Země: Rakousko Rakousko, Itálie Itálie

Do Benátek na kole

Sezóna pomalu začíná a věřím, že se najde někdo - kdo bude shánět info kterak se dostat na kole k moři. Minulý rok jsem cestu absolvoval na vlastní pěst a trefil jsem počasí i pohodu. Máte-li zájem klidně se ozvěte a já Vaše dobrodružství mile rád podpořím radou:-)Ťop

[ Zpět ]
Datum: 14.03.2007
Autor: top
  • Re: Do Benátek na kole

Jenom prosím tě neříkej že znáš jednu výbornou cestovku - ck jenda se jmenuje....:-)

[ Zpět ]
    Datum: 15.03.2007
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

..nebóóój:-), žádná cestovka....prostě na kole z domu, sám a happy...

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ahoj, mam v plane niekedy ist cestu Via Clausia Augusta. mala by viest cez Reschen pass od Dunaja (niekde v nemecku) az do Benatok. Avsak v taliansku vraj nie je v terene znacena . Okolo rieky Adige asi uz je vybudovana,a le ako to je okolo Benatok to neviem. Ake su Tvoje skusenosti.

[ Zpět ]
        Autor: Jaroslav

Holáá, Claudii Augustu jsem po nějaké době zavrhnul neboť jsem nebyl schopen najít úplné informace a zbytečně bych si zajížděl. Moje cesta vedla napojením na Donau radweg,Ennsweg,Murweg,Drauweg přes Cortinu d Ápezzo do Benátek a do cíle v Lido di Jesolo.Celkem 7 dní příjemného bajkování...doporučuju:-)

[ Zpět ]

To je jako bajkování ty donauwegy a tak? o)))To snad jsou cyklostezky nebo ne ??
            K Benátkám vede hodně tras transalpistů např.:
            http://bike-gps.idrz.de/portal/generic_frameset...

[ Zpět ]
            Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)

Jujdáá...máš pravdu.Bajkování - to sem přehnal:-)....spíše tedy pedálošlapání s klidnou hlavou..

[ Zpět ]

AHOY, mne tvoje zkušenosti zajímají. Pojedu taky do Venezie poblíž Jesolo. Jak píšeš Rakouskem jsi jel po cykloztezkách, ale kudy nejlépe v Italíí ?

[ Zpět ]
                Datum: 21.03.2007
                Autor: Neregistrovaný uživatel (vinař)

loni jsme to jeli, mrkni na www.cykliste.estranky.cz je tam par fotek, denik jen z časti, kdyžtak ti ho pošlu cely na mail.

[ Zpět ]
                  Datum: 27.03.2007
                  Autor: Neregistrovaný uživatel (vorlik)

Jo to jsem původně plánoval na tohle léto.
    Ale přítelkyně nakonec jede na kolovou dovolenou se mnou, na novým kole (lehokole) a tohle se jí nechce, takže jedu Polsko, kvůli tomu, že je rovinatý.

[ Zpět ]
    Datum: 21.03.2007
    Autor: Jurimír
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Jižní Tyrolsko na kole

(CK Mamut tour)
01.06.2017, 6 dní
6 990 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole

(CK Mamut tour)
07.06.2017, 6 dní
7 900 Kč
cyklistický Autobusem

Pěší turistika v Zillertalských Alpách

(CK Mamut tour)
06.07.2017, 4 dny
6 100 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: Barma v lednu 2017

včera
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

175 cyklistů (21 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016