reklama
Město: Karlovy Vary

podělaný město

Dokud nezačnou chtít jezdit na kole ve městě Rusáci, tak se nic dít nebude...až si řeknou na své radnici / sice české ale v podstatě ruské /, až osloví a připlatí někomu z rady města, tak se možná nějaké další stezky začnou budovat..otázkou je, jestli ale na ně budou smět Češi- obyvatelé města, ikdyž to bude stavěný z jejich daní...
zkorumpovaní mamrdi na ty, o které by se ve skutečnosti měli starat, z vysoka serou...

[ Zpět ]
Datum: 09.08.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (skeptik)
  • Re: podělaný město

bohužel nezbývá nic jiného než souhlasit.Např.cesta ze St.Role do centra vede pouze tim nejhorsím usekem.Než se prostrkáš k Lidlu a na stezku tak je to dost o hubu.Pominu-li tuhnickou lavku která mne dovede na dalsí frekventovanou ulici,tak mne stezka dovede ne chebák.Ten je sice mozný prejet docela v pohodě,ale po chdniku.I když jedu s vědomím ze chodnik patří chodcum a nikam se necpu,vetšinou se najde nekdo kdo prudí a nakonec ho stejne musím poslat do prdele.Tak že to nekonec vypadá,že ty špatný jsme jen my,protože nás nemohou vystát jak řidiči tak chodci.

[ Zpět ]
    Datum: 17.09.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (crowe (trek9.8@seznam.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu
dnes
Cyklo-sezóna vypukla, aktivní čtyřicátník hledá parťačku pro radost ze společných vyjížděk v okolí Prahy i dál. E…

Hledám: Cyklokamarády :)))

včera
Ahoj:) jsme pár z Prahy (28 a 30 let ) a hledáme další pár a nebo klidně i nepár na společné vyjížďky. Jezdíme…

Hledám: Pár na cyklovýlety

22.05.2017
Hezký den, rádi poznáme pár na pořádání cyklovýletů, Praha, Praha Západ a okolí, jsme sportovní postavy a muž 40…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

217 cyklistů (16 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017