastruktury. "Nová cyklostezka prozatím končí na ulici Pustiměřská. V budoucnu se ji snad podaří prodloužit až do Pustiměře," doplnil místostarosta.

[ Zpět ]
Datum: 09.10.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Regiony24.cz)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Albánie

včera
Hledám parťáky na cestu Slovensko, Maďarsko, Bosna, Albánie, Černá Hora, Chorvatsko, Itálie, Rakousko a zpět. Popř…

Hledám: nejen cyklistu

Hledám: nejen cyklistu
27.05.2017
Sport,kultura,cestování a vzájemné poznávání s nezadaným mužem z Prahy, co aktivně žít ho baví. Nadhled, humor,…

Hledám: Bikera od Liberce / z Lužických hor / Praha sever

26.05.2017
1) Miluješ jízdu na biku v terénu, po trailech i po pěšinách nebo po lesních i polních cestách v našich luzích a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

110 cyklistů (6 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017