reklama

Reklama elkos.cz a novy problem s DD motorem

Zdravim.
Podle doporuceni objednal jsem na elkos.cz dve 16s4p baterky s Samsung 40T clanku. Vrele muzu doporucit i elkos.cz, i clanky 40T. 5kg baterka s kapacitou 16Ah ma vnitrni odpor kolem 100mOhm. Po odberu 5-7Ah za 40 min je hladna.

Na svem zlutem 2WD elektrokole ted mam ze zadu 5.5kg DD motor a 40A 72V RJ. Vetsinu cesty baterka ma napeti 63-65V.

A ted poprvni setkal s problemem, ze obcas zadni kolo se zablokuje. V obou pripadu to se stalo po brzdeni a pak rozjeti, takze na male rychlosti a kolem 20A-30A proudu. Ja rozjizdim plynule, takze me trva 3-5s do doby, kdy zmacknou plyn naplno, a v tuto dobu jiz jedu nad 40km/h.

DD motor je vice nez 10 let stary. Je to muj nejstarsi funkcni motor, bezny zprevodovany motory maji u me zivotnost rok-dva, mam ji asi 10 kusu.

Kdo vi, kvuli cemu motor blokuje a jak to obejit (krome snizeni A a V, je to asi jasne:)?
Asi pristi rok koupim novy DD motor, ted pres desti a zimu budu pouzivat tento.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 15.10.2022
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: spolucestující

Hledám: spolucestující
12.11.2022
Ráda bys cestovala na těžko a nechceš jet sama? Tak to je i můj případ. Můžeme o tom podiskutovat, vyměnit si…

Hledám: Vánoce a Silvestr na kole

Hledám: Vánoce a Silvestr na kole
07.11.2022
Hledám spolucestující na zájezd https://www.adventura.cz/zajezdy/11997-silvestr-na-kole-na-italsko-francouzske…

Hledám: Jižní Francie, Španělsko, Andorra, Portugalsko

Hledám: Jižní Francie, Španělsko, Andorra, Portugalsko
28.09.2022
Hledám také více lidí (2-3) na cestování autem a na kole většinou horské průsmyky autem do jižní Francie, Andorry,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

168 cyklistů (10 přihlášených)

Jak jsem jel okolo Čech

Závod Okolo republiky je další z cyklistických ultra-šíleností, do které jsem se po letošním Toulání pustil.…
JohnyB | 23.10.2022

Bikepacking španělsky 4.část: Andalusie – z pouště Gorafe na pláž v Cabo de Gata

Bláto z lesa vymění naše kola za písek z pouště Gorafe a pobřeží v Cabo de Gata. Část čtvrtá. Vyrážíme z…
Kristina | 07.09.2022

Po zaniklých tratích kolem Tirschenreuthu

V bavorském pohraničí je několik zrušených železničních tratí, na nichž se vybudovaly cyklostezky. Záruka…
Guiseppe | 27.08.2022