reklama
Země: Německo Německo

Vozík za kolo Croozer vs Adventure

Vozík za kolo Croozer vs Adventure
Ahoj všichni, chci koupit vozík za kolo, klasika je Bob Yak ale objevil jsem "Adventure CT1 Folding Cargo Trailer", který od pohledu vypadá velice podobně a stojí necelých 6tis Kč (oproti cca 9tis za Bob Yak). Nemáte někdo, prosím, osobní zkušenost s tím od Adventure? Na netu jsem našel jediné hodnocení (kladné). Ušetřené 3tis Kč nejsou úplně málo. Díky všem.

[ Zpět ]
Datum: 27.05.2009
Autor: Pivos
  • Re: Vozík za kolo Croozer vs Adventure

Ahoj ja mam ct1, taky jsem puvodne koukal po Yak ale cena rozhodla jak jinak. Jakej je vnich rozdil ti nepovim akorat vaha po smontovani byla 6.8 kg. Jinak je to super kara, litam snim kolem 150 km za den a na rovinach a z kopce ti ani neprijde za mas kolem 40 kilo za sebou a kam ze se snim chystas? Zatim zdarek

[ Zpět ]
    Datum: 17.06.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Miki7373)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Na kolech pod Mt. Blanc

Michal Ivasienko
Putování se třemi malými dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy
Ještě rok před popisovanou cestou k nejvyššímu vrcholu Evropy neměli účastníci této expedice naprosto žádné zkušenosti s cykloturistikou a…
289 Kč

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč
Tip na letošní dovolenou

Okruh Hornofalckým lesem na kole

(CK Rubikon)
29.04.2017, 3 dny
4 700 Kč
cyklistický Autobusem

Bodamské jezero na kole

(CK Rubikon)
04.05.2017, 5 dní
9 400 Kč
cyklistický Autobusem

Ammer stezka a bavorské zámky na kole

(CK Rubikon)
06.05.2017, 4 dny
6 800 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: kamaráda na kolo

včera
Hledám kamaráda na kolo a jiné aktivity.Ve dvou to je veselejší.

Hledám: kamarádku

včera
Kamarádku na příležitostnou spolujízdu v okolí Říčan a Voděradských bučin a taky na povídání. Už mě (sportovní 55+…

Hledám: Parťáka 50+ Praha-Západ

18.04.2017
Zdatnějšího parťáka 50+ pro vyjížďky po práci i celodenní výlety. Někdy jezdím svižnějším tempem pro kondici,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

271 cyklistů (24 přihlášených)

Maďarsko a Chorvatsko na kole

Skončila zima nezima. Vypnul jsem lyžařský vlek, naštípal dříví na zimu příští, zabalil vše potřebné,…
pavelv | 20.04.2017

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017