reklama
Země: Slovensko Slovensko

Záp. Tatry - Orava - Kysuce, kdo se přidá?

25. 6. 2006 neděle. Předpokládaný příjezd vlakem z ČR do L. Mikuláše 7 : 48, pak L. Trnovec. L. Matiašovce, dál po silnici č.584 s průsmykem v nadm.v. 1110m do Zuberce a Podbiela. Kousek po E 77 do Or. Podzámku (hrad). Pak po sil.č. 521 přes Príslop a další sedlo v madm. v. 808m do Hruštína, dál Lokca, Zakamenné, Or. Lesná - os. Demänová (930m.n.m.), N. a St. Bystrica - Čadca. Předpokládaný příjezd mezi 18 - 19 : 00 hod, jízdní průměr něco málo pod 20km/h, asfaltový povrch, frekventovaný úsek Podbiel - Or. Podzámok, jinak vzhledem k víkendu by to mělo být všude ucházející. Délka trasy cca 145 km a součet nast. metrů cca 1300.

[ Zpět ]
Datum: 22.06.2006
Autor: Krtek
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Milan Silný
Volné pokračování knih „Každý kopec má své ... NEJ“ a „Každý kopec stojí za ... TO“.
Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Další kniha Milana Silného je na světě. Jedná se o jeho…
299 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Tip na letošní dovolenou

Cykloslovakia

(CK Kudrna)
08.09.2017, 3 dny
3 800 Kč
cyklistický Vlastní doprava

Týden na slovenských horách

(CK Toufar.cz)
10.09.2017, 8 dní
9 900 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: spoluijezdkyni

Hledám: spoluijezdkyni
dnes
Rád bych našel spolujezdkyni z MS kraje, která ujede víc jak 2 km , je schopna hovořit o různých tématech a…

Hledám: Na kole do Itálie v sprnu

dnes
Ahoj, mám v plánu jet do Itálie. Já jsem z Pardubic, odjezd v sobotu 19.8., až k moři. Napojit se můžeš kdekoliv :…

Hledám: Parťáka(y) do Itálie

dnes
Ahoj, mám v plánu jet do Itálie. Já jsem z Pardubic, odjezd v sobotu 19.8., až k moři. Napojit se můžeš kdekoliv :…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

271 cyklistů (22 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | dnes

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | dnes

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017