reklama
Země: Rakousko Rakousko

Korutany

Ahoj, mohl by jste mi prosím někdo doporučit hvězdicovité výlety v Korutanech? A město nejlépe položené město, jako výchozí bod. Asi tak na dobu týdne. děkuji a kolu zdar

[ Zpět ]
Datum: 04.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Dejvas)
  • Re: Korutany

Po loňské zkušenosti mohu doporučit Vilach, resp. jezero Ossiacher See - kolem spousta kempů, penzionů, hotelů, vybere si každý. Byli jsme s manželkou unešeni, na kole do hor ( dají se vybrat všechny terény od mírných kopců po krpály), na kole podél řeky Dráva (krásné odpočinkové trasy) od jezera vede lanovka do 1900mnm, odtamtud sjezdy jak po silnici, tak po turistických stezkách (převýšení 1400m =adrenalin, pozor, při sjezdu jsem propálil duši o ráfek, naštěstí pod kopcem) a navečer koupání v jezeře, mimochodem, kolem jezera vede 35 km dlouhá odpočinková cyklotrasa. Pro čechy daleko a nebýt veslařských závodů našeho syna, netušili bychom. Byli jsme nadšeni. Pokud chceš více informací, piš na E-mail.

[ Zpět ]
    Datum: 04.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Radomír)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Afrikou domů na kole

Jan Tomšíček
Z Kapského Města do Chocně na favoritu – 3. doplněné vydání
Jan Tomšíček od mládí rád cestoval na kole a projel na něm hodně zemí Evropy. S kamarády společně postavili plachetnici Polárka, s níž se…
299 Kč

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč
Tip na letošní dovolenou

Rakousko na kole

(CK Mamut tour)
17.08.2017, 5 dní
7 990 Kč
cyklistický Autobusem

Solná komora na kole

(CK Vlha)
19.08.2017, 5 dní
7 400 Kč
cyklistický Autobusem

Solná komora „nejen“ s cvičením jógy

(CK Vlha)
23.08.2017, 5 dní
7 400 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.
včera
Sportovně-seznamovací skupina CestovateLOVE Tě zve 22.-24.9. na cykloakci do Podyjí. Jukni na http://cestovatelove…

Hledám: Cyklistku na společné vyjížďky... apod

včera
Našla by se cyklistka (klidně s e-kolem), která nemá s kým jezdit (nejen) na vyjížďky a výlety ale třeba i na…

Hledám: parťáky na kolo

15.08.2017
hledáme parťáky- tj, pár na společné víkendy na kole v Česku a přilehlém okolí, ideálně kolem 50 let, nejezdíme…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

241 cyklistů (18 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017