reklama

Tlumic 190/51 - nevali se nekomu doma nevyuzity?

Ahoj, zbyly mi doma po zlomenem kole doma komponenty, ktere bych rad osadil na novy celoodpruzeny ram. K plne spokojenosti a ke kompletnimu kolu mi chybi tlumic v delce 190 mm se zdvihem 51 mm. Kdyby nekomu prebyval nejaky kousek budto v dobrem stavu, nebo pripadne neco jaks taks "za pivo", dejte, PLS, vedet.
[email protected]
603 459 568

Jo, ja vim, je tu bazar, ale treba si nekdo vzpomene, ze mu neco prekazi na dne supliku, i kdyz to primarne nepotrebuje prodat a do bazaru by se nepodival... 8-)

Diky,
Mur

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.02.2018
Autor: Murphy
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádka na kolo

21.05.2024
Hledám kamarádku na společné cyklovylety 40-55 let Brno venkov Miloš

Hledám: Sličnou cyklistku na výlety v okolí Prahy?

17.05.2024
Léto na dohled, nenašla by se nějaká náruživější štíhlounká, samozřejmě sličná, cyklistka na občasné výlety v…

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

143 cyklistů (3 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 6. část

Naše první třítisícovka Slibovali jim ráj na zemi a místo toho je čekala jen pustá step. Tak zní úvod příběhu…
Peggy | 20.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 5. část

5. část - Jezero Yssyk-kul a okolí V sedle se cesta narovnala a pak zlomila. Bylo už jasné, že jsme bouřku…
Peggy | 10.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 4. část

4. část - Chtěla jsem Kyrgyzstán, mám Kyrgyzstán... Podepsaly se na nás únava, hlad a stres, jestli seženeme…
Peggy | 06.05.2024