reklama
Země: Rusko Rusko

Gruzie

Chtěl jsem se zeptat jestli máte někdo cestovatelské zkušenosti z cestováním do Gruzie?Chtěl bych tam jet jako cykloturista.
Děkuji.Prosím nemáte li k tomuto tématu co napsat nereagujte.

[ Zpět ]
Datum: 01.12.2007
Autor: PeJa

Nejlépe hodnocené

1 hlas
  • Re: Gruzie

         

    zdar ; byl jsem kdysi dávno ve Svanetii na horolezecko. Nádhernej kraj. Viz Mou knížku "Tenkrát na východě". Jináč - ňáké články nedávno vyšly v časopise Cykloturistika; momentálně jsou dva cyklocestopisy o Gruzii na <www.dobrodruh.sk>

    [ Zpět ]
    Datum: 02.12.2007
    Autor: Howgh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Gruzie

           

      Hned mi bylo jasný, že se ozveš...
      Jinak teď je v gruzii dost divoká situace. Asi bych se vyhnul problémovým regionům jako Osetie a Abcházíe, ale třeba jenom naše média straší....
      Každopádně bych se do gruzie chtěl jednou podívat :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 02.12.2007
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Gruzie

         

    Děkuji za odpovědi.Do gruzie se chystám příští rok,někdy srpen září.Snad se místní situace změní k lepšímu.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.12.2007
    Autor: PeJa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Gruzie

           

      do Abcházie se vůbec nedostaneš. Kdosi to řešil tak, že ji obpluli po Černém moři. Knebl s Kneblovou jeli (na kolech dál a dál na východ...po sléze se dostali přes hlavní hřeben Kavkazu na jih, ale už se jim nechtělo se vracet...viz knížku "Putování pro nic za nic". Pár let nato se Pavel Knebl (pro změnu s Martínkou) dostal do Gruzie od jihu z Turecka. Jeskyňáři, co bádají v nejhlubší propasti světa někde tam poblíž, mají známý mezi hlídači hranic...každej to nějak řeší. Dá se tam i letět. To je asi nejjednodušší. Možná je to s Abcházií už jinak...

      [ Zpět ]
      Datum: 03.12.2007
      Autor: Howgh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • prej se tam dá doplout

             

        z Ukrajiny viz www.ukrferry.com

        [ Zpět ]
        Datum: 03.12.2007
        Autor: Howgh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: prej se tam dá doplout

               

          skusala som to toto leto opacnym smerom a bolo to nemozne. organizacia tej prepravnej spolocnosti je uplne nepochopitelna a absolutne neorientovana na zakaznika:)

          [ Zpět ]
          Datum: 05.01.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (aurelia.ara)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Gruzie

             

        To je právě to co řeším jak se tam dostat????Z časových důvodů budu muset letecky,protože na to budu mít asi 21 dní.Zatím mám takovýto plán cesty.Tbilisi,Akhalkalaki,Ahkaltsitkhe,Batumi a zpět.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.12.2007
        Autor: PeJa
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Gruzie

               

          zrovna čumím na <www.kalimera.cz> >asie >Gruzie. Jsou tak zajímavý informace.

          [ Zpět ]
          Datum: 08.12.2007
          Autor: Howgh
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Gruzie

                 

            Já zrovna čučím do tvých dvou knížek (Tenkrát na východě a Ze života cyklotrempa) Samozřejmě že mně je přinesl Ježíšek.Tak děkuju jemu i tobě za inspiraci.
            http://www.lehojack.estranky.cz/

            [ Zpět ]
            Datum: 25.12.2007
            Autor: PeJa
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Ba jo

                   

              země na východě - to je paráda. Škoda těch komplikací s vízama. Jsu zvědav jak to dopadne s Ukrajinou. Prej jsme jim museli znovu zavést víza kvůli Schengenu. Oni se s tou reciprocitou nepářou - nedělají ze sebe blbce jako my před Amerikou.
              Já každopádně doufám, že překonám lenost a zajedu na jaře zas do Albanie. Jestli mě osud nezavane jinam. Letos jsem tu lenost nepřekonal. Dal jsem jen pár MTB závodů a můžu říct, že jsou taky moc zábavný.

              [ Zpět ]
              Datum: 27.12.2007
              Autor: Howgh
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Gruzie

                   

              ten web máš pěknej. Na Rabu jsem byl v r. 01. V květnu jsou ty kamenité pláně rozkvetlé vřesovcem - paráda...to by bylo dlouhý povídání.
              Po Finsku jsem taky počundroval - i pěšky po pralesech. Finsko by se dalo skoro celé pojezdit na loďce. Tyhle akce probírám v "Pestrý život cyklotrempa".

              [ Zpět ]
              Datum: 27.12.2007
              Autor: Howgh
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Gruzie

                     

                To s tím Finskem to máš teda pravdu,já byl s těch jezer úplně připos.....prostě nádhera. Zase bych tam měl jet někdy v říjnu 2008 tak doufám že to vyjde.A vůbec mi nevadí že tam bude chladno.A Rab to je to samé, obzvlášť mně překvapila kořenitá vůně která se rozléhala po celém ostrově.Prostě nádhera!!!!!!
                Taky by mne to štvalo ty víza na Ukrajinu,je to jedna z destinací kam bych se chtěl taky podívat na kole.
                Dřív jsme lezli Rusákům do prd... a teť zase těm blbým amíkům.Jenže nejhorší na tom je že ty Rusáci se u nás zase začínaj roztahovat,vidim to u nás na Hlubokej,nápisy v azbuce u obchodů je naprostá samozřejmost.Za tenhle rok bylo 45 procent návštěvníků na zámku Hluboká z Ruska.Ono to není asi jenom u nás ale co třeba takové Vary.Sakra už se ta diskuze obrátila jiným směrem,kašlu na polemiku.
                Teť se bavím u tvojí knihy TENKRÁT NA VÝCHODĚ.
                Pestrý život cyklotrempa to je jediná kniha kterou zatím nemám.
                S tou Gruzií nevím jak to dopadne,kolega co měl jet se mnou to odvolal,a časově se taky nemůžu nějak vejít.Každopádně je to v hlavě a to je důležitý.Tak kdyby jsi potřeboval kolegu na tu Albánii tak dej vědět.

                [ Zpět ]
                Datum: 27.12.2007
                Autor: PeJa
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Gruzie

         

    http://www.hedvabnastezka.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 25.12.2007
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

432 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024