Země: Německo Německo

Vozík za kolo Croozer vs Adventure

Vozík za kolo Croozer vs Adventure
Ahoj všichni, chci koupit vozík za kolo, klasika je Bob Yak ale objevil jsem "Adventure CT1 Folding Cargo Trailer", který od pohledu vypadá velice podobně a stojí necelých 6tis Kč (oproti cca 9tis za Bob Yak). Nemáte někdo, prosím, osobní zkušenost s tím od Adventure? Na netu jsem našel jediné hodnocení (kladné). Ušetřené 3tis Kč nejsou úplně málo. Díky všem.

[ Zpět ]
Datum: 27.05.2009
Autor: Pivos
  • Re: Vozík za kolo Croozer vs Adventure

Ahoj ja mam ct1, taky jsem puvodne koukal po Yak ale cena rozhodla jak jinak. Jakej je vnich rozdil ti nepovim akorat vaha po smontovani byla 6.8 kg. Jinak je to super kara, litam snim kolem 150 km za den a na rovinach a z kopce ti ani neprijde za mas kolem 40 kilo za sebou a kam ze se snim chystas? Zatim zdarek

[ Zpět ]
    Datum: 17.06.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Miki7373)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč

Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem

Markéta Hroudová a Luděk Zigáček
Po cyklostezce ODRA-NISA k moři na Rujanu a Polskem zpět domů
První knižní přiblížení krásné, ale lehce opomíjené dálkové cyklostezky lemující hraniční řeky mezi Německem a Polskem. Tento cestopis…
259 Kč
Seznamka

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?

Hledám: Parťáka nebo parťačku

28.11.2016
Hledám parťáka nebo parťačku na silniční kolo Teplice a okolí. Už mě nebaví jezdit pořád sám. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

98 cyklistů (6 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016