reklama
Země: Francie Francie

Zkusenosti s cestovanim se Student agency

Zdravim. Nemate nekdo zkusenosti s cestovanim se Student agency s kolama? Chteli bysme jet v srpnu do Parize, ale bojim se ze pac je to v sezone bude tento bus plnej a kola nam nevemou...
Diky za info

[ Zpět ]
Datum: 30.05.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (rybnik10 ([email protected]))
  • Re: Zdravim. Nemate nekdo zkusenosti s cestovanim

         

    Lepsi jdete osobne domluvit na kancelari agency student. Ja take byla jsem osobne na kancelari agency student,pak vzala jsem sebou kolo s krabice do London. Joo malickost problem.Udelala jsem napad,ze v krabice s kolo a veci na zavazadla bus,batoh je poloprazdne pod sedadlem bus. V London na nadrazi veci z krabice ukladala do batoh a rozdelene kolo do velke tasky,na ubytovni montazovala kolo,bez problem.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2008
    Autor: Arabice
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zdravim. Nemate nekdo zkusenosti s cestovanim

         

    Ahoj, sice jsem s nimi nakonec nejel, ale minule leto jsem to dost resil (konkretne cestu s kolem z Osla). Kolo ti vezmou jen zabalene v krabici a jen v pripade pristaveni zluteho autobusu, coz ti nikdo nezaruci. Navic ta linka do Norska byla zavedena nove, tak mi ani nerekli "statistiku" kolikrat ten zluty autobus jel :) Poptej se, do Parize snad jezdi zlutej porad. Kolo by ti vzit meli, kdyz ho zarezervujes dopredu. Taky zalezi na jakeho natrefis ridice.... Asi tak.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.06.2008
    Autor: jeniiceek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zdravim. Nemate nekdo zkusenosti s cestovanim

         

    A co eurolines?

    [ Zpět ]
    Datum: 03.06.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (rybnik10 ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zdravim. Nemate nekdo zkusenosti s cestovanim se S

         

    Neni problém. Minulé léto jsme s nimi jeli do paříže v půli srpna. Je dobré to předem zarezervovat. Místo určitě na kola je, mají obrovský zavazadlový prostor. A většina lidí tam jede jen s batohem na pár dní.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.06.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (strudlas ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zdravim. Nemate nekdo zkusenosti s cestovanim

           

      To mluvis o student agency nebo eurolines?

      [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (rybnik10 ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zdravim. Nemate nekdo zkusenosti s cestovanim

             

        o SA

        [ Zpět ]
        Datum: 07.06.2008
        Autor: štrudlas
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zdravim. Nemate nekdo zkusenosti s cestovanim se S

         

    Když jsem před rokem plánoval cestu z Brna na letiště v Ruzyni, napadla mě také tato přeprava jako první. Napsal jsem jim, že po nich chci, aby někdo řekl řidičovi, že pojedem se dvěma bednama, že jim za ně extra zaplatíme, jenom aby nezaházel kufr batohana a na kola nezbylo místo. Nešlo o nic míň, ani víc, než jen zaručit, že nechají někde na boku 40 cm místa na šířku, 120 cm do hlouby a 80 na výšku na dvě bedny s kolama. Minimální požadavek za garanci. Já si tyhle věci raději vždy pojišťuji. Od jiných vím, že neměli s kolem u Student Agency problém, přišli na nádraží a pohoda, vzali je. jenže já chtěl něco moc na víc. Tehdy mě jejich přístup dost naštval. Posuďte sami.

    "Mame zasadni zajem na tom, abychom vysli kazdemu cestujicimu maximalne vstric. Jednou z nami poskytovanych sluzeb je zaruka, ze si klient do autobusu muze s sebou vzit jedno zavazadlo prirucni zdarma a dale mu bude zdarma prepraveno jedno zavazadlo v uloznem prostoru. Ostatni zavazadla, kola nevyjimaje, budou prepravena pouze v pripade volneho kapacity.
    Chapu, ze je pro Vas toto reseni nejiste, zvlast, kdyz jedete na cyklistickou vypravu. Ale je nezbytne, vzhledem k nasi povinnosti zajistit vsem cestujicim prepravu jejich zavazadla. Je mi to lito, ale opravdu neni mozne Vam prepravu kol garantovat. Dekuji za pochopeni."

    Odpověděl jsem jim, že od firmy orientované na zákazníka jsem individuální přístup k řešení očekával. Speciálních požadavků, jakým je ten náš, není pravděpodobně do roka mnoho a jistě by šly při jisté vůli vyřídit. A odpověď?

    "Je mi lito, ze jsme nemohli Vasim pozadavkum vyhovet. Opravdu Vam ale tady z kancelare nemohu zarucit, ze ridici v Praze Vase kola nalozi. Prikazem jim to dat nemohu, protoze nevim, kolik zavazadel budou mit toho dne ostatni cestujici."

    Když se chce, jde všechno ... Vše je v lidech a jejich ochotě. Kdybych se s takovýmto přístupem setkával na svých cestách všude, tak nikam nedocestuji. Kdybych takto přistupoval ke svým zákazníkům, ztratím je. Takže jsem se vloni spolehl na neekologickou dopravu autem. Letos opět.

    Závěr: Student Agency kolo přepraví, ale nedá se při přepravě kola spolehnout.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zdravim. Nemate nekdo zkusenosti s cestovanim se S

           

      No a kdyz chytnes u autobusu dva ridice frajery, jako jsme chytli mi pred par tydny pri ceste do Londyna, tak bys mel asi smulu. Maximalni neochota, znudene ksichty. Drze narazky na muj "velky" batoh. Ze jako kdyby to mel kazdy, ze se nevejdem. Pripadalo mi, ze cestujici jsou jim vylozene na obtiz. Ruce v kapse a kdyz nekdo neco chtel, tak to votravene udelali. Navic problemy se zachodama. Pry je rozbitej. Tak jsem se pozadoval zastaveni, ze je nas vic. Nebylo umozneno, ze pry kazde dve hodiny. Tak jsem pohrozil, ze ihned volam do Prahy SA. A ejhle. Zachod byl najednou funkcni. Byl zavrej jen z toho duvodu, aby se nahodou nenaplnil a ti nafesakovani ridici ho nekde nemuseli vylejvat.
      Bohuzel jsem byl docela zklaman. Se SA ven uz asi nikdy. Mozna tak do Liberce, ale dal ne:-))) A kola bych ja osobne neriskl. S temahle panama by to byl urcite vorech:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2008
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zdravim. Nemate nekdo zkusenosti s cestovanim

             

        Z Británie do Liberce? No, to jsi tedy odvaha ...
        8-)

        [ Zpět ]
        Datum: 07.06.2008
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zdravim. Nemate nekdo zkusenosti s cestovanim

               

          Proc? Londyn-Praha-Liberec. Ale jinak jsem to myslel Praha-Liberec. Jsem stale jeste Cech. A tenkrat jsem do toho Londona taky jel z Cech. A div se nebo ne...z Prahy. A z Prahy vetsinou ja do Liberce jezdim.

          [ Zpět ]
          Datum: 07.06.2008
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Zdravim. Nemate nekdo zkusenosti s cestovanim

                 

            Smajlík - nic?
            Tak promiň!

            [ Zpět ]
            Datum: 08.06.2008
            Autor: AV
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zdravim. Nemate nekdo zkusenosti s cestovanim se S

           

      Já mam tedy přesně opačnou zkušenost. Domlouval jsem se ale osobne a při koupi připsala do systému poznámku rezervace kol totéž bylo i na naší jízdence. Po telefonu taky dělali drahoty že to není jisté, chce to vždy řešit osobně. Jinak kapacita jejich zavazadlového prostoru je dosti naddimenzována.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.06.2008
      Autor: štrudlas
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zdravim. Nemate nekdo zkusenosti s cestovanim se S

             

        Když mě někdo napíše a do telefonu pošle do pr..., tak nemohu předpokládat, že když tam dojdu osobně, tak mi najednou potvrdí to, co říká, že nejde. Asi v tom mají sami guláš v hlavě :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 07.06.2008
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zdravim. Nemate nekdo zkusenosti s cestovanim

               

          S kolama se SA jsem cestoval několikrát. Brno - Praha - Ruzyň a zpět. Vždycky bez problémů a neochoty. Je ale dobré být tam mezi prvníma a kola naložit na začátku nakládání. Nic jsem neobjednával dopředu a nidy to nebyl problém. Ale možná jsem měl štěstí :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 10.06.2008
          Autor: Zden42
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zdravim. Nemate nekdo zkusenosti s cestovanim se S

         

    chystám se, buď tento ale spíše příští rok na velkou cestu po rýnské cyklostezce. Plán je cestování s SA, protože to relativně cenově jde 950,- + 200,- za kolo za cestu tam. Tam do Sankt Gallenu(CH) a zpět z Rotterdamu(NL), možná už dříve, někde z Německa. Cesta tam by snad vyšla, cesta zpět, nevím kde vzít krabici, do které bych to všechno napchal. Kdo jel se SA do zahraničí, zajímalo by mě, jestli je to nějak dopředu domluvené a napsané na jízdence. Jízdenky bych kupoval asi tarif SA 30 a samozřejmě osobně.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.06.2008
    Autor: steeve
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zdravim. Nemate nekdo zkusenosti s cestovanim

           

      když jsem si chtěla rezervovat místo pro kolo, tak mi v agentuře řekli, že mi neručí za to , že ho naloží. Až podle toho, kolik zbude místa. tak jsem to raději neriskovala. Přes Německo se vždy přesouváme německými drahami o víkendu stojí lístek 35Eur a platí pro 5 osob po dobu 24 hod. Přeprava je bez problémů, nemusíš sudnávat bágly z kola a spojení perfektní. přes celé Německo cca 10h. Letos jedeme tímto způsebem do Holanska a Dánska.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.06.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jana H. ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zdravim. Nemate nekdo zkusenosti s cestovanim

             

        Jestli ste už byli v Německu, nebo jedete do Holandska, kde a v jakých cenových relacích je tam ubytování?
        Existuje něco podobného i v Rakousku(hromadná jízdenka přes víkend?
        díky za odpovědi

        [ Zpět ]
        Datum: 11.06.2008
        Autor: steeve
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zdravim. Nemate nekdo zkusenosti s cestovanim

               

          Pokud jedes do Švýcarska a pak z Holandska tak snad přes rakousko jet nepotřebuješ, takže ti stačí Schöneswochenendeticket přes německo. Doporučuji koupit až v německu v automatu. V německu není problém spát kde se ti zachce, i když je to soukromý pozemek, vždy se dohodneš. Ubytování je drahé, ale pokud budeš potřebovat sprchu tak se dá dohodnou nocleh u nějakého zemědělce a ten tě pustí pod hadici :). Holandsko neznám.

          [ Zpět ]
          Datum: 11.06.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (jejeda)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zdravim. Nemate nekdo zkusenosti s cestovanim se S

         

    Je nutné mít kolo sbalené v krabici, nebo ho, v případě úspěchu, přepraví i celé složené? Děkuji za případné odpovědi.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.07.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (slávín ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zdravim. Nemate nekdo zkusenosti s cestovanim se S

           

      Ahoj ,
      já jsem se přes student...... chtěl dostat do Itálie a s kolem . Ale bylo mi napsáno , že záleží na tom , kolik bude lidí a kolik zavazadel . Když bude volno ,tak se naloží a když ne tak ....
      Ale do poslední doby jsem neměl jistotu . Tak jsem si připlatil a jel s Jendou . Ikdyž student .... má super cenu .
      Byla by o hodně nižší :(
      Zkus jim napsat , třeba se k tomu postaví lépe .

      [ Zpět ]
      Datum: 22.07.2009
      Autor: 78-tom
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zdravim. Nemate nekdo zkusenosti s cestovanim se S

             

        Děkuji moc za reakci, ale rád bych se dozvěděl odpověď, na co jsem se ptal...Díky

        [ Zpět ]
        Datum: 22.07.2009
        Autor: Neregistrovaný uživatel (slávín ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkusenosti s cestovanim se Student agency

         

    Ahoj, jestli se chceš poohlédnout po nějakém tom batohu pro děti do školy, určitě mohu doporučit http://batohybrasny.cz/studentske-batohy. Sama jsme zde synovi vybírala batoh a musím říci, že po roce používání je naprosto spokojen! Navíc výběr v obchodě je opravdu skvělý.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.09.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Zkusenosti s cestovanim se Student agency

           

      Co je to za klauni? Ten člověk chtěl jet před 3,5 lety s SA do Francie.
      Čekáš, že to na něm zanechalo takový následky, že si z toho po třech letech koupí batoh???

      [ Zpět ]
      Datum: 18.09.2011
      Autor: Zakarr
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkusenosti s cestovanim se Student agency

           

      Co to? To jako kolo složit do batohu?

      [ Zpět ]
      Datum: 18.09.2011
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Francouzská riviéra na kole

 (CK Mamut tour)
27.04.2024, 10 dní
14 900 Kč
cyklistický Autobusem

Provence na kole

 (CK Mamut tour)
18.05.2024, 8 dní
15 250 Kč
cyklistický Autobusem

Provence a Azurové pobřeží

 (CK Frčíme)
07.06.2024, 10 dní
18 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

279 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024