reklama

Kde se vzal duch člověka? Poznávejme sami sebe, svůj původ a svo

Kde sa vzal duch človeka? Poznajme sami seba, svoj pôvod a svoju cestu!

Duch človeka je iskra nesmrteľnosti, ktorá sa skrýva v každom z nás. Ale pozor! Táto iskra je iba potenciálom nesmrteľnosti! Iba možnosťou jej rozvinutia, čo znamená, že ak v sebe tento potenciál plne neaktivujeme a nezrealizujeme, zahrabeme to najdrahocennejšie, čo máme. Premrháme totiž svoju šancu na dosiahnutie nesmrteľnosti ducha tým, že svoj život premárnime honbou za vecami druhoradými a podružnými. Za vecami hmotnými.

Viac sa dozviete na:
http://kusvetlu.blog.cz/1801/kde-sa-vzal-duch...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 15.02.2018
Autor: othon777
  • Re: Kde se vzal duch člověka? Poznávejme sami sebe, svůj původ a

A ten nesmrtelný duch, v ženském rodě duchna, taky jezdí na kole? Pokud ne, tak nás tady s podobnými velkodušnými myšlenkami už přestaň otravovat, dej se raději třeba na rybaření.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Mě by spíš zajímalo, kde se furt berou takoví jako ty. Vás musí tahat slunko z pařezů, protože totok se přece nemůže narodit. ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kilometre nie sú veci hmotné :D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kilometre sú neni veci hmotné :-)

Lanna by mohla vědět, co je tohle za nářečí, nebo zkomoleninu. Ale kdekterej spolubojovník ze Slovenska to měl takhle poskládané.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Já bych ho spíš pochválil, z pěkný a nekonfliktní článek. Oproti minulým výjevům je tohle roztomilé a poučné. :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2018
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se..

dnes
Zdravím,hledá se nějaká parta lidí ke které bych se mohla přidat na různé bikování po horách, ale i rovince :-)…

Hledám: s Kolo spolu od Znojmo na Bratislava

Hledám: s Kolo spolu od Znojmo na Bratislava
včera
Dobry den. Ja hledám žena ktery spolu na kole vylet 3-4 den. Ja plánovat z 30.5.2018 Znojmo po Bratislava jít.…

Hledám: Kamaráda na kolo, brusle i koloběžku...50+

Hledám: Kamaráda na kolo, brusle i koloběžku...50+
včera
Najdu tady pohodáře pro volný čas?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

306 cyklistů (24 přihlášených)

RUNDREISE 2018: Donau - Enns - SALZA - Mariazell - Walster - Traisen - Donau

Salza se mi zalíbila v r. 2010, když jsme na jejím břehu tábořili v kempu Weiberlauf, do něhož jsme odbočili…
Quatsch | 17.05.2018

Jak jsem doma vyřešil ukládání kol

Nejsem si jistý, zda sem tohle téma úplně patří, ale pro mě to v posledních týdnech bylo celkem aktuální, tak…
StanaPavlicek | 01.05.2018

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018