reklama
Země: Itálie Itálie, Slovinsko Slovinsko

Bajky u vody

Ahoj,
planujeme dovolenou na kola, ale zaroven s moznosti odpocinku, tj. nejlepe nekde u vody (more, jezero...) - z duvodu, ze pani nam asi nebudou chtit bajkovat kazdy den :o). Nejvice premyslime o Italii, nejlepe nekde v blizkosti alp. Kazdopadne nechceme uz k Lago di Garda, kde jsme byli uz dvakrat (...ale bylo to super).

Takze nemate nekdo tip, kam vyrazit (nejlepe do Italie), kde nebude daleko do vetsich kopcu (na nejaky vystup a sjezd) a zaroven bude v blizkosti voda (nejlepe more) a dostatek cyklo tras?

Diky za kazdy tip,
Semik.

[ Zpět ]
Datum: 19.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (semik)
  • Re: Bajky u vody

A co zkusit Sardinii , nebo Elbu ? Je pravda , že se musí platit trajekt ... ale stojí to zato :)

[ Zpět ]
    Autor: HOLZBY-ML
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Po Gardě je druhé v pořadí Lago di Maggiore. trochu bych se, ale bál, nebyl jsem tam a zdá se mi to trochu přecivilizované.
    Já bych to vzal na Krétu, na jih. Myslím, že to vyjde i levněji.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pokud už to na Gardě znáš, zkusil bych další jezera z tvz. "velké trojky" a to Lago Maggiore nebo Lago di Como.
    A co se týká spojení moře, hory a příroda vůbec, tak je prý fantastická Korsika. Nemůžu potvrdit, ale na základě skvělých referencí se tam chystám příští rok.

[ Zpět ]
    Autor: Ligi

Myslim, ze aj Chorvatsko by mohlo byt celkom dobre, Makarska riviera (Biokovo) a Hvar alebo Brac, avsak radsej mimo sezonu (po sezone).

[ Zpět ]
    Datum: 20.06.2006
    Autor: Jaroslav
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Milan Silný
Volné pokračování knih „Každý kopec má své ... NEJ“ a „Každý kopec stojí za ... TO“.
Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Další kniha Milana Silného je na světě. Jedná se o jeho…
299 Kč

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Sardinie na kole

(CK Extrem Tour)
26.05.2017, 8 dní
15 390 Kč 13 990 Kč
cyklistický Letecky

Romantická Elba na kole

(CK Hoška Tour)
27.05.2017, 8 dní
8 950 Kč
cyklistický Autobusem

Lago di Garda – ráj všech cyklistů

(CK Victoria)
27.05.2017, 7 dní
7 900 Kč 6 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu
včera
Cyklo-sezóna vypukla, aktivní čtyřicátník hledá parťačku pro radost ze společných vyjížděk v okolí Prahy i dál. E…

Hledám: Cyklokamarády :)))

23.05.2017
Ahoj:) jsme pár z Prahy (28 a 30 let ) a hledáme další pár a nebo klidně i nepár na společné vyjížďky. Jezdíme…

Hledám: Pár na cyklovýlety

22.05.2017
Hezký den, rádi poznáme pár na pořádání cyklovýletů, Praha, Praha Západ a okolí, jsme sportovní postavy a muž 40…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

134 cyklistů (8 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017