reklama
Země: Itálie Itálie

Mechanik na zájezdech CK Trip

Vrátil jsem se ze zájezdu na Sardinii, kde s námi cestovala pouze průvodkyně bez technického doprovodu (mechanika). Podle majitelky CK Ireny Špringlové žádného mechanika neslibují. Tvrzení v katalogu Léto 2006 na str.1 a str.26 tedy nejsou pravdivé. Jaké jsou vaše zkušenosti? Jaké je servisní zázemí u jiných CK?

[ Zpět ]
Datum: 16.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Lobster (hynekx@tiscali.xx))
  • Re: Mechanik na zájezdech CK Trip

Ck Smart a ck Sport -S nají technika. Ale dost záleží na tom kdo jako mechanik jede. Jeden rok technik nic moc a podruhé s náma jel technik který sebou bral i náhradní kolo kdyby někomu praskl rám. Přehazovačky, špice .. vše měl a né zbytečně. Vezl si sebo i centrovací vidlu. Prostě supr.

[ Zpět ]
    Datum: 16.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Tip na letošní dovolenou

Vinicemi Toskánska kole – Cinque Terre, Elba

(CK Nomád)
29.07.2017, 8 dní
8 390 Kč
cyklistický Autobusem

Dolomity na silničním kole

(CK Kudrna)
17.08.2017, 11 dní
11 700 Kč
cyklistický Autobusem

Palmová riviéra na kole

(CK Rubikon)
18.08.2017, 10 dní
12 400 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: najde se

dnes
cyklistka nebo cyklista v Děčíně na jízdy po cyklostezce - nenáročné pohodové vyjížďky pro lidi nad 65 let?Anička

Hledám: ahoj chlape,cyklisto,turisto.

včera
Jen dodatekHledám cyklistu,turistu,který již deti má a další neplánuje.Já uz dítě dospelé mám.

Hledám: Ahoj chlape,cyklisto,turisto

včera
Ahoooj všíchni pohodoví cyklisti a i turusti.Jsem přímo z Prahy a na kole jezdím vetšinou buď jednodenní výlet…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

338 cyklistů (24 přihlášených)

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | 24.07.2017

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017