reklama
Země: Česko Česko

Labská trasa

Ahoj lidi nevíte jak to vypada s povrchem Labsky trasy od Poděbrad smerem k Pardubicům. Myslim jestli se tam da projet na tezko s brasnama dík moc vsem

[ Zpět ]
Datum: 24.04.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (kajik)
  • Re: Labská trasa

         

    http://www.nakole.cz/clanky/clanek.php3?id=81
    zde máš nějaké info

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2007
    Autor: Asterix
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Labská trasa

         

    Buď zdráv příteli. Vloni jsem ji projel ze Špindlu do Ústí nad Labem. Co se týká tvého dotazu, tak projet se to dá i s plně naloženými brašnami. Já jsem to jel na horáku odpruženým vepředu, kámeš jel na neodpruženým treku. Přes města jsou cesty asfaltové, jinak lesní, polní a kamenité cesty. Za Poděbradama bude asi největší problém přes Cidlinu a Labe. Pak vede cesta lesem a prašnou cestou podél řeky do Kolína. Přes Kolín je pěkná asfaltka a za Kolínem několik km kameniré cesty a polní až do Týnce. Za Týncem bude kousek louky a pak do Pardubic po sil. III třídy až na pár vyjímek (Břehy a Valy). Tak pěknou cestu. PS. Mimo okolí Týnce je to samá rovina.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Chose)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Labská trasa

           

      dík moc co je prosim te za problem u ty Cidliny a Labe za Podebradama??

      [ Zpět ]
      Datum: 25.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (kajik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Labská trasa

             

        Ja tam jezdim dost casto a zadny problem. Je fakt, ze tam ted stavi nejakou silnici (loni), tak se tam nedalo projet. Ale dle mapy se to da.
        Kdyz pojedes od podebrad, prijedes k soutoku Labe a Cidliny (je tam restaurace.). Odbocis doleva a pojedes cca 1km podel Cidliny (budes ji mit po prave ruce). Podjedes silnici a kousek za ni je odbocka doprava (tusim, ze cervena turisticka). Zas pojedes podel Cidliny az dojedes k mostu (Libice nad Cidlinou). Pres nej prejedes a hned za nim se das doprava a prijedes na hlavni silnici. Tady bys mel silnici prejet a pokracovat rovne. Ale loni to tam bylo rozbagrovane. Prvni moznost je jet kousek po te hlavni az do Oseka (podel silnice vede cyklostezka). Ale pokavad jsi kamarad s mapou, muzes po cca 1km odbocit doprava (je tam takova silnicka k nejake hajovne) a vzit to prez luzny les (nebo jak se to jmenuje). Tam je to moc hezke...takova klikata uzka cesta...natezko se da, ale opatrne. Kousek za tou hajovnou se v podstate napojis na polabskou.
        No...vem mapu a bude to bez problemu. Podel Labe jezdim casto a natezko se to asi da...ikdyz loni jsme jeli Podebrady - Decin a nejtera mista (pred Neratkama) by se nedala ani na fullu...takze jsme obcas vlezli na normalni silnice...

        [ Zpět ]
        Datum: 25.04.2007
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Labská trasa

               

          dik no u tech neratoic je to sileny takovy obrovsky kameny podobnej usek je i na stezce podel vltavy...

          je tam taky neco podobnyho myslim na tom useku podebrady pardubice??????

          [ Zpět ]
          Datum: 25.04.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (kajik)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Labská trasa

                 

            Ja to znam do kolina a tam je to celkem v pohode. Bohuzel casto tahle trasa vede podel reky po tech klasickych cestach...a ty jsou vetsinou "vydlazdene" sutrama. Hold ceska dalkova cyklotrasa. Ale urcite se to da. V pripade problemu se da improvizovat a uhnout...tak jsme to delali loni. I mimo reku je krasne, ale vraceli jsme se k ni, protoze ja reky rad:-)))

            [ Zpět ]
            Datum: 25.04.2007
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Labská trasa

                   

              vo me nejde ja bych to jel i voranistem ,ale pojedu s kamoskou a ta nekdy hudruje co jsem to vybral za cestu a tak podobne tak bych se tomu rad vyhnul :)))))))

              [ Zpět ]
              Datum: 25.04.2007
              Autor: Neregistrovaný uživatel (kajik)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Labská trasa

                     

                V pohooo...sranda preci musi byt:-) Tak si alespon uzijete dobrodruzo:-) Ne, da se to. Obcas jsou blby useky, ale to je hold dane tim, ze se ta cyklotrasa navrhla blbe...Vzdy se da improvizovat, objet blbej usek. Ja to jezdim s pritelkyni a vzdy to nejak ukocirujem. Je ale pravda, ze na cesty necesty je docela odolna:-) Nekdy nadavam ja a ona v pohode razi cestu:-)))

                [ Zpět ]
                Datum: 25.04.2007
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Labská trasa

             

        Já jsem to jel obráceně, tedy směrem do Poděbrad a nějak jsme ztratili značení trasy a nebo tam vůbec není. To Labe bylo celkem v pohodě, protože jsme ho měli po levé straně, ale přes Cidlinu je most pouze silniční a v té době, kdy jsme tam byli tak ještě nebyla otevřená dálnice a museli jsme kolem svodidel za plného provozu. Je tam vyšlapaná pěšinka. Ve tvém směru by to znamenalo jet od soutoku podél Cidliny po levé straně jako na Libici a před silničním mostem vytlačit kolo po schodech a pak doprava a asi po 100m už budeš vidět asfaltovou cestu po pravé straně. Až na ní sejdeš, podjedeš dálnici a hurá do lesa. Labe budeš mít po pravé straně. Tam už není kde zabloudit.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.04.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Chose)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Labská trasa

               

          aaaaa....koukam, ze delas stejnou chybu jako kdysi nakolacka vyprava polabim:-) Nesmis po tech schodech, ale pokracovat dal...psal jsem to nahore...nemusis vubec slezat z kola!

          [ Zpět ]
          Datum: 25.04.2007
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Labská trasa

                 

            Sorry. Tvůj příspěvek jsem si přečetl až když jsem ho napsal sám. Jinak my jsme to jeli od Kolína a zřejmě jsme někde z trasy někde museli sjet. Nevím, jestli to je špatně značený, nebo jestli jsme to někde přehlédli. Jinak jsme měli problém už vTýnci, kde na křižovatce u obchoďáku Racek je cyklo č. 24 značená doleva i doprava. My jsme tedy vsadili do leva bylo to špatně. Jinak se v nejbližší době chystám do Poděbrad a projet si to opačně, tedy na Kolín, ...

            [ Zpět ]
            Datum: 26.04.2007
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Chose)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Labská trasa

                   

              Je to tam blbe znacene...bohuzel.... Ani nevim, zda ta moje objizdka pres Cidlinu je Labska trasa...

              [ Zpět ]
              Datum: 26.04.2007
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Labská trasa

                     

                tak jsem se vcera vratil a pokud ma clovek mapu a vi kam chce neni to problem...
                jen ten povrch obcas veme nejakej cas my jeli prvni den Praha Čreny most -Pradubice a prijizdeli jsme za sera asi v 8

                [ Zpět ]
                Datum: 02.05.2007
                Autor: Neregistrovaný uživatel (kajik)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

439 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024