reklama

Cross-trek

Ve středu mi na Šumavě ukradli Leader foxe,černobílý s prázdnými držáky na celém kole,pokud je ten dacan neodmontoval.Bylo to pod plešným jezerem.Dosti nezvyklé místo na stříhání zamykacího lanka.Asi ho už neuvidím.Mám v hledáčku Wheeler,Superior a Authora kolem 20.000 Kč.
Co vy nato milí rádcové.
Díky
yaris

[ Zpět ]
Datum: 12.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (yaris)
  • Re: Cross-trek

Wheelera jsem nedávno potkal a překvapil mě svou pečlivou elegancí. Ale je to jen můj dojem. Trochu mě zaráží ta hmotnost - 14,4 kg za 20000 Kč. Taky Merida má podobná kola s odpruženou sedlovkou a regulovatelným představcem, pokud jsi na to zvyklý. Abys to u Authora nepostrádal. Moc ti konkrétně neporadím, stejně už začínají pomalu slevy, tak hledej. Šlechtí tě, že to bereš realisticky. :')

[ Zpět ]
    Datum: 14.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cross-trek

Díky za názor.Ten Leader fox bylo moje první lepší kolo.Mělo výbavu Deore a já bych teď,když to tak dopadlo,něco o kousek lepšího.Mám v září 50,tak mi rodina něco přidá a vypadá to,že i pojišťovna.Ale toho kola je mi stejně líto.Měl jsem ho rád.Mělo by v září 2 roky.
      yaris

[ Zpět ]
      Datum: 14.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (yaris)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kámoše na kolo

dnes
Cyklistka hledá zábavného kámoše na kolo z východních čech.

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu
včera
Cyklo-sezóna vypukla, aktivní čtyřicátník hledá parťačku pro radost ze společných vyjížděk v okolí Prahy i dál. E…

Hledám: Cyklokamarády :)))

23.05.2017
Ahoj:) jsme pár z Prahy (28 a 30 let ) a hledáme další pár a nebo klidně i nepár na společné vyjížďky. Jezdíme…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

276 cyklistů (34 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017