reklama
Země: Německo Německo

Cílová prémie Elbe Radweg

Ve článku o Elbe Radweg (http://www.nakole.cz/clanky/261-labska... jsem se dočetl, že je možné získat cílovou prémii ve formě ubytování zdarma v jednom hotelu, jenže nikde není napsáno, jak přesně jí získat (kde sehnat ten "papír", kam se dávají ty razítka). Psal jsem již i na několik e-meilových adres do německa, ale z žádné mi nepřišla odpověď. Prosím poraďte, jak se dá získat.

[ Zpět ]
Datum: 14.06.2008
Autor: ppavel4
  • Re: Cílová prémie Elbe Radweg

         

    byl jsem se podívat v Bad Schandau a v info jsem si vzal Handbuch 2008 elberadweg kde na předposlední straně je osm políček na razítka a text že cílová prémie se vydává v hotelu HELVETIA ve Schmilce. Za 250 km Bronz,stříbro 2 úseky,zlatý certifikát po absolvování celé Elberadweg

    [ Zpět ]
    Datum: 16.06.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (fery ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cílová prémie Elbe Radweg

         

    teď jsem se vrátil Cuxhaven - Schmilka po cestě 8 razítek a na konci ve Schmilce v hotelu Helvetia jsme je předložili a dostali certifikat o absolvování celé cesty šampus dostaneš pouze když u nich přespíš.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Fery ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cílová prémie Elbe Radweg

           

      A když ElbeRadweg projedeš celou, tak tě nechají přespat za darmo, jak píšou v článku http://www.nakole.cz/clanky/261-labska... ?

      [ Zpět ]
      Datum: 10.09.2008
      Autor: ppavel4
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cílová prémie Elbe Radweg

             

        Nenechají dostaneš šampus...pokud se u nich ubytuješ nebo v jejich pensionech ve Schmilce... Diplom dostane každý (kdo přinese oarazítkované archy) a šampus ten kdo se ubytuje...mě se podařilo dojednat po dojezdu docela dobrou cenu, ale to asi proto že se jim nás zželelo, já jsem měla částku přes kterou jsem nechtěla jít a dcera prosila a držela v ručce ty oražené archy razítkama z cesty...takže to byl takový "hezký luxusní závěr" naší cesty, jinak jsme spali klasicky ve stanu ...

        [ Zpět ]
        Datum: 12.09.2008
        Autor: Zdenča
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Labská cyklostezka

Labská cyklostezka – Míšeň (CK Victoria)
14.05.2024, 3 dny
5 990 Kč
cyklistický Autobusem

Lechtalské Alpy

 (CK Mamut tour)
26.06.2024, 5 dní
12 300 Kč
cyklistický Autobusem

Tyrolsko-bavorské pomezí na kole

 (CK Cyklotur)
29.06.2024, 6 dní
13 880 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

259 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024