reklama
Země: Francie Francie

Na kole do Francie – Provance

NA KOLE DO FRANCIE - PROVANCE. Jsme parta 4 kluku a jako každoročně vyrážíme na kola, tentokráté do Provance. Termín je cca od 6.- 20.září. Letecky do Nice a pak už po svém. Lákají nás tam starobilá města, francouzský venkov, přírodní rezervace a hlavně teplé moře. Hledáme touto cestou nějaké pohodové holky, které Francie na kolech láká, a které by svojí účastí aspoň trochu vyvážili náš nepoměr. Nejsme žádní cyklo šílenci, jedeme tam poznávat nikoliv si dokazovat vlastní fyzičku, takže počítejte max 50-60 km/den. Budem se těšit. Robert, Standa, Tom a Michal

[ Zpět ]
Datum: 07.06.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Robert ([email protected]))
  • Re: NA KOLE DO FRANCIE - PROVANCE

         

    Ahoj!Nasla som Vas inzerat ze se chystate do Provence,minuly rok tusim....Jestli jste byli,jak se Vam tam libilo?Co se oplati videt?Chystame se tam ted v lete....Diki!Magda

    [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (meggie ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NA KOLE DO FRANCIE - PROVENCE

           

      Pokud ještě nemáte žádný přesný plán ani koupené mapy, rakouský vydavatel Esterbauer vydal cykloprůvodce Provence (v němčině i angličtině), který podrobně mapuje/popisuje 448 km dlouhou trasu procházející pravděpodobně těmi nejzajímavějšími místy tohoto francouzského regionu. Více na jeho stránkách: http://www.esterbauer.com/buecher/html/prov_e... plánek s trasou je zde: http://www.omnimap.com/cgi/graphic.pl?images... Cena průvodce je 339,- Kč. Pokud byste potřebovali spíše cyklomapy, doporučoval bych cyklomapy v měřítku 1:100 000 od francouzského vydavatele I.G.N., klad jednotlivých listů je zde: http://www.ign.fr/rubrique.asp?rbr_id=1079&... cena 158 Kč za mapu. V případě vašeho zájmu o některou z těchto map Vám je mohu poslat.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.04.2008
      Autor: Tracy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: NA KOLE DO FRANCIE - PROVENCE

             

        mohu dostat tel.cislo ,abych se mohl domluvit ,ktere mapy potrebuji

        [ Zpět ]
        Datum: 20.07.2009
        Autor: Neregistrovaný uživatel (jirik ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: NA KOLE DO FRANCIE - PROVENCE

               

          Tracy bohužel letos zemřel.

          [ Zpět ]
          Datum: 21.07.2009
          Autor: henry
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NA KOLE DO FRANCIE - PROVANCE

           

      Loni jsem jela na lehko Provence na kole. byla to paráda a moc pěkné kruhové objezdy. Velice slušní řidiči.a je to co mám ráda letos jsem se ale ještě nerozhodla ale asi to bude zase Francie-západní..

      [ Zpět ]
      Datum: 11.07.2008
      Autor: žaneta
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: NA KOLE DO FRANCIE - PROVANCE

             

        Provance je nádherná, na kole to stojí za to.Jen si dávejte pozor,s kým pojedete.Krásné zážitky pokazí slibovaný luxusní autobus a nakonec vás veze vysloužilý vrak,kterému nejde klimatizace a 28 hodnin jízdy v 35 st.C také není žádný med. Neměli ani koš na odpadky, natož prodej kávy a základních tekutin, jako je voda. Takže pozor na CK CAMPANAROUR-již nikdy více a cyklozájezd pouze ve vlastní režii.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.09.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (halka ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: NA KOLE DO FRANCIE - PROVANCE

               

          Ahoj, byl jsem s CK Poznání letos ve francii, super program, okusili jsme jak, kola, tak lodě a turistiku. Mrkněte na http://www.poznani.cz/cykloturistika-zahranici a urcite si vyberete. Jezdim s nimi uz nekolik a až na pár maličkostí super

          [ Zpět ]
          Datum: 18.11.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal Czeski ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: NA KOLE DO FRANCIE - PROVANCE

                 

            tak to já mám v plánu jet na kole do Francie z Česka celou cestu tam i zpátky bez nějakých cestovek a podobných věcí.. bohatě postačí stan a nějaké penízky na jídlo a pro případ nouze

            [ Zpět ]
            Datum: 25.12.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal S.)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: NA KOLE DO FRANCIE - PROVANCE

                   

              Přesně tohleto mám v plánu (červenec,srpen). Ozvi se na E-mail

              [ Zpět ]
              Datum: 25.12.2008
              Autor: Neregistrovaný uživatel (zazvur)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NA KOLE DO FRANCIE - PROVANCE

         

    Není nad STAROBILÁ města

    [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (kkk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Francouzská riviéra na kole

 (CK Mamut tour)
27.04.2024, 10 dní
14 900 Kč
cyklistický Autobusem

Provence na kole

 (CK Mamut tour)
18.05.2024, 8 dní
15 250 Kč
cyklistický Autobusem

Provence a Azurové pobřeží

 (CK Frčíme)
07.06.2024, 10 dní
18 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

598 cyklistů (4 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024