reklama
Země: Česko Česko

Hřensko-Česká Lípa

Má někdo projetou trasu "podél pískovcových skal" z Hřenska na českolipsko???

[ Zpět ]
Datum: 10.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
  • Správná rubrika ...

         

    Já vím, že jsem s tím otravný, ale takovýto dotz patří spíše do rubriky http://www.nakole.cz/diskuze/sekce.php3?sid=20, která za tímto účelem byla zřízena. Pak se tu má někdo něčeho dohledat.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Správná rubrika ...

           

      Sorry,ale měl jsem dojem,že jsem ve správné rubrice,tak se omlouvám

      [ Zpět ]
      Datum: 11.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hřensko-Česká Lípa

         

    Něco jo - proč se ptáš?

    [ Zpět ]
    Datum: 11.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Peggy*)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hřensko-Česká Lípa

           

      Chtěl bych tam vyrazit, tak jen vědět např.zda je v Hřensku funční přívoz,abych se dostal z cyklotrasy č.2 na cyklotrasu č.21, zda je to hodně do kopců(kvůli manželce).Díky

      [ Zpět ]
      Datum: 11.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Hřensko-Česká Lípa

             

        Tak ten přívoz ti bohužel neporadím, protože my jsme tam byli v roce 2003 a přívoz tenkrát nefungoval, protože bylo málo vody v Labi - museli jsme tam ukecat pána s pramicí, aby nás převezl .... :-) Ale v tom Hřensku je myslím oficiální hraniční přechod, tak by to fungovat mělo - jenže my jsme tenkrát neměli s sebou pasy (a dneska by stačila občanka).....
        A co se kopců týče - to je relativní, mně to moc kopcovitý nepřišlo, byla to spíš pohodička mezi skalami, ale co já vím, někomu to může připadat kopcovité. Když cesta vedla nahoru, byl to spíš táhlý a ne prudký kopec.
        My jsme tenkrát jeli na Děčínský Sněžník (a to je kopec jak .... ale doporučuju si tam vyjet, je tam padádní rozhledna a výhledy) a pak dolů, přes vodu a kolem Pravčické brány hurá do skal :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 12.07.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Peggy*)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hřensko-Česká Lípa

         

    Před týdnem jsem v těchto končinách nějakou stovku najel. V případě zájmu uvádím spojení na sebe. Pepík

    [ Zpět ]
    Datum: 11.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (joseff1 ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hřensko-Česká Lípa

         

    Loni jsem jel do Hřenska ze Svoru přes Kytlici, Chřibskou, Rynartice, Jetřichovice, Vysokou Lípu a Mezní Louku. No kopců je tam mnoho, hlavně před těmi Jetřichovicemi. To jsou hory a skály, pane kk, s tím se nedá nic dělat. Pohodová projížďka je z Hřenska akorát podél Labe, to znamená směr Bad Schandau nebo Děčín. O ten přívoz v Hřensku bych strach neměl, ten provozují Němci (naproti je Německo) a je to motorová loď. Ten jezdit bude. V Dolním Žlebu se jim nechce jezdit, když je moc vody.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Oldřich Jirků)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hřensko-Česká Lípa

           

      Přívoz ve Žlebu zatím nefunguje, převozník nemá telegrafickou zkoušku viz:
      (http://www.decinskydenik.cz/decin/zpravodajstvi...
      Ve Hřensku Němci jezdí, platí se tam Kč nebo Eury, na straně Hřenska se kolo musí vynést po schodech. Směrem od Hřenska do ČL je to samozřejmě pořád do kopce, čím blíže ke spojnici Děčín - Benešov -ČL, tím je stoupání monotónější.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.07.2006
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Hřensko-Česká Lípa

             

        Skvělé, díky

        [ Zpět ]
        Datum: 13.07.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Hřensko-Česká Lípa

               

          Jsem z Děčína,takže Hřensko znám moc dobře.Pokud pojedete z Hřenska,tak vás čeká krásná projíždka,sice stoupání,ale nijak hrozné.At pojedete kamkoliv,všude pěkné cesty,lesy a klid.

          [ Zpět ]
          Datum: 13.07.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Kamil ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Hřensko-Česká Lípa

                 

            Minulý týden jsme dojeli jen do Děčína tak, že bychom chtěli navázat z Děčína po č.2 do Hřenska a pak po č. 21 směrem na Č.Lípu. Díky za vaše rady.

            [ Zpět ]
            Datum: 13.07.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hřensko-Česká Lípa

         

    ahoj KK,
    příští měsíc tam vyrážím na cyklojízdu jinak diskuzi jsem založil v sekci "Cyklistické akce" pod názvem - Kolem české brány na Hřensko.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.07.2006
    Autor: Zdenda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

598 cyklistů (4 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024