reklama
Město: Brno

Praha - Brno - Praha

Zdravim brnenske lezaky. Patek az sobota jsem byl na azubu v Brne, nikoho jsem nepotkal, tak se aspon chlubim takhle :o) Najeto asi 440km za 2 dny, zastavovilo me asi 6 lidi a chteli vedet, co to je. V Brne me ohrozila blondynka odbocujici vpravo, ale nastesti jsem stacil uhnout. Bez defektu nebo poruchy na stroji.

[ Zpět ]
Datum: 31.05.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (dan (dan72@seznam.xx))

Nejlépe hodnocené

1 hlas
  • Re: Praha - Brno - Praha

jejda sorry, tohle melo byt jinde :-(

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Měls avizovat předem, přijel bych tě potkat :-). A to tě za 440km ohrozilo jenom jedno auto? Pokud ano, tak bych rád věděl, jaks to dokázal.
    Žes nikoho nepotkal se dalo čekat, já jsem najel na azubu cca 2500km než jsem potkal jiné ležaté kolo.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Mam na prilbe na stopce male zpetne zrcatko, je to super vec. Bez toho bych se na lezaku bal, moc doporucuju. Neustale sleduju provoz za sebou, lehkym pootoceni hlavy vidim za sebe v sirokem uhlu.

[ Zpět ]

Taky možná pořídím, ale všechno tohohle typu mi vždy bylo protivné protože je to moc blízko. Mám takový ten pocit jako když si vemeš brýle se dvěma dioptriemi navíc vždy když se do toho dívám.
        Mě nejčastěji ohrožujou zepředu. Jedu po hlavní v řídkém proudu aut a někdo z vedlejší se podívá přímo na mě, šlápne na plyn a vjede tam. Já mám pak časté výdaje za brzdové špalíky.

[ Zpět ]
        Datum: 01.06.2004
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo ?

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo ?
20.08.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Velké Losiny zastavil ses na Ipu

20.08.2017
Velké Losiny - byl jsi tam se svými dvěma kamarády ve středu možná ve čtvrtek 8.či 9. kolem 18 hodiny. Zastavil…

Hledám: Najdu partnera?

19.08.2017
Hledám partnera na cyklovýlety, pro načerpání energie, zlepšení kondice.....a do budoucna pro vytvoření pevného…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

236 cyklistů (21 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017