reklama
Země: Velká Británie Velká Británie

Kolem Velké Británie na kole

ahoj! 4. května odlétáme ve dvou na výlet "kolem" VB.. 3 týdny.. přiletíme do bristolu a odlétáme z edinburghu..

nejel někdy někdo z vás v anglii (či wales, skotsko) na kole? nějaké rady, tipy.. zajímalo by mě třeba, zda existuje v anglii nějaká síť cyklostezek..

kdyby někdo měl zájem jet také..

[ Zpět ]
Datum: 14.04.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (d e n iu s)
  • Re: kolem velké británie na kole

         

    ahoj, tohle jsme jeli už 2x Dundee - Dover a Dundee-Bratislava. nějaké info máme na stránkách www.putovani.net Západní pobřeží je docela nic moc, velká města. Východní jsme jeli po cyklostezce Via Baltica See. Kdybys měl nějaké kokrétní dotazy, napiš na email. Jinak Skotsko je mnohem hezči než Anglie:)

    [ Zpět ]
    Datum: 14.04.2009
    Autor: Jane
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kolem velké británie na kole

           

      díky!

      [ Zpět ]
      Datum: 15.04.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (d e n iu s)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kolem velké británie na kole

         

    Ahoj.
    Ziju zrovna ve Walesu a dva roky jsem zil nahore ve Skotsku, tak snad nejak poradim.
    Cyklostezky existuji. Kopiruji zname evropske cyklotrasy EuroVelo. Nejake info najdes dole v odkazech. Nejak jsem to nezkoumal, ale urcite zde v infocentrech sezenes mapy. Pro turismus tu delaji trosku vic nez v CR.

    Jinak urcite doporucuji jak Wales, tak i Skotsko. Wales je pro Cechy celkem nezname, ale je to uzasne misto. Hlavne pohori Snowdonie. Je to male pohori, ale neuveritelne krasne.

    No o Skotsku nema cenu ani mluvit. Ja se do nej zamiloval:-)
    Ve Skotsku doporucuji hlavne sever. Je tam liduprazdno a priroda neuveritelne krasna. Dopurucil bych i Skye, ale tam je to v lete na silnicich hrozny:-( Ale je tam nadherne.

    Zkousim nejak dat dohromady web s informacema o Skotsku a Walesu, ale neni dostatek casu a nestiham to naplnit. Takze jsem ho jeste nespustil. Kazdopadne se ptej, rad poradim.

    http://www.cyklotoulky.cz/clanky/clanky-display...

    http://www.ecf.com

    Zde jsou nejake cyklopruvodce a mapy:
    http://www.harveymaps.co.uk/index.html

    [ Zpět ]
    Datum: 15.04.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kolem velké británie na kole

           

      díky za info

      [ Zpět ]
      Datum: 15.04.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (d e n iu s)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: kolem velké británie na kole

             

        Ahoj projel jsem Skotsko na kole křížem krážem. O Skotsku mohu říct myslím dost, záleží kde, co a jak.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.04.2009
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Špacír ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kolem velké británie na kole

         

    Zapomel jsem....:
    http://www.visitscotland.com/

    [ Zpět ]
    Datum: 29.04.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kolem velké británie na kole

           

      Chtěl bych umět číst :-(((

      [ Zpět ]
      Datum: 29.04.2009
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: kolem velké británie na kole

             

        Njn....o ceske stranky o Skotsku se snazim. Bohuzel jsem na to sam:-( A casu malo.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.04.2009
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: kolem velké británie na kole

               

          díky.. už jsem to také našel..

          měj se!

          [ Zpět ]
          Datum: 30.04.2009
          Autor: Neregistrovaný uživatel (deni us)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kolem velké británie na kole

         

    Jeste jeden zajimavy a potrebny odkaz dam:
    http://www.midgeforecast.co.uk/

    On ted jeste nefunguje, ale tady ( http://www.midgeforecast.co.uk/2008/ ) slibuji ze to zas spusti v kvetnu.

    Ty potvory jsou fakt otravny. Zvlaste nahore ve Skotsku. Nikdy nestav stan v blizkosti vresoviste!!! Ceka te pak pomala a jista smrt sezranim:-)))

    Vubec doporucuji koupit minimalne sit na hlavu. Chemie na ne moc nepusobi:-( Jen jeden cesky postrik se nam dost osvedcil. Tusim, ze se jmenoval Off. Jinak zde se taky da chemie koupit, ale jsou to docela sajrajty (drazdi kuzi a oci), ktere vetsinou moc nepomuzou:-( Urcite zde nekupuj v Tescu takove ty radove klasiky (levne). Tema bys je mohl krmit a udelal bys je stastnejma:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 01.05.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Skotsko na kole: Od Highlands až po Skye

 (CK Bondo)
10.07.2024, 14 dní
28 740 Kč
cyklistický Letecky

Skotsko: Vysočinou na horském kole MTB

 (CK Bondo)
10.07.2024, 14 dní
28 740 Kč
cyklistický Letecky
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

448 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024