Země: Francie Francie

tour de france 06

zdravím

chtěl jsem se zeptat jestli by nebyla možnost jet s někým na tour de france jsem na tohrozně zvědavej jel bych já a kámoš jestli by byla možnost s někým jet .

děíky vojta

[ Zpět ]
Datum: 28.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (vojta)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
349 Kč

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč
Tip na letošní dovolenou

Burgundsko na lodi a na kole – Canal du Centre

(CK Extrem Tour)
26.05.2017, 10 dní
17 490 Kč
plavba na lodi Autobusem

Burgundsko na lodi a na kole – Canal du Centre

(CK Extrem Tour)
02.06.2017, 10 dní
17 490 Kč
plavba na lodi Autobusem

Korsika cyklistická

(CK Kudrna)
07.06.2017, 13 dní
15 400 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Léto na kole v Českém ráji

Hledám: Léto na kole v Českém ráji
dnes
Ahoj, hledám parťačku na spolujízdu v létě do Jičín a po Českém ráji. Můžeme zatrénovat i dříve. L.

Hledám: Cyklovandr

15.02.2017
Plánujete letní dovolenou? Pro případ že by se chtěl někdo připojit, v první polovině července na cyklovandr přes…

Hledám: Cyklovandr

15.02.2017
Plánujete letní dovolenou? Pro případ že by se chtěl někdo připojit, v první polovině července na cyklovandr přes…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

184 cyklistů (19 přihlášených)

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017