reklama
Země: Česko Česko

Na kole a vlakem s dítětem

Ahoj,mam deviti letou dceru a rada bych s ni v lete na par dnu vyjela nekam na vylet na kole a vlakem.Nejsme zdatne cyklistky a hledame pohodu a peknou prirodu.Jsem ale bezradna,tak hledame nekoho do party,kdo by mel napad,chut nebo zkusenost.Jsme z Pelhrimova.Diky mamka

[ Zpět ]
Datum: 06.05.2009
Autor: mamka
  • Re: na kole a vlakem s ditetem

         

    Mě okouzlil Jindřichův Hradec a jeho okolí. Tak nějak si představuji cyklistický ráj.
    Je se na co koukat, je možnost koupání a profil stezek aji pro nepříliš zdatné. A máš to v podstatě za humny.
    8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2009
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: na kole a vlakem s ditetem

           

      diky za odpoved.Loni v lete jsme tam byli na kratkemvylete a mas pravdu.Letos bych rada vice dnu a vice lidi

      [ Zpět ]
      Datum: 06.05.2009
      Autor: mamka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: na kole a vlakem s ditetem

         

    Ahoj,
    já jsem si moc zamilovala Lipno - v létě se tam kombinuje kolo s vlakem a přívozy přímo úžasně.
    Vloni jsme tam byla s kamarádkou, předloni sama. Zatím jsem vždy byla ubytovaná v penzionu a výlety byly jednodenní - i tak se dá zvládnout během týdne objet celá nádrž.
    Ideální je ubytování v Černé v Pošumaví, je odtamtud dobré spojení, dá se bydlet i za dobrou cenu.
    Letos se tam chystám opět, ale děti mám menší - dvojčata, kluky, v létě jim bue 5 let. Na větší výlety bych je měla ve vozíku.
    Tak kdybys nesehnala lepší partu... ;-)
    Pár obrázků máme zde:
    http://family.cz/scripts/album/album.asp?choose...
    http://family.cz/scripts/album/album.asp?f_id=...

    [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2009
    Autor: atanerj
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: na kole a vlakem s ditetem

           

      Ahoj,take moc diky za odpoved.Zatim sbiram tipy,nez se rozhodnu.Kluci jsou krasni,jen pro mou temer pubertacku opravdu mali.Ale treba bychom se divili.Clovek nikdy nevi,jak na sebe deti zareaguji.Jeste to promyslim,kdyztak se ozvu a probereme to podrobneji.Moc dekuju.mamka

      [ Zpět ]
      Datum: 11.05.2009
      Autor: mamka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: na kole a vlakem s ditetem

             

        Jasně, to by chtělo do party ještě nějakou mamču, co má jedno dítě ve věku Tvojí dcerky. Kluci si stačej, ale vrstevník by také nebyl k zahození :-)).
        Kemp U Pavlisů, o kterém zde byla zmínka, je toto: http://upavlisu.sweb.cz/

        [ Zpět ]
        Datum: 13.05.2009
        Autor: atanerj
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: na kole a vlakem s ditetem

         

    Už 8 let jezdíme do kempu U Pavlisů supr relax v krásném prostředí. Příjemný personál, žádné hordy lidí. Pan Bohouš supr průvodce na kolo po okolí. Vřele doporučuji.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mery)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: na kole a vlakem s ditetem

           

      moc dekuju za tip.Jestli mohu poprosit o upresneni mista a kontakt,budu rada.mamka

      [ Zpět ]
      Datum: 11.05.2009
      Autor: mamka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

322 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024