reklama
Země: Německo Německo

Vozík za kolo Croozer vs Adventure

Vozík za kolo Croozer vs Adventure
Ahoj všichni, chci koupit vozík za kolo, klasika je Bob Yak ale objevil jsem "Adventure CT1 Folding Cargo Trailer", který od pohledu vypadá velice podobně a stojí necelých 6tis Kč (oproti cca 9tis za Bob Yak). Nemáte někdo, prosím, osobní zkušenost s tím od Adventure? Na netu jsem našel jediné hodnocení (kladné). Ušetřené 3tis Kč nejsou úplně málo. Díky všem.

[ Zpět ]
Datum: 27.05.2009
Autor: Pivos
  • Re: Vozík za kolo Croozer vs Adventure

Ahoj ja mam ct1, taky jsem puvodne koukal po Yak ale cena rozhodla jak jinak. Jakej je vnich rozdil ti nepovim akorat vaha po smontovani byla 6.8 kg. Jinak je to super kara, litam snim kolem 150 km za den a na rovinach a z kopce ti ani neprijde za mas kolem 40 kilo za sebou a kam ze se snim chystas? Zatim zdarek

[ Zpět ]
    Datum: 17.06.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Miki7373)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem

Markéta Hroudová a Luděk Zigáček
Po cyklostezce ODRA-NISA k moři na Rujanu a Polskem zpět domů
První knižní přiblížení krásné, ale lehce opomíjené dálkové cyklostezky lemující hraniční řeky mezi Německem a Polskem. Tento cestopis…
259 Kč

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bohemia tour sever

(CK Bondo)
13.07.2018, 10 dní
8 910 Kč
cyklistický Vlastní doprava

Mosela a Sára na kole

(CK Bondo)
24.07.2018, 6 dní
9 940 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole: Kvilda

(CK Bondo)
31.07.2018, 6 dní
4 940 Kč
cyklistický Vlastní doprava
Seznamka

Hledám: Zimní Alpy

19.11.2017
V létě kolo, v zimě lyže...Pro povánoční výlet přes Silvestra hledáme partičku pro příjemné lyžování i zábavu.…

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.

Hledám: Chupacabra team.

15.11.2017
Hledame přatele cyklistiky jsme skupina cyklistu a jezdíme pro radost nebo i po závodech .Kontakt 604 325 235.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

183 cyklistů (17 přihlášených)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017