reklama
Země: Francie Francie

Je mozne vozit kola ve vlaku TGV

Chtel bych se zeptat jestli je mozne vlaky TGV ve Francii prevazet kolo. Chtel bych se podivat do vice casti Francie ale nemam dost casu na cestovani na kole a vlak by byl idealni - nevim ale jestli me v nem prepravi i kolo. Pokud je to mozne jsou nejaka omezeni na prevoz - nutnost dopredu zamluvit misto, nebo kolo nejak specialne zabalit?
Diky :).

[ Zpět ]
Datum: 14.04.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (ferda)
  • Re: Je mozne vozit kola ve vlaku TGV

Ahoj. Kola je možné vozit. Některé TGV mají vagón pro kola, kde se doporučuje rezervace. Jsme využili druhou variantu a to kolo do krabice, ale má to háček, musíš dodržet rozměr, což znamená skrátit klasickou krabici o 10cm, jelikož se to dává do polic kde není prostě víc místa. Jeli jsme trasu Paříž-Toulouse a TGV bylo poloprázdné, takže to s tou rezervací asi nebude tak horké (navíc je zpoplatněné). Ofiko info:
    http://www.voyages-sncf.com/guide/voyageurs...

[ Zpět ]
    Datum: 14.04.2008
    Autor: štrudlas
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Je mozne vozit kola ve vlaku TGV

http://www.tgv-europe.com/en/Passenger_services...

JO

[ Zpět ]
    Datum: 07.05.2008
    Autor: walnut
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Na kolech pod Mt. Blanc

Michal Ivasienko
Putování se třemi malými dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy
Ještě rok před popisovanou cestou k nejvyššímu vrcholu Evropy neměli účastníci této expedice naprosto žádné zkušenosti s cykloturistikou a…
289 Kč

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bretaň na kole

(CK Nomád)
21.07.2017, 10 dní
11 590 Kč
cyklistický Autobusem

Route des Grandes Alpes

(CK Kudrna)
21.07.2017, 10 dní
11 900 Kč
cyklistický Autobusem

Queyras - „Malý Tibet“

(CK Kudrna)
04.08.2017, 10 dní
10 600 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: spoluijezdkyni

Hledám: spoluijezdkyni
včera
Rád bych našel spolujezdkyni z MS kraje, která ujede víc jak 2 km , je schopna hovořit o různých tématech a…

Hledám: Na kole do Itálie v sprnu

včera
Ahoj, mám v plánu jet do Itálie. Já jsem z Pardubic, odjezd v sobotu 19.8., až k moři. Napojit se můžeš kdekoliv :…

Hledám: Parťáka(y) do Itálie

včera
Ahoj, mám v plánu jet do Itálie. Já jsem z Pardubic, odjezd v sobotu 19.8., až k moři. Napojit se můžeš kdekoliv :…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

190 cyklistů (4 přihlášení)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | včera

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | včera

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017