reklama
Země: Island Island

S kolem na Island

Čau,
nemáte někdo zkušenosti s dovezením kola (asi letadlem jako zavazadlo) a ježděním tam?? Není výhodnější koupit nějaké kolo tam v bazaru a zase ho prodat?? Totiž jestli se tam dá sehnat,v Reykjaviku...

[ Zpět ]
Datum: 19.06.2008
Autor: Egesi
  • Re: S kolem na Island

         

    Jo, to samé i o BĚŽKÁCH.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2008
    Autor: Egesi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S kolem na Island

         

    V roce 2007 jsem našel nejlevnější cestu: norwegien Praha-Oslo (tam se plaí paušál za kolo a není žádný problém). Oslo- Keflavík s Icelandairem kolo pouze registrovali jako oversize and heavy, ale nic jsem neplatil.
    Celé to vyšlo cca 12 000 Kč. Jediný problém je noční čekání v Oslu na přílet Prahy cca 15 hodin, ale to jde přežít. Levnější variantu jsem nevykoumal, ale za úvahu stojí podívat se na ceny přes Copenhagen. Jinak přeju hezký výlet. Já si to užil skvěle. Mirek

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mh)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S kolem na Island

           

      Díky moc!!! Další možnost je lítat z německa a tam dojet autobusem, občas mají akce že se ta letenka dá koupit za pár tisíc zpáteční,ale nevím jak je to s kolem.
      Já tam budu půl roku studovat,tak zvažuju jestli to má cenu tam tahat a nesplašit spíš něco tam na ten půlrok

      [ Zpět ]
      Datum: 19.06.2008
      Autor: Egesi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S kolem na Island

             

        My letíme na Island také z Německa - dá se letět např. s Germanwings. Odlet je z Bonnu, kam se dá letět z Prahy, my moraváci pak raději z Vídně. :)

        [ Zpět ]
        Datum: 19.06.2008
        Autor: Cody
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S kolem na Island

             

        No mě vždy tlačí čas, protože dovolenou dělí na kolo a rodinu, takže počítám každý den. Proto z Prahy a ne busíkem z Německa. Co se týče kola spoléhej na vlastní, protože půjčit na Islandu nevím nevím. Jinak dobrá rada. Uprostřed Rekjaviku je kempík a tam se dá sehnat dost věcí po někom kdo končí. Od poloprázdných bomb PB až po polívky a špagety. Zároveň tam mají skvělý infoservis.
        Mirek

        [ Zpět ]
        Datum: 20.06.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (mh)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S kolem na Island

         

    Já jsem loni letěl z Mnichova s LTU (dnes Air Berlin) cca za 440 €. A při koupi členské karty za 30 € byla přeprava kola zdarma. Určitě je lepší si dovézt vlastní kolo, pokud na něm hodláš nějak souvisleji cestovat. :)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (michalh ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S kolem na Island

         

    Jen me tak napadlo. Kdyz tam jedes studovat, tak to mozna budes tahat dost veci. Co to treba poslat Cargem? Ja si to takhle nechal posilat do Edinburghu (tusim cca 30kg/2300Kc...loni), kamarad si nechaval posilat kolo s harampadim do Australie (50kg/cca 6000tis). Vim, neni to levne, ale kdybys tam toho chtel tahat vic, je to dobra moznost. Ja se takhle loni potreboval "prestehovat" do Skotska. A tech cca 90kg, co jsme s pritelkyni tahali by nam v eru vyslo dost draze:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 20.06.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Perly severu a západu Islandu – turistika

 (CK Hoška Tour)
09.06.2024, 8 dní
39 950 Kč
pěší turistika Letecky

Perly jižního Islandu – turistika

 (CK Hoška Tour)
16.06.2024, 8 dní
39 950 Kč
pěší turistika Letecky

Cesta jižním Islandem a na Snæfellsnes

 (CK Kudrna)
22.05.2025, 11 dní
43 900 Kč
pěší turistika Letecky
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

374 cyklistů (22 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024