Země: Česko Česko

Na kole a vlakem s dítětem

Ahoj,mam deviti letou dceru a rada bych s ni v lete na par dnu vyjela nekam na vylet na kole a vlakem.Nejsme zdatne cyklistky a hledame pohodu a peknou prirodu.Jsem ale bezradna,tak hledame nekoho do party,kdo by mel napad,chut nebo zkusenost.Jsme z Pelhrimova.Diky mamka

[ Zpět ]
Datum: 06.05.2009
Autor: mamka
  • Re: na kole a vlakem s ditetem

Mě okouzlil Jindřichův Hradec a jeho okolí. Tak nějak si představuji cyklistický ráj.
    Je se na co koukat, je možnost koupání a profil stezek aji pro nepříliš zdatné. A máš to v podstatě za humny.
    8-)

[ Zpět ]
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

diky za odpoved.Loni v lete jsme tam byli na kratkemvylete a mas pravdu.Letos bych rada vice dnu a vice lidi

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ahoj,
    já jsem si moc zamilovala Lipno - v létě se tam kombinuje kolo s vlakem a přívozy přímo úžasně.
    Vloni jsme tam byla s kamarádkou, předloni sama. Zatím jsem vždy byla ubytovaná v penzionu a výlety byly jednodenní - i tak se dá zvládnout během týdne objet celá nádrž.
    Ideální je ubytování v Černé v Pošumaví, je odtamtud dobré spojení, dá se bydlet i za dobrou cenu.
    Letos se tam chystám opět, ale děti mám menší - dvojčata, kluky, v létě jim bue 5 let. Na větší výlety bych je měla ve vozíku.
    Tak kdybys nesehnala lepší partu... ;-)
    Pár obrázků máme zde:
    http://family.cz/scripts/album/album.asp?choose...
    http://family.cz/scripts/album/album.asp?f_id=...

[ Zpět ]
    Autor: atanerj

Ahoj,take moc diky za odpoved.Zatim sbiram tipy,nez se rozhodnu.Kluci jsou krasni,jen pro mou temer pubertacku opravdu mali.Ale treba bychom se divili.Clovek nikdy nevi,jak na sebe deti zareaguji.Jeste to promyslim,kdyztak se ozvu a probereme to podrobneji.Moc dekuju.mamka

[ Zpět ]
      Datum: 11.05.2009

Jasně, to by chtělo do party ještě nějakou mamču, co má jedno dítě ve věku Tvojí dcerky. Kluci si stačej, ale vrstevník by také nebyl k zahození :-)).
        Kemp U Pavlisů, o kterém zde byla zmínka, je toto: http://upavlisu.sweb.cz/

[ Zpět ]
        Datum: 13.05.2009
        Autor: atanerj

Už 8 let jezdíme do kempu U Pavlisů supr relax v krásném prostředí. Příjemný personál, žádné hordy lidí. Pan Bohouš supr průvodce na kolo po okolí. Vřele doporučuji.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mery)

moc dekuju za tip.Jestli mohu poprosit o upresneni mista a kontakt,budu rada.mamka

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Rájem rozhlednovým – 70 nejnovějších rozhleden ČR

Jiří Štekl
• 70 nejnovějších rozhleden České republiky • vložena mapa VŠECH rozhleden ČR
Kniha je určena především pro ty zájemce, kteří už vlastní první, druhé nebo třetí vydání této úspěšné knihy a nechtějí si kvůli nově…
199 Kč

Kalendář – Rájem rozhlednovým 2017

Velký nástěnný kalendář
Rozhledny Středních Čech Kalendář RÁJEM ROZHLEDNOVÝM 2017 je celobarevný, obsahuje 14 listů velikosti A3 na výšku (30×42 cm), na lesklém…
250 Kč
Seznamka

Hledám: Prima bikerku z Prahy

08.12.2016
Hledam prima aktivni a atraktivni bikerku z P4, kolem 60, k vyletum na kole kolem Pruhonic a JM. Nevahej a pis 8…

Hledám: Barma v lednu 2017

05.12.2016
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

176 cyklistů (15 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016