reklama

Kde dáváte Váš foťák...

Ahoj, zajímalo by mě kam daváte váš, ne vždy levný foťák, při delších cestách na kole. Doteď jsem jezdil s Olymusem C765 a protože je maličký vešel se všude. Teď měním za digi zrcadlovku a ta už je poměrně veliká. Tak kam s ní?:o) Kam ho dáváte vy? Napiště. Děkuji...:o) Přeji hezké chvíle v tom dnešním horkém dni.
Petr

[ Zpět ]
Datum: 28.07.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (TheWay)
  • Re: Kde dáváte Váš foťák...

         

    Do brašny na řidítka :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Janinka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde dáváte Váš foťák...

         

    No můj pidi nikon coolpix se vejde v pohodě do ledvinky:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Aktij)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde dáváte Váš foťák...

         

    Vozim ho v batohu,davat ho do brasen na kole mi prijde moc drsne.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde dáváte Váš foťák...

         

    Kdyz jsem kdysi vozil mobil v brasne na kolo, pri sjezdech se proste vypinal, asi dostaval dost velke pecky... a delat toto fotaku fakt nechci, vozim ho v batohu, to je daleko bezpecnejsi

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Francois)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde dáváte Váš foťák...

         

    Do kapsy v dresu, ale nechávám jej v pouzdře, kvůli vlhkosti

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Krtek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde dáváte Váš foťák...

         

    Díky za reakce. Asi to vyhraje veliká brašna na řidítka, snad tam bude alespoň trochu v "bezpečí", ikdyž zase podle mě právě na řidítkách jsou největší otřesy... no ještě uvidíme...:o) Chystám se těď na několik dní objet Slovensko a musím to uložení foťáku rychle vyřešit, neumím si představit, že bych jel bez něj, ikdyž je to riziko.
    Pěkný večer.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (TheWay)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde dáváte Váš foťák...

           

      taky mám zrcadlovku (protože chci vědět co na fotce bude!) a vyřešil sem to pouzdrem, tvarovanym právě pro zrcadlovky. popruh si dost utahnu a dávám si ho křížem přes rameno. foták mám před sebou, vlastně na prsou. do brašny bych ho nikdy nedal, neriskuj!
      at se ti zadaří výlet i fotky:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 29.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (vette)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kde dáváte Váš foťák...

             

        Díky..:) Myslíš, že je to takle pohodlné...? Kdybych jel jen pár kilometrů v okolí, tak jo... ale chystáme se ujet těch pár set kilometrů natěžko a moc si neumím představit, že bych takle ten foťák měl... holt zrcadlovky jsou moc krásná věc, ale na kolo moc veliké..:) ale to se vyřeší.. díky... hezký večer

        [ Zpět ]
        Datum: 29.07.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (TheWay)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde dáváte Váš foťák...

           

      Kdysi jsem koupil v Elektrowordu pouzdro navlecne na opasek,takze ho vozim na ledvine,nebo v batohu,ulozeny mezi textilem,abych alespon nejak zmirnil pripadne otresy.Co se tyce Slovenska,dal jsem letos v Tatrach pesi turistiku a opravdu bylo co fotit.

      [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (t_m)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde dáváte Váš foťák...

         

    Vozim fotak v kapse upevnenej v rame bicykla. Zda sa mi tam v bezpeci. Co sa tyka otrasov, fotak mam este aj v puzdre. Istu volu ma fotak v puzdre, ista vola fotaku v puzdre je aj v kapse, no a kapsa je k ramu pripevnena suchym zipsom a tam je tiez ista vola. Otrasy su teda dostatocne eliminovane.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bask)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde dáváte Váš foťák...

           

      Jj takle přesně jsem vozil svůj starý kompakt...:) a vydržel strašně dlouho a hoodně kilometrů..:)

      [ Zpět ]
      Datum: 29.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (TheWay)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde dáváte Váš foťák...

         

    Driv jsem vozil fotak Fujinu S5000 v brasne na riditkach...bohuzel nevydrzel. Teda vydrzel, ale UV filtr ne. Ted mam zrcadlovku a koupil jsem si na to specialni batoh na fototechniku. Je rozdelenej. Dolu das fotak a objektivy a vsechno to harampadi a nahoru se ti jeste vejde velka svaca:-) Jsou tam poutka na stativ, hodne kapsicek. Ja ho teda hodne nosim na turistiku a proste vsude kde fotim. A letos ho beru na kolo...jedu na tezko.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde dáváte Váš foťák...

         

    No tak je přesně ten důvod, proč jsem si zatim nepořídil zrcadlovku, ale mám pořád kompakt od Olympusu. Je to prostě moc veliký, a to nejen na kolo, ale tak nějak vůbec... Kompakt už má něco za sebou, takže já to dělám tak, že (nesmějte se....:-) ) ho dávám do zadní brašny a tak nějak ho zabalím do kusu hadru. Samozřejmě že je i v původním pouzdře. Takže pouzdro + několikrát omotáno hadrem=celkem solidní ochrana proti otřesům. Pokud je brašna ne úplně plná, snažím se ho ještě něčím zapřít, aby tam nelítal (peněženka, futrál na brejle, svačina, atd:-) ) Trochu nepraktické pro okamžité použití, ale zase v případě defektu získám handru na utření rukou, případně zpocenýho čela... Prostě mu dávám celkem zabrat, zatím drží, a až doslouží, koupím něco jinýho a budu taky řešit nerudovskou otázku Kam s ním....

    [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mira)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde dáváte Váš foťák...

         

    mám Olympus C5000 nic velkého, nosím ho v pouzdru kolem pasu nějak jsem si zvykl vůbec nepřekáží. Pokud chci fotit moc mě to nezdrží. Je to podobné jako s batohem na zádech také si zvyknete.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Zdeněk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde dáváte Váš foťák...

         

    Vozím Canona 10D budto v pouzdře přes rameno (krátké trasy) a nebo ve velké fototašce na nosiči - ani jedna varianta není dobrá ale asi to jinak nejde. Mnoho hezkých fotek

    Viktor

    [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Viktor)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde dáváte Váš foťák...

         

    Mám Minoltu Dimage A1 a vozím ji v přední brašně na řidítka od Pigeonu. Najel se mnou už takhle přes 3000 km a žádný problém.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Horal Fanda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde dáváte Váš foťák...

         

    Uz jsem to tu psal: vyrezal jsem si z molitanove matrace takove pouzdro,
    aby se veslo do brasny na nosic. Fotak do nej zapadne. Molitan jsem zasil do plateneho pytliku aby se nedrobil. Brasna je to cyklisticka,
    ne na foto. Molitan je vespod i po stranach, vespod cca 5 cm.
    Zrcadlovku a teleobjektiv vozim tam
    (D70).
    S fotakem to nedela nic. Jen jednou se
    mi cela brasna utrhla (praskly takove ty
    pasky se suchymi zipy hned v miste nasiti na brasnu), takze je lepsi to jeste
    pojistit malym pavoukem.
    Ovsem nejezdim s tim zadne tezke tereny.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jf)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde dáváte Váš foťák...

         

    Všem moc děkuji za vaše rady... Tak rozhodl jsem se pro to že budu ukládat foťák do brašnyna řidítka a uvidíme jak se při cestě Slovenskem osvědčí... Nejezdím žádný drsné terény ( většinou asfalt, sem tam polní cesta) tak by to měl vydržet..:)
    Příjemný den přeju a ahoj...

    [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (TheWay)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

387 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024