reklama
Země: Ukrajina Ukrajina

Ukrajina cestou necestou

dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je tu někdo, kdo byl s cestouvní kanceláří Poznání, nebo Adrenalin centrum na zájezdu na Ukrajině a mohl by mi zdělit nějaké cenné rady. Za jakékoli informace budu vděčný.

[ Zpět ]
Datum: 27.01.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (NPecan)
  • Re: Ukrajina cestou necestou

         

    http://www.volny.cz/sramkojc/cyklo/balkan2007...

    [ Zpět ]
    Datum: 29.01.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jendule ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ukrajina cestou necestou

         

    Koukni na www.cyklofotostranky.com Když, tak se ozvi. Pavel

    [ Zpět ]
    Datum: 30.01.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (PavelT ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ukrajina cestou necestou

         

    Ukrajinu už mám taky za sebou pojeď letos s CK poznání do Makedonie, http://www.ucastnici.cz/obrazky.aspx?gid=cpr... tam je mrtě fotek, možná sis je už prohlížel, Icq 295747363

    [ Zpět ]
    Datum: 30.01.2008
    Autor: zombicka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ukrajina cestou necestou

           

      Jo, tak na ty jsem už koukal, ten záchod je docela mazec, jestli jsou takové všechny na těch ubytovnách, tak se máme naco těšit. (do Makedonie, nebo kamkoliv jinam bych klidně jel, ale tohle je náš poslední "rodinný" výlet, takže to musí být nenáročné:)
      Chtěl bych se ale zeptat, zdali si mám vzít něco s sebou, bez čeho bych se tam určitě neobešel. (živočišné uhlí beru jako samozřejmost)

      [ Zpět ]
      Datum: 31.01.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (NPecan)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ukrajina cestou necestou

             

        ten záchod to bylo to první co jsme tam viděly, určitě doporučuji si vzít sebou notnou dávku trpělivosti pač je pravděpodobné že budete stát min 6 hodin na hranicích než vás ty ukrajinští bastardi na hranicích pustí, pak už je to pohodička, nespoléhat na počasí, i když pojedete v létě prší tam prakticky neustále, je fakt klika když je hezky, ubytovny hodně strohé, ale až na jednu kde byly blechy docela čisté, nejhezčí ubytování bylo v Koločavě v četnické stanici, terén na kolo byl slušný občas pěkný kopečky, ale bus to jistí, takže se dá říct, že opravdu pohodová dovolená, litovali jsme tu půlku zájezdu, která si koupila pobyt do vlastních stanů - byli pěkně vytopený, my co jsme byli v "hotelu" ehm spíše ubytovnách jsme zase byli rozčarování množstvím jídla, pochopili jsme proč jsou ty ukrajinky tak vychrtlé, ale super dovča

        [ Zpět ]
        Datum: 03.02.2008
        Autor: zombicka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ukrajina cestou necestou

               

          jo živočišný uhlí jsem nepotřebovala, většinou jídlo začínalo borščem, jiný než v čechách ale výborný a pak většinou nějaké šílené kaše snad z pohanky a podobný bordel z pole, já těžký masař jsem raději mazala někam na šašlíky, a když už konečně nám k snídani udělali nějakou rybu a bramborovou kaši, tak jsem se zrovna večer zmrkala tím jejich pivem a nějakou kořalou a snídani jsem zrovna zaspala ale prej to bylo výborné, pivo tam je vynikající levnější jak u nás, takže druhý den jsem většinou prvních pár kilometrů jela ani nevím jak

          [ Zpět ]
          Datum: 03.02.2008
          Autor: zombicka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ukrajina cestou necestou

         

    Po cestě se ozvi, chci se tam vydat za rok-dva, po svých natěžko-tak uvítám zkušenosti. Když né, tak překvápko není taky k zahození!

    [ Zpět ]
    Datum: 06.02.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ukrajina cestou necestou

           

      Tak jsem se odtamtud minulý týden vrátil. Měli jsme ubytování zřejmě jinde, než předchozí ročníky, jen ta četnická stanice byla stejná a popravdě řečeno, byla z těch ostatních "nejhorší" variantou, přestože poskytovala vysoký komfort (až na pouze jediný záchod pro každé pohlaví, asi si dovedete představit, když se do malé koupelny nahrne 12 chlapů a všichni potřebují). Ale jinak jsme byli velice překvapeni luxusním ubytováním a flexibilní a ochotnou prací našich průvodců, dík patří i autobusákům, na hranicích si užili své. Pokud mátě někdo nějaký dotaz, klidně se ptejte! Byla to fakt super dovolená, až na ty hajzlíky na hranicích, ještě že u nás prohledávali jen příruční zavazadla a ne i zavazadlový prostor, jako u všech ostatních! Po ohlášení prohlídek, se začal velice rychle rozdělovat alkohol a cigarety:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 28.07.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (NPecan)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ukrajina cestou necestou

             

        Bud zdrav, chystam se za 2 tydny na ukrajinu na kole s kamosema, někam mezi Volovec a Kolocavu.....potreboval bych doporucit nejaky trasy, aby byly dobry zazitky....pokud na ne nemas typ, tak mi aspon popis seznam nejlepsich hospod :-) , dik za jakykoli typy i od ostatnich

        [ Zpět ]
        Datum: 31.07.2008
        Autor: punta
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ukrajina cestou necestou

               

          Tak určitě navštiv Siněvir a tu vesničku za ním, muzeum vorařství bude znovu postaveno za dva roky, ale i tak stojí za to se tam podívat. Potom jestli vám zbyde síla, tak můžete vystoupat na bývalou raketovou základnu na polonině RUNA - je tam nádherný bikový sjezd (asi 5-6km před vrcholem pro odvážné serpentinami okolo jezírka Veliká Trusca). Jinak tam není nic extra zajímavého, prostě koukat kolem sebe. Jo v některých restauracích se netváří nijak zvlášť nadšeně, nemají moc zájem o kšeft, takže vás třeba i pošlou někam jinam, jsou tak trochu vyděšení, když se jim tam nahrne 15-20lidí najednou.

          [ Zpět ]
          Datum: 03.08.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (NPecan)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Ukrajina cestou necestou

                 

            Jo a ceny v menu jsou uváděné za 100g, ale porce je okolo 200g. Tak se pak nedivte, že neplatíte podle ceníku, obvykle připočítávají automaticky i salát nebo oblohu. V zapadlých částech je levno, jinde je to dražší, jídlo tak 15UH- kuk. kaše s brynzou, pivo za 4UH, vodka za 2UH - 0,5dc, chleba 3UH, šašlik 28UH a víc.

            [ Zpět ]
            Datum: 03.08.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (NPecan)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

462 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024