reklama
Země: Litva Litva

Do Litvy na kola

Ahoj
Chystáme se s partou kluků na kola do Litvy někdy v červnu příštího roku. Potřeboval bych poradit ohledně kempů a dopravy kol vlakem. Jestli máte někdo nějaké zkušenosti budu moc rád. No a samozřejmě pokud by někdo chtěl jet není problém. Ideál je kámoš kolem 33 a měl by mít rád pivo. POZOR je to pouze pánská jízda.

[ Zpět ]
Datum: 17.09.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Suchec ([email protected]))
  • Re: Do Litvy na kola

         

    http://www.nakole.cz/dosveta/ dej si filtr Litva, případně Polsko a najdeš tam asi všechno. Třeba tady http://www.nakole.cz/dosveta/434-tema-pobalti...
    taky tady je hodně o dopravě vlakem
    http://www.nakole.cz/dosveta/128-tema-vlakem-s...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.09.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (petule)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Do Litvy na kola

           

      Ahoj všem, hledám někoho kdo má namířeno do Estonska. Při mé cestě jsem neutratil všechny penize a opoměl jsem na rezervu. Přivezl si na zpět 2 540,- estonských korun. Nemám šanci je tu proměnit zpět. Pokud něko má zájem ponechám je za dobrý kurz. Kontaktujte mne na tel 603 875 975. Praha a okolí.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.10.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Tony2 ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do Litvy na kola

         

    Nejjednodušší přeprava je nočním vlakem přes Polsko do Suwalek a odtamtud na kole. O víkendu platí tzv. turistický lístek (bilet turystyczny)http://www.pkp.pl/search/node/bilet+turystyczny
    stojí nějakých 60ZL+kolo10Zl. Cestuje se celkem pohodlně, většinou mají noční vlaky vyhrazený celý vagon pro kola.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.09.2008
    Autor: Jane
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do Litvy na kola

         

    Z jake casti CR jsi--dalo by se o tom uvazovat.Pivo -to je nejlepsi iontak.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.09.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (sidi)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do Litvy na kola

         

    pres litvu jsem jel. Mam nejakou zakl mapku cyklotras a jsou tam znacene i kempy. Neni to moc podrobne, ale na mnozstvi sjizdnych cest v litve to bylo dostacujici. Kdyztak se ozvi. Ja jsem tam spal tri noci, ale vzdy mimo kemp - ono jich tam nejake kvantum asi neni.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.09.2008
    Autor: pavelm
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do Litvy na kola

         

    zdarec , jestli ještě hledate partaka tak bycho do toho sel , je mi 28 jsem vysokoškolák a myslim že by to mohl byt opravdu luxus na kolech do Litvy , zatim ahoj

    [ Zpět ]
    Datum: 26.09.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mmichal ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do Litvy na kola

         

    V Litvě jsme byli celkem 3x, vždycky to byla paráda. Příští rok se tam chystáme znova. Jezdíme mikrobusem s přívěsem na kola. Pivo máme samozřejmě rádi taky, v Litvě je ho nepřeberné množství a na naše poměry laciné. Kempy v Litvě nepotřebuješ, dá se nocovat volně. Více na www.tok-bike.com v případě dotazů mě můžeš kontaktovat na e-mailu [email protected]

    [ Zpět ]
    Datum: 29.09.2008
    Autor: Gabo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do Litvy na kola

         

    V Litvě a v Lotyšsku jsme byli na kole v roce 2006. bylo to super. kempy opravdu nejsou potřeba ale občas je člověk velice rád uvítá (sprcha , praní apod.) je jich ale dost málo. setkali jsme se s případy kdy v mapě a průvodci byla o kempu byla zmíňka ale kemp už dávno nefungoval. Přespat se dá opravdu všude. kromě Kurské kosy, tam je spaní na volno zakázané, kemp je v Nidě,a je to ten nejdražší a nejplnější co jsme v pobaltí potkali.dobrý kemp je i u jezera a hradu Trakai. U hory křížů, kde jsme na žádný kemp kolem nenarazili doporučuju turistickou ubytovnu hned na začátku města Siauliai. je levná a dobrá.V infocentru ve městě ti poradí kde je. Litevci tě nechají přespat i u sebe na zahradě nebo louce. nejednou nás navíc i pohostili. pozor na prašné a šotolinové cesty, pokud pojedete na těžko, může to být problém v podobě prasklých špicí.ale Litva je výborná, hned bych jela zase, ale bohužel jsem ženská :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 05.10.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petra.)
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

367 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024