reklama
Město: Most

Sprinter roku

Nová cyklistická akce, nový podnět, dokonce finanční. Zkuste, prosím, hádat, jestli se naše milé město Most přidá, či ne. Díky "vznikajícím" novým cyklotrasám bych soudil, že si tuto příležitost nenechá ujít a bude bodovat. Díky nevhodně zvoleným cyklotrasám a cyklostezkám předpokládám, že se nebude chtít dále ztrapňovat. Jak to vidíte vy, pište a zkuste přehánět. Znovu doufám, že z radnice někdo čte tyto stránky a stále doufám, že to bude něco platné. Zatím o tom pochybuju a věřím, že mě někdo dokáže přesvědčit o opaku. S tím souvisí další otázka: kdy myslíte, že bude vybudovaná nová silnice do Litvínova a bude také nové cyklopropojení Most - Litvínov. Cyklotramvaj neberu.

[ Zpět ]
Datum: 18.02.2008
Autor: Matěj
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Společnost pro Brno & Jižní Moravu

Hledám: Společnost pro Brno & Jižní Moravu
včera
Uvítám inteligentní a (pozor, není totéž) rozumnou ... nejlépe dámskou ... společnost na celodenní cyklistiku (40…

Hledám: spolujezdkyni na občasné nenáročné cyklovýlety

včera
, podle nálady zajedeme i dál Spíše se kochám než uháním. Sdílená radost je dvojnásobná

Hledám: Kamarádka na kolo

včera
Nenajde se partačka na výlety do 36 let.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

199 cyklistů (5 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017