reklama

Vodácký kurz na Salze

Termín: 24.06.2017 - 27.06.2017, 4 dny
Cena od: 6 700 Kč

vodácké Autobusem
Foto: CK Kudrna

Pro začátečníky i pokročilejší vodáky na oblíbené rakouské řece

Na našich vodáckých zájezdech se vždy do jisté míry věnujeme i procvičování základních vodáckých dovedností, ale nabitý program a velikost skupin neumožňují jejich výraznější prohloubení. Právě pro ty, kteří by se chtěli zdokonalit ve vodáckém umění či jsou úplnými začátečníky, je určený tento vodácký kurz. Malá skupinka (max. 3 lodě na jednoho instruktora) a výběr řek je ideální kombinací pro to, aby jste po absolvování tohoto kurzu byli schopni bezpečně se pohybovat na řekách s obtížností do WW3 a ještě si to při tom pořádně užít. Kurz je určen hlavně pro kanoisty, ale po dohodě rádi vezmeme i kajakáře.

Program zájezdu

1.- 2. Odjezd v nočních hodinách z Brna.  Rozdělení do skupin podle zkušeností, podle potřeby nácvik jízdy na klidné vodě, trénování nájezdů do proudu i do vracáku, přejezdy proudu, plavání v divoké vodě a cvičení samozáchrany. To vše na úseku řeky nad městečkem Wildalpen a zejména na slalomové trati u kempu.

3. Sjezd horního úseku Salzy z Wildalpenu do Palfau. Budeme zdokonalovat dovednosti procvičované v předešlém dni, dále bude probíhat nácvik zastavení a výjezdů v obtížnějších místech, taktika jízdy na divoké vodě a záchrana na divoké vodě.

4. Pro nácvik jízdy na vodnatých řekách s pořádnými vlnami se přesuneme na řeku Enns.

5. Poslední den se vrátíme zpět na Salzu, kde budeme splouvat úsek od soutoku až na konec soutěsky pod Palfau. V impozantní slepencové soutěsce si utvrdíme naučené dovednosti. Pak už jen balení a návrat do Brna ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, 3x kemp, průvodce, vodácké instruktory, půjčení vodáckého vybavení (loď - Baraka, RIO, pádlo, vesta, přilba a neopren), pojištění léč. výloh, zákonné pojištění CK a Chimpanzee pišing

Cena nezahrnuje

vodáckou obuv a bundu. Je možné si jej u nás objednat: neoprenovou obuv za 40 Kč/den (160 Kč/zájezd) a vodáckou bundu za 40 Kč/den (160 Kč/zájezd). Při použití vlastního kompletního vodáckého vybavení vám bude poskytnuta sleva ve výši 500 Kč/os. Toto vybavení musí být plně funkční a odpovídat náročným bezpečnostním požadavkům pro absolvování zvoleného zájezdu. Ubytování v penzionu (za příplatek cca 290 Kč/noc lze zajistit ubytování v penzionu.)

Nástupní místa

Brno, Znojmo

Cestovní kancelář:
Kudrna

vodácké Autobusem
Náročnost: Co to znamená?
nízká - střední


Navštívené země:
Rakousko Rakousko

Podobné zájezdy
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

198 cyklistů (10 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017