reklama
Země: Litva Litva

Do Litvy na kola

Ahoj
Chystáme se s partou kluků na kola do Litvy někdy v červnu příštího roku. Potřeboval bych poradit ohledně kempů a dopravy kol vlakem. Jestli máte někdo nějaké zkušenosti budu moc rád. No a samozřejmě pokud by někdo chtěl jet není problém. Ideál je kámoš kolem 33 a měl by mít rád pivo. POZOR je to pouze pánská jízda.

[ Zpět ]
Datum: 17.09.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Suchec (suchec@seznam.xx))
  • Re: Do Litvy na kola

http://www.nakole.cz/dosveta/ dej si filtr Litva, případně Polsko a najdeš tam asi všechno. Třeba tady http://www.nakole.cz/dosveta/434-tema-pobalti...
    taky tady je hodně o dopravě vlakem
    http://www.nakole.cz/dosveta/128-tema-vlakem-s...

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (petule)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ahoj všem, hledám někoho kdo má namířeno do Estonska. Při mé cestě jsem neutratil všechny penize a opoměl jsem na rezervu. Přivezl si na zpět 2 540,- estonských korun. Nemám šanci je tu proměnit zpět. Pokud něko má zájem ponechám je za dobrý kurz. Kontaktujte mne na tel 603 875 975. Praha a okolí.

[ Zpět ]
      Datum: 14.10.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Tony2 (loghorn@seznam.xx))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nejjednodušší přeprava je nočním vlakem přes Polsko do Suwalek a odtamtud na kole. O víkendu platí tzv. turistický lístek (bilet turystyczny)http://www.pkp.pl/search/node/bilet+turystyczny
    stojí nějakých 60ZL+kolo10Zl. Cestuje se celkem pohodlně, většinou mají noční vlaky vyhrazený celý vagon pro kola.

[ Zpět ]
    Autor: Jane

Z jake casti CR jsi--dalo by se o tom uvazovat.Pivo -to je nejlepsi iontak.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (sidi)

pres litvu jsem jel. Mam nejakou zakl mapku cyklotras a jsou tam znacene i kempy. Neni to moc podrobne, ale na mnozstvi sjizdnych cest v litve to bylo dostacujici. Kdyztak se ozvi. Ja jsem tam spal tri noci, ale vzdy mimo kemp - ono jich tam nejake kvantum asi neni.

[ Zpět ]
    Datum: 18.09.2008
    Autor: pavelm

zdarec , jestli ještě hledate partaka tak bycho do toho sel , je mi 28 jsem vysokoškolák a myslim že by to mohl byt opravdu luxus na kolech do Litvy , zatim ahoj

[ Zpět ]
    Datum: 26.09.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mmichal (michal.juricek@seznam.xx))

V Litvě jsme byli celkem 3x, vždycky to byla paráda. Příští rok se tam chystáme znova. Jezdíme mikrobusem s přívěsem na kola. Pivo máme samozřejmě rádi taky, v Litvě je ho nepřeberné množství a na naše poměry laciné. Kempy v Litvě nepotřebuješ, dá se nocovat volně. Více na www.tok-bike.com v případě dotazů mě můžeš kontaktovat na e-mailu ponyjira@seznam.cz

[ Zpět ]
    Datum: 29.09.2008
    Autor: Gabo

V Litvě a v Lotyšsku jsme byli na kole v roce 2006. bylo to super. kempy opravdu nejsou potřeba ale občas je člověk velice rád uvítá (sprcha , praní apod.) je jich ale dost málo. setkali jsme se s případy kdy v mapě a průvodci byla o kempu byla zmíňka ale kemp už dávno nefungoval. Přespat se dá opravdu všude. kromě Kurské kosy, tam je spaní na volno zakázané, kemp je v Nidě,a je to ten nejdražší a nejplnější co jsme v pobaltí potkali.dobrý kemp je i u jezera a hradu Trakai. U hory křížů, kde jsme na žádný kemp kolem nenarazili doporučuju turistickou ubytovnu hned na začátku města Siauliai. je levná a dobrá.V infocentru ve městě ti poradí kde je. Litevci tě nechají přespat i u sebe na zahradě nebo louce. nejednou nás navíc i pohostili. pozor na prašné a šotolinové cesty, pokud pojedete na těžko, může to být problém v podobě prasklých špicí.ale Litva je výborná, hned bych jela zase, ale bohužel jsem ženská :-)

[ Zpět ]
    Datum: 05.10.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petra.)
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Národní parky Litvy na kole

(CK Nomád)
04.08.2018, 9 dní
10 990 Kč
cyklistický Autobusem

Litva a Lotyšsko na kole

(CK Kudrna)
14.08.2018, 13 dní
13 300 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Z Hamburku do Prahy

včera
Hledám parťačku na spolujízdu z Hamburku do Prahy. Jedeme v sobotu 6.8. z Prahy vlakem do Hamburku a pak pojedeme…

Hledám: Korsika na kole 2018

včera
hledám někoho na kolo- Korsika s CK Alpina v termínu srpen nebo září 2018. Jsem žena, ročník 1960.

Hledám: Maroko

20.01.2018
Lákala by někoho cesta na kole po Maroku?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

185 cyklistů (19 přihlášených)

Dunajská cyklostezka s dětmi nejen ve vozíku

Kam vyrazíme v létě na rodinnou dovolenou řešíme většinou už v zimě
PetuVan | včera

Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Ruska (3.)

Bělorusko Měli jsme před sebou druhou zemi, Bělorusko. Již jsme v minulosti tento nepříliš známý a málo…
Peggy | 18.01.2018

Polsko 2014 - 4.část

13. den (28 km, Jája 20 km)Neměli jsme nastavený budík a vstáváme dost pozdě - skoro v devět. Ono to ale zas…
Santi | 14.01.2018