reklama
Země: Rakousko Rakousko, Itálie Itálie

Kam s MTB na přelomu dubna a května?

Těšil jsem se na Lago di Garda, ale zjistil jsem, že v tomto termínu (27.4.-1.5.) se tam koná BikeFest. Na ty davy lidí opravdu nejsem zvědavý a proto hledám nějakou slušnou alternativu. Něco jiného v Itálii, Rakousku? Může ještě být dost sněhu....poraďte, prosím.

[ Zpět ]
Datum: 30.03.2007
Autor: Pivos
  • Re: Kam s MTB na přelomu dubna a května?

         

    Logická alternativa ke Gardě je Levico. Z dálnice sjedeš jen o pár sjezdů dřív a doleva. Přímo to tam neznám. Jen ze zpráv a z okolí. Jsou tam termály. V okolí je několik pěkných sedel, ale počítej nejspíš se sněhem na sedlech nesilničních, tak něco pod 2000 m.n.m. tipuji.
    Jinak se alternativa hledá těžko, na Alpy je to dost brzo. Bikeři touhle dobou teprv vylézají.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam s MTB na přelomu dubna a května?

           

      Děkuji za radu, dle počtu reakcí jsou bikeři asi opravdu ještě zalezlí. Možná zkusím Lago D´Idro, dle různých webových stránek taky nevypadá špatně a davy od Gardy by tady již mohly být prořídlé.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2007
      Autor: Pivos
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kam s MTB na přelomu dubna a května?

             

        Idro je něco úplně jiného než Garda. Je tam jeden kemp (bez chatiček) a jinak celkem řídce osídlené břehy, městečko je jakoby stranou. Výjezdy odtud z hlavy nevím. Najížděl jsem odtud jakoby na Tremalzo. Na Tremalzo to bude asi moc brzo. K Idru jsem sjel ze severozápadu (celkově z Oberstdorfu) a zábavné to bylo.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.04.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kam s MTB na přelomu dubna a května?

               

          Ty kempy jasou tam asi čtyři nebo pět. Včera jsem odtud přijel. Jinak je to tam super. Kola dostaly pořádně zabrat a ty výhledy. Nááádhera.

          [ Zpět ]
          Datum: 07.08.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Peppino)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kam s MTB na přelomu dubna a května?

             

        Nakonec jsem až tak moc neexperimentoval a pobyli jsme na Lago di Ledro. Moc pěkné, minimum lidí i na okolních MTB stezkách /vyjma Tremalza/. Oproti Torbole atd. oáza klidu. Zkusili jsme i jeden výlet nad Lago d´Idro, paráda.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.05.2007
        Autor: Pivos
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam s MTB na přelomu dubna a května?

           

      Ahoj všichni, když nevíte, kam na MTB podívejte se na http://www.poznani.cz/cykloturistika-zahranici a urcite si vyberete byl jsem s nimi na balkáne ve francii a prostě super, mají to zmaknuté. Není problém zářídít individualní program pro partu kamošů. Mrkněte na to

      [ Zpět ]
      Datum: 18.11.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal Czeski ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s MTB na přelomu dubna a května?

         

    Dolomity z jihu, např. Aosta.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jeník)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole – agrofarma s polopenzí

 (CK Extrem Tour)
03.05.2024, 10 dní
13 990 Kč
cyklistický Autobusem

Napoleonův ostrov Elba na kole

 (CK Victoria)
05.05.2024, 8 dní
9 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

368 cyklistů (11 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024