reklama
Země: Rakousko Rakousko, Itálie Itálie

Cyklobusem k moři ?

Pro cyklisty jako já něco neuvěřitelného. Pravidelná linka do Itálie ti kolo nevezme a jízdenka stojí kolem 2600 Kč. Stejnou cestu i skolem můžu absolvovat s Jendou jen za 1300 Kč do Alp, Dolomitů, nebo až k trajektu na Korsiku. Teď mám prázdniny a tak se chystám zpátky po vlasní ose. Pojede někdo se mnou ?

[ Zpět ]
Datum: 27.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jiřin)
  • Re: Cyklobusem k moři ?

         

    poslouchej, nejsi Ty nám velice dobře známá Jiřina????

    [ Zpět ]
    Datum: 28.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (?)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklobusem k moři ?

           

      To víš že je ... ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 28.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (P)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklobusem k moři ?

           

      Přej, a bude ti přáno !
      Tato diskuze je otevřená ( a doufám, že taková zůstane) každému, kdo se chce zapojit. Mnohý z přispěvatelů dá občas tip na službu (firmu), která ho "oslovila".
      Jiřin či Jiřina jsou tu s CA Jenda častěji než jiní, ale neškodí, nejsou hrubí, sprostí. Jsou snad jen trochu vlezlí, ale to je každý, kdo poskytuje informaci, po které jsem se já nesháněl ...
      Jedovatá slina, která má uškodit, od autora, který si zřejmě za svým názorem nestojí (není přihlášený), je štěkotem psa na projíždějící auto ...
      A k nedostatku zákazníků : v květnu jsem zjišťoval možnost přepravy do Italie s CA Jenda - "bohužel, máme plno ..."

      [ Zpět ]
      Datum: 08.07.2006
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklobusem k moři ?

         

    Čau Jiřino,
    nevím o tom, že by nás cesta na Korsiku stála 1300,-, ale to máš jedno.Na cenu nemám žádných námitek, akorát zkus být tady míň nápadná(ý).
    A ještě jedna připomínka, jezděte lepším autobusem, fakt se to nedá. Karosa která vozí lidičky (i když to nejsou vybíravky) do Livorna už má odjezděno...Hodí se to tak z Libiny vedle do dědiny na fotbal.
    Ale ať každý zkusí a uvidí.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (PaP)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklobusem k moři ?

         

    www.cyklotoulky.com

    [ Zpět ]
    Datum: 05.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Aj)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklobusem k moři ?

           

      Koukám jako vejr.
      Chtěl jsem naznačit neznalejm docela fajn možnost a čtu tady takovýhle hovadiny. Jste cyklisti, nebo placený odrazovači některejch firem ? Asi sem nemá cenu nic vkládat, když reagujou jen odpůrci. Schodou okolností jsem potkal pár lidí, co už s nima jeli. No karosa přepych neni, ale když jsem jel pár modernějšíma autobusama, nikdy jsem si nemoh natáhnout pohodlně nohy, jako v klasické Karose. A to mi borci potvrdili. Celkem se těšim, až si je vyzkoušim. Podle nabízených zbytků míst je zřejmě o ně zájem. Ono těch možností, svézt si kolo na větší vandr u nás moc neni. Ptal jsem se u Tourbusu a ti mi řekli, že kola berou zabalená jen mimo sezónu a nikoho jinýho už jsem nenašel.
      Tak tedy pánové kritici, poraďte něco lepšího. I tak si to radši vyzkoušim sám.
      Přeju všem krásné letní cyklování.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jiřin)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklobusem k moři ?

             

        Hm. Až na to, že nikdy nejedou/nejedete tam, kam bych potřebovala já. Takže sorry .....

        [ Zpět ]
        Datum: 06.07.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Peggy*)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklobusem k moři ?

               

          Pegg neblbni, proč nelynčuješ všechny CK, které Tě neodvezou tam kam Ty potřebuješ, ale CA, která nabízí přepravu CS cyklodobrodruha s jeho idividuálním programem třeba do Alp i s kolem. V tomto teritoriu tato CA nemá konkurenci. Bohužel, dle mého úsudku, ani dostatek zákazníků. Mě by nevadila ani přeprava na korbě náklaďáku. Hlavně, že mne, kolo i bagáž dopraví na sjednané místo.

          [ Zpět ]
          Datum: 07.07.2006
          Autor: vlk
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cyklobusem k moři ?

                 

            Já nikoho nelynčuju, pouze píšu svůj názor na tuto "reklamu", která se tady poměrně často objevuje.
            Mně je to fuk, já bych s nima klidně i někam jela a klidně taky na korbě náklaďáku, jenom prostě nejezdí tam, kam bych potřebovala, toť vše. Za x let zkušeností podobného ježdění jsem dospěla k názoru, že je nejlepší spolehout se raději vždy na sebe nebo na kamarády, co se přepravy týče.
            A že mají málo zákazníků? To docela dobře chápu.

            [ Zpět ]
            Datum: 07.07.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Peggy*)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Cyklobusem k moři ?

                   

              Díky za odpověď. Nechtěl jsem toto téma prodlužovat, čekal jsem na reakce. Škoda, že nejsem režisér: vidím nás jak si máváme kdesi někdesi každý na své korbě svého náklaďáku. Nádhera.

              [ Zpět ]
              Datum: 11.07.2006
              Autor: vlk
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklobusem k moři ?

             

        A co seš ty, placený agent Jendy???

        [ Zpět ]
        Datum: 07.07.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (?)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklobusem k moři ?

               

          Určitě k nim má blízko ...
          A ty seš kdo?

          [ Zpět ]
          Datum: 08.07.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklobusem k moři ?

             

        Teda proti CA Jenda nic nemám. Jejich služba je docela prima nápad. Sám jsem jejich nabídku nevyužil neb jsem nikdy nenašel společnou destinaci a termín, takže do Středomoří a Alp jsem vždy cestoval vlakem, autem s kamarády, autobusem s cestovkou (CK), letecky a nebo jsem tam i dojel na kole. Ale zpátky k CA Jenda - opravdu se mi opravdu zdá, že podezřele často se při příležitostech nenápadně objevují jejich příznivci, co je chválí a někomu to může být protivné. Tolik tedy "vzkaz pro Jednu". Pro ostatní: je mi jedno, jestli Jiřin(a) dělá neplacenou reklamu někomu na nějakém fóru, stačí, že když nechcete, nebudete reagovat :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 10.07.2006
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklobusem k moři ?

         

    Jakým autobusem tam Jenda jezdí ? Slyešl jsem že Karosa, zajimalo by mě typové označení

    [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Tomanec D.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole – agrofarma s polopenzí

 (CK Extrem Tour)
03.05.2024, 10 dní
13 990 Kč
cyklistický Autobusem

Napoleonův ostrov Elba na kole

 (CK Victoria)
05.05.2024, 8 dní
9 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

324 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024