reklama
Země: Francie Francie, Itálie Itálie, Španělsko Španělsko

jel bych sněkým na výlet do zahraniční

Jemi 17 j¨sem silničář a potřeboval bych sněkým vyrazit na kolo je to jedno hory tvrdej teren nebo roviny sem zvyklej na vše najezdím za den i klido okolo 200 km .A jestli by někdo někam nejel mám čas od 6.5 06 takže díky a piště a třeba bych to i spojil snějakým závodem díky a pište pište

[ Zpět ]
Datum: 04.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (vojta)
  • Re: jel bych sněkým na výlet do zahraniční

Jestli to myslíš vážně, dej to na www.cyklodiskuze.cz . Pokud by jsi měl čas a chuť v červenci , znám jednoho co by se mohl i chytit. Záleží také na tom , kde bydlíš (upřesni to alespoň orientačně).

[ Zpět ]
    Datum: 05.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (A..)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolo sny a dobrodružství

Radim Jebavý a David Novotný
aneb Výzva i pro Dominátora
Věděli jste, že legendární hokejový brankář Dominik Hašek (Dominátor), nejúspěšnější gólman naší historie, olympijský vítěz z Nagana a…
349 Kč

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč
Tip na letošní dovolenou

Sardinie na kole

(CK Vlha)
24.05.2017, 12 dní
14 900 Kč
cyklistický Autobusem

Korsika na kole – ostrov plný barev

(CK Eurocykl Herdegen)
24.05.2017, 11 dní
23 200 Kč
cyklistický Autobusem

Burgundsko na lodi a na kole – Canal du Centre

(CK Extrem Tour)
26.05.2017, 10 dní
17 490 Kč
plavba na lodi Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklokamarády :)))

dnes
Ahoj:) jsme pár z Prahy (28 a 30 let ) a hledáme další pár a nebo klidně i nepár na společné vyjížďky. Jezdíme…

Hledám: Pár na cyklovýlety

včera
Hezký den, rádi poznáme pár na pořádání cyklovýletů, Praha, Praha Západ a okolí, jsme sportovní postavy a muž 40…

Hledám: Vyjížďky na kole

včera
Hledám partnera na sport.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

292 cyklistů (24 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017