reklama
Země: Česko Česko

Okolo ČR

Ahoj jmenuju se Jonáš jsem z Prahy, je mi 18 let a o prázdninách chci zkusit objet republiku na kole. Shánim partáka nebo skupinku lidí, který by to chtěli zkusit taky. Nechci závodit, pohodová jízda. Volejte mi na mobil 603575002

[ Zpět ]
Datum: 30.01.2008
Autor: jonas
  • Re: Okolo ČR

Jináši, proč děláš nové téma?? Přijď si pokecat do diskuze "KOLEM ČR". Je to jedno a to samý. Já do toho chci letos taky jít a sháním lidi. A i kdyby nás mělo bejt víc, proč ne? Jenže já můžu až v srpnu. Jak jsi na tom ty???

[ Zpět ]
    Autor: Jarinek82
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jonáši :-)

[ Zpět ]
      Autor: Jarinek82
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

jj, přidej se k nám do OKOLO ČR...tam už něco najdeš...já do toho asi půjdu-nejspíš poslední třetině prázdnin

[ Zpět ]
    Datum: 31.01.2008
    Autor: Jenda21
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec stojí za … TO

Milan Silný
Volné pokračování knihy „Každý kopec má své ... NEJ“, oceněné 3. místem mezi cestopisy v mezinárodní soutěži TOURMAP 2010
Motto knihy: „Ti, kdož kopce vynechávají, polovičními cyklisty zdají se býti, neb zejména kopce pepřem a solí cyklistiky jsou.“ …
299 Kč

Rájem rozhlednovým – 77 nejnovějších rozhleden ČR

Nejnovější rozhledny České republiky, dotisk obohacený o 12 nových rozhleden
Rozhledny stále přibývají. Od minulého vydání této knihy jich bylo postaveno dalších 12. Celkem tedy za tři a půl roku přibylo 77 …
249 Kč
Seznamka

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.
včera
Sportovně-seznamovací skupina CestovateLOVE Tě zve 22.-24.9. na cykloakci do Podyjí. Jukni na http://cestovatelove…

Hledám: Cyklistku na společné vyjížďky... apod

včera
Našla by se cyklistka (klidně s e-kolem), která nemá s kým jezdit (nejen) na vyjížďky a výlety ale třeba i na…

Hledám: parťáky na kolo

15.08.2017
hledáme parťáky- tj, pár na společné víkendy na kole v Česku a přilehlém okolí, ideálně kolem 50 let, nejezdíme…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

268 cyklistů (15 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017