reklama
Země: Česko Česko

Kam v zime

Me tak napadlo. Kde se da v zime putovat na tezko...myslim tim evropeske staty, pripadne prilehle ostrovy? Ma s stim nekdo zkusenost...?
D.

[ Zpět ]
Datum: 01.12.2006
  • Re: Kam v zime

         

    A to se skutecne pta Michal ze Skotska??? No preci skoro po cele GB - mozna ze Nevis a Snowdon budou pod snehem, ale jinak - pichni do mapy a jed. Na lonske vanoce jsme ve 2 vyrazili skoro na tyden do Brecon Beacons (vyskove neco jako nase Vysocina), Jeziska jsme pak oslavili vyslapem na Pen-Y-Fan (886m). Snih jsme nepotkali. Teplota ani v noci nesla pod 0C, jen ty dny byly pravda trosku kratsi.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.12.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam v zime

           

      No ja to chtel na zaver napsat...ale zapomel jsem. Je fakt, ze Skotsko ma kazdej za zmrzlou, vlhkou a destivou zemi. A ejhle....i me to prekvapilo. Ted je tu nadherne a vsici rikaj, ze zima je tu. No, nevim....stromy kvetou, ptaci zpivaj, je cca kolem 10st...je fakt, ze by to tu slo.
      Ale spis jsem chtel nejakou jizni zem...kde je opravdu teplo....Bohuzel jsem vzdy v zime mizel do hor, takze predstavu nemam....

      [ Zpět ]
      Datum: 01.12.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam v zime

         

    Taky mi to pořád vrtá v hlavě.
    Z toho co jsem nastudoval a co by splňovalo podmíku na těžko:
    1. Andalusie od února, nejlépe okolí Almerie. Třeba na Sierru nevadu se tam, ale nedostaneš. Do března je spolehlivě úplně pod sněhem.
    To je i moje vlastní zkušenost
    2. Kanáry hopping. Nejlépší je asi La Palma a Tenerife, snad Gomera? Celoročně
    3. Mallorca bude asi nuda. Když tak tu hornatou část.Tipuji tak od února.
    4. Kypr, ale pozor sníh tam prý vydrží dlouho.

    No a nejlepší - Kapverdy,asi celorok, ale pochybuji jestli to má smysl na těžko. Dát na to dohromady sestavu tak tam jedu hned.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.12.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

307 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024