reklama
Země: Maďarsko Maďarsko

co jede do Madarska a bere kola?

Ahoj.

Nevite nekdo o nejake cestovce co by nas hodila s kolama nekam za Budabest k Dunaji.
Chceme se pak vracet domu podel reky.
Díky

[ Zpět ]
Datum: 02.05.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (janouch)
  • Re: co jede do Madarska a bere kola?

         

    Zkus http://www.cajenda.cz/index_.html . V nabídce do Rumunska - Oradea je zastávka v Budapešti. Zdá se ale, že to platí jen pro termín 7.9.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Henry)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: co jede do Madarska a bere kola?

           

      :-))) Zas ta blazniva reklama.... Jen by mne zajimalo, zda presne na tuhle odpoved Janouch spise necekal:-)))) V posledni dobe se to tady Janouchama a Venousema jen mnozi....:-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 04.05.2007
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: co jede do Madarska a bere kola?

             

        ... štve tě to moc?
        Žít a nechat žít ...
        Já se nich dozvěděl poměrně nedávno a dost mě to se.e, protože jsem mohl uše3t dost času i peněz ...

        [ Zpět ]
        Datum: 05.05.2007
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: co jede do Madarska a bere kola?

               

          Ne nestve...Stve me jejich zpusob propagace...nejsou schopni si zaplatit reklamu, tak to delaji takhle. Tohle neni jedine forum, kde se takhle propaguji... Navic jsem na ne neslysel moc hezkou chvalu :-) Proto jsem jejich sluzby taky nevyuzil a nevyuziju...a vim, ze nejsem sam:-)

          [ Zpět ]
          Datum: 05.05.2007
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: co jede do Madarska a bere kola?

                 

            Jedl´s mravence? Když ti řeknu, že jsou docela chutní po vydatném obědě, ochutnáš je? Nebo neochutnáš a přesto budeš tvrdit, "že jsou docela chutní po ..."? A o tom to je. Vlastní zážitek je vždy víc než X komentářů ... 8-)

            [ Zpět ]
            Datum: 05.05.2007
            Autor: AV
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: co jede do Madarska a bere kola?

                   

              No tak ja nevim...dam spise na sve pratele, jenz s snima jeli... Zkusenosti druhych mi jsou docela prijemne.
              Mravence jsem jako malej kluk jedl:-)

              [ Zpět ]
              Datum: 05.05.2007
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: co jede do Madarska a bere kola?

                 

            "Navíc jsem na ně neslyšel moc hezkou chválu" to takhle šroubovaně se mluví v GB? U nás se přeci buď chválí nebo nechválí.
            Ne moc hezká chvála = chvála s výhradou? Tedy chválím, ale mám i výhradu?
            Tak to je pak slušné ohodnocení, neboť není téměř nikdy nic na 100% ... 8-)
            Ale chvála to je!

            [ Zpět ]
            Datum: 05.05.2007
            Autor: Neregistrovaný uživatel (HAF)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: co jede do Madarska a bere kola?

                   

              Dobra...slysel jsem par stiznosti... Nevrlej ridic, co odmital zastavovat na WC, zima v autobusech a neochota personalu s tim neco delat. Me teda tohle odradi. Navic ty finglovane reklamy na netu...staci se jen tady podivat do historie. A neni to jen na tomto foru

              [ Zpět ]
              Datum: 05.05.2007
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: co jede do Madarska a bere kola?

                     

                Už jsem to tu psal - učím.
                Zájezd: "chce někdo na záchod? "1 až 2. Po kilometru chtějí další 2 "máme na to právo!" Větrání otevřené na plný šmytec, venku zima jako v Rusku. "Nebude vám zima?" "Depak, nás hřeje mládí! He he he!" A když je uvnitř stejná zima, jako venku:" nám je zima, jak to, že nikdo nezatopí, my na to máme právo, my jsme si zaplatili, je to vaše povinnost ..."
                Určitě to není nic pro promadony, pro rozmazlené děti.. Je to pro lidi, kteří vědí co chtějí, kteří se o sebe dokáží postarat, kteří dokáží myslet "na zadní kolečka", nechtějí škodit druhým ...


                Dělal jsem i v kriminále. Muklové mají práva, když "odsouzený" něco chce, ty, jakožto vychovatel mu musíš být okamžitě k dispozici, div mu neutíráš pr...ozadí. Řekne-li "odsouzený" něco, je to pravda i když byl X-krát odsouzený a vyšetřován (ve věznici) jsi ty i když při nástupu musíš mít čistý trestní rejstřík, jakož i tvoji blízcí ...

                Takže ty stížnosti ... No ...

                [ Zpět ]
                Datum: 05.05.2007
                Autor: AV
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: co jede do Madarska a bere kola?

                       

                  Primadony v tom urcite nejeli:-) Ale lide, jenz doufali, ze se za par kacek dostanou do Rumunska. Zima byla v celem buse...nestezoval si jen jeden clovek. Navic jim nikdo nerekl, ze si maji vzit veci do autobusu. Naopak jim bylo receno, ze se budou delat pravidelne zastavky s tim, ze si muzou v kufru vzit osobni veci. Takze vetsina lidi vlezla do autobusu s tim, ze se nekdy k veceru zastavi a oni si skoci do kufru pro sve veci (v podstate si tam dali sve prirucni zavazadla). Tato prestavka se nekonala. Konaly se jen dve "curaci" zastavky s tim, ze se nic otevirat nebude. Tak proto ta zima. A jestli jezdis autobusem, tak vis, ze v nem pres noc byva zima...i v lete.
                  Tohle me teda hodne odradilo. Neochota... To si radeji dam praci a obvolam cestovky, zda nemaji v autobuse volno...

                  [ Zpět ]
                  Datum: 05.05.2007
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: co jede do Madarska a bere kola?

         

    No abych teda porad neprudil, tak se staci zeptat v kazde outdoor cestovce. Vetsinou maji v busech volno a pokavad v danem datu vezou cyklozajezd, tak s kolama je to v pohode. Navic ceny jsou opravdu normalni.
    (kudrna, brnensky Rajbajz, Alpina, Nomad, ck Horal, ck Poznani, ck Cyklotur, Adventura...). Staci napsat mail a zeptat se.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.05.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: co jede do Madarska a bere kola?

           

      Teď si šlápnul do ... Za tu nepřímou reklamu tě Zaky roznese na kopytech, těš se!

      [ Zpět ]
      Datum: 05.05.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: co jede do Madarska a bere kola?

             

        Tesim se:-) Ja jen radil:-)
        A asi bych byl celkem bohatej, kdybych delal reklamniho agenta vsem cestovkam.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.05.2007
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: co jede do Madarska a bere kola?

               

          Nechápu, proč se na tomhle webu pořád dočítám o nějaké nežádoucí reklamě, či co, čímž se zabírá spoustu místa a času čtenářů. Na jednoho je reklama přípustná, na druhého ne. Stěžovatelé snad žijou někde v tajze a s oravdovou záplavou reklamy v dnešním světě se ještě nesetkali. Přeci i v reklamě může být dost, pro někoho, potřebných informací. Hloupý i na klamavou na reklamu skočí hned, chytrý si ověří skutečnost a vybere si pro něj nejvhodnější. Kdyby byla reklama nebezpečná, tak neřeknu nic, ale tady se snad pořád někdo obouvá do Jendy, který nikomu neubližuje. Naopak v cenách, za které vozí na místa se zachovalou přírodou, mu těžko bude někdo druhý konkurovat, to by asi moc nezbohatl.
          My jsme za spoustu let nenašli vhodnějšího dopravce cyklistů. A abych platila průvodce, hlídání bagáže v autobuse po celou dobu pobytu, čekání autobusu a rekreaci řidičů, když se o sebe dokáži postarat sama, tak hloupá zase nejsem.

          [ Zpět ]
          Datum: 05.05.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Samka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: co jede do Madarska a bere kola?

                 

            Nikdo nemluvi o hlouposti...naopak. Ja nemluvim o zajezdu s cestouvkou. Staci pozorne cist!!! Mluvim jen o DOPRAVE!!! Vetsina cestovek nenaplni sve zajezdy a tak za velice vyhodnou cenu prodava mista ve svych autobusech. Zbehli turiste a cykloturiste to moc dobre znaji a vedi, ze je to dnes asi nejlevnejsi moznost, jak se nekam dopravit. Takze priste radeji dobre cist, ju:-)

            [ Zpět ]
            Datum: 05.05.2007
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: co jede do Madarska a bere kola?

                 

            Mně jenom vrtá hlavou, že všechny (fakt VŠECHNY) pochvalné recezne o Jendovi (co ale přece nejsou vůůůůbec žádnou reklamou :-) pocházejí od nepřihlášených přispivatelů... O "důvěryhodnosti" takových informací to přece jen něco naznačuje...

            [ Zpět ]
            Datum: 07.05.2007
            Autor: Ifča
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: co jede do Madarska a bere kola?

                   

              To je prave ono, co tu spousta lidi zarazi.
              Ja nerikam, ze jsem slysel jen pomluvy. Slysel jsem i pochvaly, ale bohuzel ty zazitky mych pratel a zazitky lidi z for me utvrdili, ze hold neni u Jendy standartem mit vse OK.
              Jinak na ostatnich forech se podobne pochvaly objevuji u nicku, jenz maji maximalne 1-2 prispevky. Tam je jasne, ze ten clovek na to forum nechodi a ze tam sel udelat jen tu reklamu.
              Ale at si kazdy jezdi s kym chce. Ja tu svuj nazor napsal, napsal jsem, ze neni asi vse v poradku a at si to kazdy prebere sam. Ty penize, co daji Jendovi nejsou me, takze at si za to uzijou "komfort". Ja bych v tomto pripade obvolal cestovky a zeptal se na volna mista....

              [ Zpět ]
              Datum: 07.05.2007
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Bukové hory na kole s termály

 (CK Vlha)
27.04.2024, 5 dní
13 400 Kč
cyklistický Autobusem

Cyklistika okolo Balatonu

 (CK Hoška Tour)
25.05.2024, 5 dní
7 950 Kč
cyklistický Autobusem

Balaton na kole

 (CK Cyklotur)
29.08.2024, 4 dny
8 840 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

274 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | dnes

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024