reklama

cyklokombinéza pro dámy ?

Většinou jezdím v dresu a elastických kraťasech s výstelkou. Chtěla bych si koupit kombinézu. Viděla jsem ji pouze v katalogu.Je bez rukávů a s kraťasy. Nevím, jestli v ní nebude ale moc horko, a jestli přece jen není praktičtější dres a kraťasy. . Máte s tím někdo zkušenosti?

[ Zpět ]
Datum: 27.07.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Daniela)
  • Re: cyklokombinéza pro dámy ?

         

    Ta kombinéza pro pány příliš praktická nebude hlavně kvůli čůrání.
    Taky nemůžeš střídat triko nebo kalhoty.
    Jednou jsem to viděl oblečený na jednom maratonu na velmi hezké a štíhlé dívce a vypadalo to super.
    Takže z estetického důvodu doporučuji.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cyklokombinéza pro dámy ?

           

      Jaroslave, děkuji za radu, kombinéza už je objednaná:-)) Dík

      [ Zpět ]
      Datum: 28.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Daniela)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: cyklokombinéza pro dámy ?

             

        Mě to přijde uchylný... jak na chlapech tak na ženských.
        Rozumím tomu, když jezdí v dresu cyklista, který se cyklistikou zabývá aktivně, ale když pak vidím ty obtloustlé rádoby cyklisty navlečené v upnutých kraťasech a dresech (výhoda - dají se krásně spočítat špeky :o)), tak mi to připadá celkem děsné...
        Jo holt, spousta lidí podléhá nějakému "trendu"...

        Toť můj názor.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.07.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (tixe)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: cyklokombinéza pro dámy ?

               

          Já myslím, že to není o nějakém trendu. Ale on je to rozdíl mít na sobě funkční oblečení nebo bavlněné tričko a džínové kraťasy.

          [ Zpět ]
          Datum: 28.07.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (rigby)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: cyklokombinéza pro dámy ?

                 

            Každý cyklista je aktivní a pokud je více aktivní, potřebuje odpovídající podmínky, tzn. i oděv. Nikdo nemůžeme za to jak vypadáme a nikoho s pupkem v trikotu neodsuzuji. Jen chtěl buď větší pohodlí a nebo zapadnout... Záleží na nich a odvaze, pokud tom vyjedou, protože některé kolegy to může odpuzovat, ale taky se nemusejí koukat, pokud jim to vadí.

            [ Zpět ]
            Datum: 28.07.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarin)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: cyklokombinéza pro dámy ?

                   

              Tixe, neboj se, špeky nemám:-)) postavu mám štíhlou , je to zase něco jiného než dres a cyklokraťasy, změna. Je to určitě funkční a taky snad hezké, tak proč ne?

              [ Zpět ]
              Datum: 28.07.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Daniela)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: cyklokombinéza pro dámy ?

                   

              Džínové kraťasy myslíš jako extrém,ne?
              U dost lidí mi příjde, že chtějí spíše "zapadnout" a připadají si tak jako "velcí" cyklisté.

              Například, v zimě abych "zapadl", jezdil bych po sjezdovkách v upnutém trikotu - je zajímavé, že si ho nikdo na sebe neoblékne ...

              [ Zpět ]
              Datum: 28.07.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (tixe)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: cyklokombinéza pro dámy ?

                     

                Nevim ale prijde mi ze vetsina rekreacnich sjezdovych lyzaru dnes uz nosi specialni hadry na lyze takze tim bych moc neargumentoval,v civilu uz na sjezdovku vyrazi malokdo.Na kole jezdi v civilu daleko vic lidi,i kdyz je to treba min pohodlny nez spesl hadry na kolo.

                [ Zpět ]
                Datum: 28.07.2005
                Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: cyklokombinéza pro dámy ?

                     

                Je to jako se vším. Dávno už se neprovozujou všechny sporty v teplákové soupravě, jako když jsem byl kluk. Určitě má spešl vybavení v mnoha případech opodstatnění, ale mnohdy je to jen otázkou módy a v první řadě kšeftu. Klidně je možný, že za pár let bude kombinéza na kolo běžná tak, jako před pár lety kombinéza na lyže, která už je dnes ovšem silně "out".
                Markantní je to nejvíc asi u bot. Dřív měl člověk "tenisky" na všechno. Dneska jsou spešl boty téměř na cokoliv. Jo a nikdo mi nemusíte vysvětlovat, proč jsou boty na to a to právě takové, jaké jsou. Já to v podstatě chápu. Jenom si myslím, že všechno má své více či méně rozumné opodstatnění, ale všechno má i své rozumné meze.
                Jinak pevně věřím, že setkání s Danielou v kombinéze bude mnohem příjemnějším zážitkem než kdyby zrovna měla montérky (ikdyž s ohledem na možné ušpinění od šmíru je to určitě značně funkční prádlo).

                [ Zpět ]
                Datum: 28.07.2005
                Autor: Neregistrovaný uživatel (LaMi ([email protected]))
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: cyklokombinéza pro dámy ?

                       

                  LaMi - děkuji:-)) montérky nenosím, a na případnou práci se šmírem "mám lidi":-))

                  [ Zpět ]
                  Datum: 28.07.2005
                  Autor: Neregistrovaný uživatel (Daniela)
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: cyklokombinéza pro dámy ?

               

          Mě když syn potkal v cyklo, tak mu to taky připadalo úchylný. Že prej vypadám jako teplouš (trochu vypelichanej, dodávám). A to s 2500 km už snad nejsem rádobycyklista, nebo ano? Kdyby tak ta mládež byla co se týká vnějšího vzhledu víc tolerantní. Proč nenechat každýmu trochu svobody? Aspoň v tom oblečení.. A i kdyby si nějakej tlustej dědek na cyklistu jen hrál, tak ať si hraje, dopřej mu to. :')

          [ Zpět ]
          Datum: 28.07.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: cyklokombinéza pro dámy ?

                 

            To Joe: Přesně tak - souhlas:-)) Já mám najeto 2400km a na kole jsem každou volnou chvíli, kdybych neměla náročné zaměstnání, tak ještě častěji. Nevím, podle čeho se dělií cyklisté na "velké" a ty ostatní...

            [ Zpět ]
            Datum: 28.07.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Daniela)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: cyklokombinéza pro dámy ?

                   

              Já držim palce každýmu, kdo si na kolo sedne. A těm starejm a se špekama dvojnásob. U nich je to větší odvaha, oblíct si poprvé v životě elasťáky a helmu. Ale nějakej pohyb potřebujou všichni, i když jen zlomek lidí se nakonec k něčemu skutečně odhodlá.

              Možná měl ale tixe na mysli nějakej jinej konkrétní případ, nevím.

              [ Zpět ]
              Datum: 28.07.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe ([email protected]))
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: cyklokombinéza pro dámy ?

                 

            Se ví, my utrmácení počtem kilometrů, ne počtem zahrádek s občerstvením (po výkonu zahrádku na "jedno" i více také můžu) a hubou od blata, se poznáme. Jsem ještě mladý (aspoň si to v 27 letech myslím) a je mi jedno kolik potkám "starších lidí s pupkem" i když musím uznat, že až potkám Danielu, budu trhat asfalt :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 28.07.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarin)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: cyklokombinéza pro dámy ?

                 

            Je zajímavý ,že kritizuje zrovna mládež.Já bych taky nenosil to co oni.Kalhoty s rozkrokem u kolen,dredy,zelený vlasy...Tak a´t nechaj tatíky v dresu na pokoji.Většina těch pitomců by stejně odpadla po pár kilometrechMám samozřejmě na mysli tu mládež.

            [ Zpět ]
            Datum: 28.07.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (...)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: cyklokombinéza pro dámy ?

         

    Ono je to o funkčnosti, tj. odpor vzduchu, speciální vlastnosti apod. proč by měl být někdo, kdo s postavou začně něco dělat odsuzován za to, že si oblékne funkční prádlo- to mi připadá úchylné - všechny speciální oděvy jsou budovány jako funkční, pokud by nebyly tak si my tlouštíci budeme vozit bříška klidně ve smokingu - tato diskuze se zvrhla tak, že pokud se bude vyvíjet tímto směrem tak budou mít právo usednou na kolo pouze blondáci nebo něco takového - to už tady bylo.....
    tak simyslím, že s tímto názvem tématu bude dobré se jej držet, pokud někdo bude hledat radu a pomoc tak z tohoto si asi cyklokombinézu pro dámy těžko vyhledá a vybere . ..

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Otas)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: cyklokombinéza pro dámy ?

         

    Samozřejmě jsem nechtěl nikoho urazit, jen jsem sdělil svobodně pouze svůj názor - který třeba časem změním (i když si to nemyslím).

    Souhlasím, ať si každý zvolí, v čem bude sportovat, ale stále mi nikdo nerozmluvím, že někteří využívají pouze pohodlí jimi nošeného oblečení.

    Zkrátka mi přijde, že opravdu spousta lidí podléhá tomu "nějak vypadat". Vím, že v současné době začíná být cykloturistika velmi oblíbená a jsem tomu rád.

    Ještě podotýkám, že se již neřadím mezi mládež :o)

    Přeji krásné léto.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (tixe)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cyklokombinéza pro dámy ?

           

      Je pravdou, že dnes se od cyklokombinéz (dres a kalhoty spojené dohromady) stejně jako od lyžařských kombinéz upouští, nutno dodat, že někdy na škodu věci. Podle mého soudu je to dané možností variability oblečení, funkčností a dalšími faktory. Kombinéza není špatná na jednorázové vyjížďky, pokud má dlouhý zip, tak umožňuje \"normální\" provoz. Na cykloturistiku se asi příliš nehodí, na to je speciální oblečení, ve kterém můžete jet na kole a vzápětí jít se podívat na hrad (cyklokraťasy s civilní úpravou, volný dres spíš připomínající tričko, cykloturistické boty s nášlapy a měkkou podrážkou, aby se v nich dalo chodit). Faldy v kombinéze neřeším, to je blbost. Já mám u kombinézy problém jen s nastydnutím zad, proto pod ní ještě beru triko nebo nátělník z coolmaxu. U volných kalhot a dresu můžeš mít záda více krytá, proto také řada zkušených cyklistů volí cyklokalhoty s laclem, kde je ochrana ještě lepší. V opačném případě pak to chce ještě vestu.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Denny ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

307 cyklistů (17 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024