reklama
Země: Ukrajina Ukrajina

Ukrajina, povinnosti.

Zdarec, zvažuju projetí Ukrajiny. Zajímalo by mě proto, jaké jsou pro občany naší země povinnosti pro vstup na Ukrajinu. Víza už neplatí, což je fajn, tz. že by měl stačit pouze platný cestovní pas. Nicméně jsem se někde dočetl, že je třeba k pasu doložit pozvání ověřené pasovou službou Ukrajiny nebo turistický voucher. Jak to tedy je? Máte někdo zkušenosti s cestováním po Ukrajině?

[ Zpět ]
Datum: 06.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (cyklotulak)
  • Re: Ukrajina, povinnosti.

Nazdar, bol som v Zakarpatskej oblasti na Ukrajine pred 2 tyzdnami. Viza nepotrebujes - ani slovaci ani cesi. zdrzis sa len vyplnenim formulara, kde je meno, ucel cesty, miesto pobytu a pod. to ti potvrdia, nechaju ti z toho ustrizok, ktory si potom pri vystupe z krajiny zase zoberu. Bolo to bez problemov. Zdrzovali nas skor Slovaci a to pri vystupe z UA. A cestou spat neber viac ako 2 krabicky cigariet :)
    ak das email, poslem ti fotku tej tabule aj s fotkou tej bumasky.

[ Zpět ]
    Datum: 07.06.2006
    Autor: alo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolo sny a dobrodružství

Radim Jebavý a David Novotný
aneb Výzva i pro Dominátora
Věděli jste, že legendární hokejový brankář Dominik Hašek (Dominátor), nejúspěšnější gólman naší historie, olympijský vítěz z Nagana a…
349 Kč

Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Milan Silný
Volné pokračování knih „Každý kopec má své ... NEJ“ a „Každý kopec stojí za ... TO“.
Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Další kniha Milana Silného je na světě. Jedná se o jeho…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Podkarpatské člunkování

(CK Kudrna)
17.07.2017, 8 dní
7 300 Kč
vodácké Autobusem

Ukrajina na kole

(CK Nomád)
22.07.2017, 9 dní
7 790 Kč
cyklistický Autobusem

Podkarpatské bicyklování

(David Barták, CK Kudrna)
25.08.2017, 9 dní
7 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu
včera
Cyklo-sezóna vypukla, aktivní čtyřicátník hledá parťačku pro radost ze společných vyjížděk v okolí Prahy i dál. E…

Hledám: Cyklokamarády :)))

23.05.2017
Ahoj:) jsme pár z Prahy (28 a 30 let ) a hledáme další pár a nebo klidně i nepár na společné vyjížďky. Jezdíme…

Hledám: Pár na cyklovýlety

22.05.2017
Hezký den, rádi poznáme pár na pořádání cyklovýletů, Praha, Praha Západ a okolí, jsme sportovní postavy a muž 40…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

283 cyklistů (31 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017