Země: Rakousko Rakousko

Korutany

Ahoj, mohl by jste mi prosím někdo doporučit hvězdicovité výlety v Korutanech? A město nejlépe položené město, jako výchozí bod. Asi tak na dobu týdne. děkuji a kolu zdar

[ Zpět ]
Datum: 04.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Dejvas)
  • Re: Korutany

Po loňské zkušenosti mohu doporučit Vilach, resp. jezero Ossiacher See - kolem spousta kempů, penzionů, hotelů, vybere si každý. Byli jsme s manželkou unešeni, na kole do hor ( dají se vybrat všechny terény od mírných kopců po krpály), na kole podél řeky Dráva (krásné odpočinkové trasy) od jezera vede lanovka do 1900mnm, odtamtud sjezdy jak po silnici, tak po turistických stezkách (převýšení 1400m =adrenalin, pozor, při sjezdu jsem propálil duši o ráfek, naštěstí pod kopcem) a navečer koupání v jezeře, mimochodem, kolem jezera vede 35 km dlouhá odpočinková cyklotrasa. Pro čechy daleko a nebýt veslařských závodů našeho syna, netušili bychom. Byli jsme nadšeni. Pokud chceš více informací, piš na E-mail.

[ Zpět ]
    Datum: 04.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Radomír)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Afrikou domů na kole

Jan Tomšíček
Z Kapského Města do Chocně na favoritu – 3. doplněné vydání
Jan Tomšíček od mládí rád cestoval na kole a projel na něm hodně zemí Evropy. S kamarády společně postavili plachetnici Polárka, s níž se…
299 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Tip na letošní dovolenou

Pěší turistika v Zillertalských Alpách

(CK Mamut tour)
06.07.2017, 4 dny
6 100 Kč
pěší turistika Autobusem

Rakousko na kole

(CK Mamut tour)
03.08.2017, 5 dní
7 990 Kč
cyklistický Autobusem

Rakousko na kole

(CK Mamut tour)
17.08.2017, 5 dní
7 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Barma v lednu 2017

dnes
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

188 cyklistů (20 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016