reklama
Země: Norsko Norsko

Jak do Norska

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli jezdí nějaké pravidelné autobusové linky do Norska, u kterých je možnost vzít sebou i kolo? Nebo je lepší využít vlak? Či letecky? Děkuji za odpověď. Pěkný den.

[ Zpět ]
Datum: 10.09.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (TulakPepe)
  • Re: Jak do Norska

         

    mrkni na stranky severskych listu, je tam i clanek o doprave do Skandinavie

    [ Zpět ]
    Datum: 11.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Valinor)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak do Norska

         

    Ahoj, já jel do Norska letos na kole. Původně jsem měl jet s jednou CK, ale sešlo se málo lidí a ani u druhé to nevyšlo. Takže pokud jsem chtěl jet, musel jsem si sehnat dopravu. Nakonec jsem jel autobusem se společností Eurolines linkou do Osla. Kolo ovšem muselo být složeno v krabici, ale nebyl s tím problém. Je ovšem nutná i pro cestu zpět, což by mohl být problém. Já ji ovšem nechal na autobusáku přímo v Oslu za plotem u nějaké hospodářské budovy, kam zřejmě hned tak nikdo nechodí a byla tam i za dva týdny, takže s tím nebyl problém. Jinak Eurolines má i zvláštní tarif - když si člověk zakoupí lístek více než 30 dní před odjezdem tak to vyšlo na více než dobrých 1 600,- tam i zpět. Pietro

    [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pietro ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak do Norska

           

      Ahoj, něco takového bych chtěl vymyslet, cena je fajn, jen s tou krabici bych asi tak "neriskoval"..:) A jak se Ti v Norsku líbílo? Máš nějaké fotky, povídání na netu? Díky moc a pěkný den.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (TulakPepe)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak do Norska

         

    Nejlevnější to je tím autobusem. Za 1000,- Kč se dostaneš vlakem maximálně do Flensburgu (Německo).Jak to udělal Pietro s tou krabicí je originální, já osobně bych si ale takovou krabici sehnal přímo v Oslu ( např.u Frognerova parku na rohu je jeden kram s kolama). Letadlem to má cenu, pokud jedeš někam víc na sever (Trondheim, Bodo např.), pak zkus norwegian.no. Jestli máš čas a málo věcí, jde jet do Göteborgu busem a pak po svejch do Strömstadu (ca 160km) a odtud lodí do Sandefjordu.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (maddie)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak do Norska

           

      Zatím jsou přípravy v začátcích, chtěl bych tam jet na cca. 40 dní. Autobusem do Osla a odtud už "po svých" směr sever. Ten autobus se mi zdá jako ideální řešení.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (TulakPepe)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak do Norska

             

        Ahoj, já se chystám do Norska taky příští rok na cca 60 dní, pokud bys měl zájem můžem kus cesty naplánovat společně. Zatím sháním informace a hledám lidi, který jsou dost praštěný to jet, ve více lidech se to lépe táhne.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.09.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (kecaroh ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak do Norska

               

          Ahoj, zatím nemám vůbec představu o termínu a dalších podrobnostech. Nicméně si tvůj mail ukladám a třeba se později ozvu... díky a měj se.

          [ Zpět ]
          Datum: 22.09.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (TulakPepe ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak do Norska

         

    Ahoj. My sme boli, prave toto leto. Busom MoraviaExpress prevadzkovanym Vydos bus. a.s.. Jazdi to z Brna cez Prahu do Osla a vraj je to jedina linka bez prestupu. Jednosmerny listok za necele 2000, za bicykel 300. Musi byt zbaleny v krabici, tu si vypytas v cykloobchode. To, ze chces brat bicykel treba nahlasit vopred (tel.), vezmu do busu najviac 2. Krabicu schoval kamarat tiez priamo na autobusovej stanici v Osle za jednym murom a o 2 tyzden ju tam nasiel, my sme si vypytali nove v miestnom cykloobchode - boli velmi ochotni. Tam nam aj povolili pedale na zbalenie do krabice, co je inak celkom problem, ak nemas poriadny velky kluc. A potom tlacis cez mesto nalozeny bike a nesies krabicu - pohlad a la Banglades.
    Super je, ze v lete je v Norsku do polnoci svetlo a od 3 zas.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (giro)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Norsko na kole: fjordy, hory, řeky

 (CK Bondo)
28.06.2024, 12 dní
26 940 Kč
cyklistický Letecky

Ostrovy za polárním kruhem na kole

 (CK Kudrna)
05.07.2024, 17 dní
47 800 Kč
cyklistický Autobusem

Norskem na kole

 (Martin Hájek, CK Kudrna)
26.07.2024, 15 dní
29 800 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

365 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024