Země: Ukrajina Ukrajina

Ukrajina, povinnosti.

Zdarec, zvažuju projetí Ukrajiny. Zajímalo by mě proto, jaké jsou pro občany naší země povinnosti pro vstup na Ukrajinu. Víza už neplatí, což je fajn, tz. že by měl stačit pouze platný cestovní pas. Nicméně jsem se někde dočetl, že je třeba k pasu doložit pozvání ověřené pasovou službou Ukrajiny nebo turistický voucher. Jak to tedy je? Máte někdo zkušenosti s cestováním po Ukrajině?

[ Zpět ]
Datum: 06.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (cyklotulak)
  • Re: Ukrajina, povinnosti.

Nazdar, bol som v Zakarpatskej oblasti na Ukrajine pred 2 tyzdnami. Viza nepotrebujes - ani slovaci ani cesi. zdrzis sa len vyplnenim formulara, kde je meno, ucel cesty, miesto pobytu a pod. to ti potvrdia, nechaju ti z toho ustrizok, ktory si potom pri vystupe z krajiny zase zoberu. Bolo to bez problemov. Zdrzovali nas skor Slovaci a to pri vystupe z UA. A cestou spat neber viac ako 2 krabicky cigariet :)
    ak das email, poslem ti fotku tej tabule aj s fotkou tej bumasky.

[ Zpět ]
    Datum: 07.06.2006
    Autor: alo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč

Kolo sny a dobrodružství

Radim Jebavý a David Novotný
aneb Výzva i pro Dominátora
Věděli jste, že legendární hokejový brankář Dominik Hašek (Dominátor), nejúspěšnější gólman naší historie, olympijský vítěz z Nagana a…
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Podkarpatské člunkování

(CK Kudrna)
17.07.2017, 8 dní
7 300 Kč
vodácké Autobusem

Ukrajina na kole

(CK Nomád)
22.07.2017, 9 dní
7 790 Kč
cyklistický Autobusem

Podkarpatské bicyklování

(David Barták, CK Kudrna)
25.08.2017, 9 dní
7 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Kamaráda/dku na kolo Ostrava

včera
Pro rekreační ježdění po kraji, bych uvítala spolucyklistu/tku - samotnou mě to moc nebaví. Ideální v týdnu,…

Hledám: kamaradku ci kamarada na kolo

27.03.2017
Ahoj hledám někoho na vyjížďky na kolo v Praze a okolí budu se těšit na odpoved

Hledám: Slečnu pro pohodové vyjížďky a výlety

27.03.2017
Ahoj, jmenuji se Honza, 36 let, VŠ, z Prahy a hledám slečnu, se kterou bych mohl podnikat cyklo a/nebo pěší výlety…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

114 cyklistů (6 přihlášených)

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017