Země: Ukrajina Ukrajina

Ukrajina, povinnosti.

Zdarec, zvažuju projetí Ukrajiny. Zajímalo by mě proto, jaké jsou pro občany naší země povinnosti pro vstup na Ukrajinu. Víza už neplatí, což je fajn, tz. že by měl stačit pouze platný cestovní pas. Nicméně jsem se někde dočetl, že je třeba k pasu doložit pozvání ověřené pasovou službou Ukrajiny nebo turistický voucher. Jak to tedy je? Máte někdo zkušenosti s cestováním po Ukrajině?

[ Zpět ]
Datum: 06.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (cyklotulak)
  • Re: Ukrajina, povinnosti.

Nazdar, bol som v Zakarpatskej oblasti na Ukrajine pred 2 tyzdnami. Viza nepotrebujes - ani slovaci ani cesi. zdrzis sa len vyplnenim formulara, kde je meno, ucel cesty, miesto pobytu a pod. to ti potvrdia, nechaju ti z toho ustrizok, ktory si potom pri vystupe z krajiny zase zoberu. Bolo to bez problemov. Zdrzovali nas skor Slovaci a to pri vystupe z UA. A cestou spat neber viac ako 2 krabicky cigariet :)
    ak das email, poslem ti fotku tej tabule aj s fotkou tej bumasky.

[ Zpět ]
    Datum: 07.06.2006
    Autor: alo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Milan Silný
Volné pokračování knih „Každý kopec má své ... NEJ“ a „Každý kopec stojí za ... TO“.
Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Další kniha Milana Silného je na světě. Jedná se o jeho…
299 Kč

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč
Tip na letošní dovolenou

Ukrajina na kole

(CK Nomád)
22.07.2017, 9 dní
7 790 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Parnerku či partnera na výlety

Hledám: Parnerku či partnera na výlety
včera
Vitální senior (71) hledá partnerku či partnera na výlety, ev. i dovolenou s elektrokolem. Moje žena má bohužel…

Hledám: Parťačku nebo parťáka

Hledám: Parťačku nebo parťáka
16.01.2017
na cyklovýlety kolem Brna. Jezdím v pohodovém tempu 20 - 50 km. Upřednostňuji polňačky, les, cyklostezky, hlavně…

Hledám: Společné cyklovýlety

16.01.2017
Manželé 47/43 hledají pár k společným cyklovýletům na kole.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

179 cyklistů (21 přihlášených)

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017

7001

3. (poslední) část trilogie Prosinec tentokrát mému Hobby Nr. 2 příliš nepřál. Taky proč by přál, když v…
Quatsch | 04.01.2017