reklama
Země: Rakousko Rakousko

Korutany

Ahoj, mohl by jste mi prosím někdo doporučit hvězdicovité výlety v Korutanech? A město nejlépe položené město, jako výchozí bod. Asi tak na dobu týdne. děkuji a kolu zdar

[ Zpět ]
Datum: 04.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Dejvas)
  • Re: Korutany

Po loňské zkušenosti mohu doporučit Vilach, resp. jezero Ossiacher See - kolem spousta kempů, penzionů, hotelů, vybere si každý. Byli jsme s manželkou unešeni, na kole do hor ( dají se vybrat všechny terény od mírných kopců po krpály), na kole podél řeky Dráva (krásné odpočinkové trasy) od jezera vede lanovka do 1900mnm, odtamtud sjezdy jak po silnici, tak po turistických stezkách (převýšení 1400m =adrenalin, pozor, při sjezdu jsem propálil duši o ráfek, naštěstí pod kopcem) a navečer koupání v jezeře, mimochodem, kolem jezera vede 35 km dlouhá odpočinková cyklotrasa. Pro čechy daleko a nebýt veslařských závodů našeho syna, netušili bychom. Byli jsme nadšeni. Pokud chceš více informací, piš na E-mail.

[ Zpět ]
    Datum: 04.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Radomír)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč
Tip na letošní dovolenou

Lyžování v Rakousku, kávička v Itálii

(CK Sunbike)
25.12.2017, 5 dní
8 490 Kč
zimní Autobusem

Vánoční lyžovačka v Alpách

(CK Kudrna)
27.12.2017, 4 dny
9 900 Kč
zimní Autobusem

Spital am Semmering – Stuhleck

Lyžování na Stuhlecku (Tourismusverband Spital/Semmering)
20.01.2018, 1 den
1 800 Kč
zimní Autobusem
Seznamka

Hledám: Zimní Alpy

včera
V létě kolo, v zimě lyže...Pro povánoční výlet přes Silvestra hledáme partičku pro příjemné lyžování i zábavu.…

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.

Hledám: Chupacabra team.

15.11.2017
Hledame přatele cyklistiky jsme skupina cyklistu a jezdíme pro radost nebo i po závodech .Kontakt 604 325 235.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

127 cyklistů (6 přihlášených)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017