reklama
Země: Itálie Itálie

Ahojte všichni cyklisté, prosím o radu při výběru CK na kolo. Do

Ahojte všichni cyklisté, prosím o radu při výběru CK na kolo. Dostala se mě do rukou nabídka CK Alpi Tour 2005 na kolo do Italie \"Sicílie na kolech\" . Má někdo z vás zkušenosti s organizací této cestovní kanceláře. Za každý názor budu vděčná.

[ Zpět ]
Datum: 03.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (danule)
  • Re: Ahojte všichni cyklisté, prosím o radu při výběru CK na kolo

         

    Koukni jeste na adventuru (www.adventura.cz) a kudrnu (http://www.kudrna.cz). Jsou to takove legendy. Nikdy jsem s nima nebyl, ale slysel jsem jen pozitivni nazory.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahojte všichni cyklisté, prosím o radu při výb

           

      U Kudrny bych neriskoval - kola jsou po jejich přepravě k nepoužití.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Mamlas)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ahojte všichni cyklisté, prosím o radu při výb

             

        Čau, můžeš být prosím konkrátní. Fakt mne to zajímá. Je to při nakládání, nebo přepravě? Dík

        [ Zpět ]
        Datum: 06.05.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahojte všichni cyklisté, prosím o radu při výběru CK na kolo

         

    Nevím, odkud jsi (z důvodů nástupního místa), ale mám výborné zkušenosti z CK TRIP z Jablonce. Příští čtvtek s nima jedem už počtvrté.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2006
    Autor: Ligi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahojte všichni cyklisté, prosím o radu při výběru CK na kolo

         

    Adventura (na kole jsem s ní byl dvanáctkrát) nebo Kudrna (dvakrát). Kola se přepravují standardně (cyklovlek nebo vaky do letadla), v cyklovleku kolo může utržit nějaké drobné šrámy, v letadle mohou být zásadnější (hodně záleží na demontáži dílů a zabalení). Adventura i Kudrna jsou pohodové a vcelku spolehlivé cestovky.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Glum)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahojte všichni cyklisté, prosím o radu při výběru CK na kolo

           

      Jo, zapomněl jsem: podstatné je podívat se o jaký typ zájezdu jde (obě cestovky to značí stupnicí 0 až 4 nebo 5). Zažil jsem vyloženě hard core MTB zájezd, kam se přihlásila skupina pěti dam středního věku na supermarketových kolech, bez jakékoliv cyklistické minulosti. Horor to pak byl nejen pro ně, ale hlavně pro vedoucí.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Glum)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Toskánsko na kole – agrofarma s polopenzí

 (CK Extrem Tour)
03.05.2024, 10 dní
13 990 Kč
cyklistický Autobusem

Napoleonův ostrov Elba na kole

 (CK Victoria)
05.05.2024, 8 dní
9 990 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole – agrofarma s polopenzí

 (CK Extrem Tour)
17.05.2024, 10 dní
14 990 Kč 12 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

335 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024