reklama
Město: Bruggy

och Bruggy a kolo

V Brugách jsem pobýval cca dva roky a musím říci, že je to cyklisticky skoro město snů. Jediné, co kazí ten ideální dojem je, že se tam dost často v okolí objeví na malých zemědělských silničkách beton, tedy cesty jsou betonové. A trochu mě občas znervózňovalo, že musíte při tréninku třeba ve 40km/h přejet z cylostezky na druhou, která je na druhé straně silnice. Prostě je najednou cyklostezka na druhé straně. Ale jinak se dají v okolí najít i okruhy, které jsou téměř pořád po hladkém asfaltu, silničky jsou úzké, protože jsou mezi zemědělskými usedlostmi, ale zase tam potkáte auto 2x za hodinu. Jo a cyklista má v Bruggách v podtatě vždy přednost. I když je na vedlejší, auta na hlavní zastavují. A takové vyjížďky podél kanálů, to je potěcha pro duši. Zkluste třeba Brugy - Damme - Sluis (to už je Holandskou). Nádhera.

[ Zpět ]
Datum: 31.01.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Fikáček (fikacek@centrum.xx))
  • Re: och Bruggy a kolo

Jo v Bruggách je to super. Byl jsem tam minulý rok a moc se mi to líbilo.

[ Zpět ]
    Datum: 19.02.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (stepan)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: och Bruggy a kolo

zdravím chci jet z brugg do čech sháním trasu nemáš náhodou mapu nebo informace jestli se to dá ujet ???tam chci jet autobusem i s kolama a pak zpátky

[ Zpět ]
    Datum: 20.05.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (spike (black.spike@atlas.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku na kolo 60+ z Prahy

10.12.2017
Nerada jezdím sama, zato jezdím ráda jak na kole tak i na sjezdových lyžích, ev. i za turistikou. Hledám sportovní…

Hledám: partnera 45+

09.12.2017
Hledám kámoše 45+ na sportovní aktivity.Helena

Hledám: parťáka na kolo, lyže, běžky, turistiku

Hledám: parťáka na kolo, lyže, běžky, turistiku
06.12.2017
Hledám kámoše, časem možná i víc, na sportovní aktivity, jsem z okresu UO, 53let/174cm, sportovní typ
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

202 cyklistů (19 přihlášených)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017