reklama
Země: Švédsko Švédsko

Ystad-Stockholm

V rámci Baltic Sea Cycle Route (Hansa circuit) podle EuroVelo existuje cyklostezka Ystad-Stockholm. Jeli jste to někdo, jak stezka vypadá, kde sehnat mapu? Dík za info.

[ Zpět ]
Datum: 14.04.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (Pilník)
  • Re: Ystad-Stockholm

Přímo ve Švédsku neví problém zajít do turistbyra, kde ti zdarma poskytnou mapy. Cyklostezky na nich ovšem většinou nejsou vyznačeny.

[ Zpět ]
    Datum: 14.04.2009
    Autor: Suchoj
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ystad-Stockholm

Ahoj, ja jsem myslim kousek jel loni vlete. Z Treleborgu pres Ystad do kristianstatu.
    Znacene tam nejake cyklotrasy byly vetsinou to vedlejsima cestama. Pekne to bylo hned za Ystadem - byl tam nejake predkrestanske pamatky, kde obetovali lidi apd.

[ Zpět ]
    Datum: 15.04.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pavelm.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč

Kolmo na Moskvu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě
Severní polární kruh, Balkán, Moskva, Cabo da Roca Zaslechnete občas dálek volání a máte chuť vyrazit na kole někam hodně daleko? Říkáte…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Velká skandinávská pouť na kole

(CK Bondo)
27.07.2018, 17 dní
32 840 Kč
cyklistický Letecky
Seznamka

Hledám: Dva bajkeři

včera
kolem 40 let hledají dvě bajkerky na pohodové vyjížďky nejen po okolí Brna. Jezdíme v klidném tempu hlavně mimo…

Hledám: Zimní Alpy

19.11.2017
V létě kolo, v zimě lyže...Pro povánoční výlet přes Silvestra hledáme partičku pro příjemné lyžování i zábavu.…

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

173 cyklistů (11 přihlášených)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017