reklama

Chariot Cougar - pohupavanie zboka nabok

Zdravim Vas a hlavne majitelov Chariot Cougar 2-miestnych. Akurat sme sa vratili zo zrazu a partak, ktori isiel jednu trasu za mnou mi pri zastavke vravi, ze nevie, ci nemam nieco zle, ale ze mi vozik pri slapani pohupava dost z jedneho boka na druhy ako taham do pedalov. Pozerali sme to, ale nikde sme nic nenasli, pri slapani nemam tendenciu s bikom naklanat ako slapem. mam celoodpruzeny Giant s maestrom a chcem sa spytat niekoho, kto ma podobny vozik, ci sa tiez s niecim podobnym nestretol. moze to byt aj to, ze mam nastavene odpruzenie jemnejsie, nie podla vahy oboch deti, kedze behame dost offroad a ptoom na ceste moze sposobovat hlavne toto, ale moc sa mi to nezda. skor by som to tipoval na nie dobre upevnenie tyce v cape, ktora nie je tak pruzna na slapanie, ma niekto podobny problem, napad?

[ Zpět ]
Datum: 01.07.2012
  • Re: Chariot Cougar - pohupavanie zboka nabok

         

    možná příliš podhuštěné pneu?

    [ Zpět ]
    Datum: 01.09.2012
    Autor: PavelŠ
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Chariot Cougar - pohupavanie zboka nabok

         

    tohle by mně celkem zajímalo, ráda bych totiž jeden takový vozík koupila. Zkusím se poradit u prodejců... jestli to bude v nastavení tlumení pak se to dá pochopit ... jenom aby to nebil problém s kloubem.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.12.2012
    Autor: adele
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Chariot Cougar - pohupavanie zboka nabok

         

    Dobrý den, jsem prodejce dětských vozíků, ale s tímhle problémem, který popisujete jsem se ještě nesetkala. Charioty právě většinou drží jak přibité a nehýbají se prakticky vůbec ani při poměrně dost podhuštěných pneumatikách (vlastní zkušenost z terénků :)) Možná bych Vám opravdu doporučovala navštívit Vašeho prodejce a nechat si vozík zkontrolovat...přece jen vozíme v nich to nejcennější ;)

    [ Zpět ]
    Datum: 05.12.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamaráda/dku na kolo

28.05.2024
Ráda bych našla kamaráda/dku na kolo kolem 60 let na cyklovyjížďky v okolí Prahy - pouze cyklostezky. V případě…

Hledám: Kamarádka na kolo

21.05.2024
Hledám kamarádku na společné cyklovylety 40-55 let Brno venkov Miloš

Hledám: Sličnou cyklistku na výlety v okolí Prahy?

17.05.2024
Léto na dohled, nenašla by se nějaká náruživější štíhlounká, samozřejmě sličná, cyklistka na občasné výlety v…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

215 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 7. část

Sonkol, zázraky na počkání nebo do tří dnů Kratičké intermezzo - které se přihodilo úplnou náhodou, přesně…
Peggy | 26.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 6. část

Naše první třítisícovka Slibovali jim ráj na zemi a místo toho je čekala jen pustá step. Tak zní úvod příběhu…
Peggy | 20.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 5. část

5. část - Jezero Yssyk-kul a okolí V sedle se cesta narovnala a pak zlomila. Bylo už jasné, že jsme bouřku…
Peggy | 10.05.2024