reklama
Země: Rakousko Rakousko, Česko Česko, Německo Německo, Polsko Polsko, Slovensko Slovensko

Kolem ČR podél hranic?

Zdravim. Letos o prazdninach jsem chtel na kole do Santiaga, ale nakonec jsem si rekl ze jsem jeste poradne nevidel CR, tak ji objedu po hranicich. Kdo ma podobne choutky jako ja ? A je tady nekdo kdo to absolvoval ? Zatim semnou nikdo nechce jet, tak me napadlo kdyby to nekdo jel ve stejnej termin jako ja, ze sme se mohli nekde potkat a vymenit zkusenosti kdyby to jel nekdo v opacnym smeru jako ja. Pojedu to ze Sumavy proti smeru hodinovych rucicek. Thompson

[ Zpět ]
Datum: 02.04.2006
Autor: Thompson
  • Re: Kolem CR podel hranic ?

         

    To je super napad. Ale to se asi pojede trochu dyl. Ja jel dvakrat na Slovensko z Liberce a loni jsme jeli cyklotrasu Praha Viden. Pocasi bylo hrozny. Ale super zazitky. Preji ti hodne zdaru.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (eme)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolem CR podel hranic ?

         

    Zdravim.
    Víš nějakej bližší termín kdy to pojedeš?Já něco podobného taky chystám na prázdniny se synem.Chceme to jet od Chebu směr Český les Šumavu vynechávám,a pokračujeme až Česká Kanada.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.04.2006
    Autor: lehojackk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolem CR podel hranic ?

         

    Já to jel s kámošem na dvakrát , vždy na týden.Z Mariánských Lázní do Brna 755km a z Chebu k Orlickým horám(konec pro nedostatek času v Hradci Králové 630km)Kopírovali jsme hranice jak to šlo.Český les nedotčená příroda,nikdo nikde -Šumava super-Novohraské hory-třeboňsko-Česká kanada--znojemsko;Cheb-Krušné hory(kopečky ,kopečky)-Jizerky a České Švýcarsko super,Krkonoše záhul nahoru a dolů.Jeli jsme to loni a předloni vždy na rozhraní květen ,červen.Spoléhali jsme na dobré počasí(omyl, i v červu padal sníh)Spaní řešeno v zastávkách,v lese,v lázeňských altánech.Rozhodně doporučuji.Až po téhle zkušenosti sem opravdu poznal jak je u nás krásně.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (manasr)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolem CR podel hranic ?

           

      Chtěla bych hranice projít pěšky.Jsem v důchodu a a potřebuji poradit trasy zakončené noclehem.Je to možné?

      [ Zpět ]
      Datum: 30.11.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (hani ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolem CR podel hranic ?

             

        To ti nikto neporadi-prilis vela moznosti.
        Ja by som to spravil tak, ze by som si najskor vytipoval nejake ubytovania po trase a stranky ponukajuce ubytovanie a potom by som riesil ubytovanie vzdy v dany den podla potreby cez internet v mobile.
        Pripadne keby slo o par dni da sa dohodnut ubytovanie aj napevno.

        [ Zpět ]
        Datum: 04.12.2008
        Autor: o
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolem CR podel hranic ?

           

      kamaráde, to jsi tu hranici střihal asi hodné z povzdálí, 750 km Mariánky, Brno je velmi málo, nehledě Brno je sakra ve vnitrozemí

      [ Zpět ]
      Datum: 11.10.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (AB)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolem CR podel hranic ?

         

    Nazdar, Santiago som isiel minuly rok. Vrelo odporucam. Kludne by som isiel znova ale tentokrat by som isiel z domu. Minuly rok sme zacinali az St.Jean Pied de Port.
    Kolem CR mam v dlhodobom plane.Uz som tu o tom volaco cital a znie to fakt dobre.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2006
    Autor: alo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolem CR podel hranic ?

         

    Čau Thompsone,v roce 2004 jsme to jeli z Děčína ve směru hod. ručiček s kamarádem za 25 dnů. Najeli 2300 km s vynecháním Krušných h. z důvodu nataženého svalu. Nic lepšího na kole jsem nezažil. Jel bych hned znovu, ale letos jsme to rozšířili na Evropu, tak snad někdy jindy. Rád se podělím o dojmy a zkušenosti. Martin

    [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Bartus ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolem CR podel hranic ?

           

      koukněte na www.alpy.webzdarma.cz
      Na tý adrese je náš deník včetně podrobné trasy. Jeli jsme to v roce 2002 a bylo to báječný. Hodně štěstí

      [ Zpět ]
      Datum: 28.02.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Mc Fly ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolem CR podel hranic ?

         

    Zkus kouknout na stranky jedne dvojice cykloturistu, kteri jeli kolem CR prave kolem hranice. Verim, ze Ti to pomuze... Hodne stesti a malo defektu!
    Zde ten odkaz: http://kosva.borec.cz/

    [ Zpět ]
    Datum: 28.02.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolem CR podel hranic ?

         

    Taky jsme to jeli. A bylo to supr.Koukni na www.tskpraha.net/kolotoulky.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (strudlas)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolem CR podel hranic ?

         

    Všici jezdí vnitřkem.
    Nemá někdo zkušenost s jízdou kolem ČR vnějškem (tj. cizinou)?

    [ Zpět ]
    Datum: 05.03.2007
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolem CR podel hranic ?

           

      Vloni v září jsme ČR objeli za 17 dní, bylo to naprosto úžasné. Většinou vnitřkem :), ale některé části jsme brali z vnějšku, nejvíce Polskem. Ale nocovali jsme vždy na českém území.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirkaDP)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolem CR podel hranic ?

             

        Já ji objel také loni v září.2500km za 22dnů.Nejsuprovější počasí jaké jsem kdy na cestách zažil.

        [ Zpět ]
        Datum: 06.03.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Milann)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kolem CR podel hranic ?

               

          Rád bych Tě poprosil o radu jak naplánovat cestu kolem čr na kole. Mám v plánu s kolegou objet republiku v srpnu. Měl bych na Tebe několik otázek, tak prosím o kontakt na Tebe na výše uvedený email. Díky Láďa

          [ Zpět ]
          Datum: 17.06.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Ladas)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kolem CR podel hranic ?

                 

            Sakra,sakra. Dva roky stará prosba která mi nějak utekla.Moc se omlouvám ale opravdu jsem to nečetl.
            Řekl bych že teď už je pozdě.

            [ Zpět ]
            Datum: 13.04.2009
            Autor: Neregistrovaný uživatel (milann)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolem CR podel hranic ?

         

    Ahoj, jel jsem to loni, taky proti směru. Bohužel m¨nikdo se mnou nechtěl jet, takže solo. Snažil jsem se fakt těsně podél, docela se mi to i povedlo myslím. Moje trasa měla přesně 2100 km/13 dní. Kdyby tě něco zajímalo, napiš na mail.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.12.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pepek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolem CR podel hranic ?

         

    Ahoj, uz jsi uskutecnil to Santiago, nebo je to porad na programu? Co takhle jet z Valencie do Santiaga?

    [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (aaaJana)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolem CR podel hranic ?

           

      Jeste je to porad v planu. Preun se prosím do diskuze "na kole do santiaga" nebo tak nejak se to jmenuje. Já jsem se tam taky presunul :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 23.12.2008
      Autor: Thompson
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolem CR podel hranic ?

         

    Ahoj.Jel jsem to už v roce 2001 a byl to nejlepší výlet,jaký jsem tady v Čechách podniknul.V pohraničí je ještě dost zachovalá příroda a to se mi líbí.Měl jsem mapu Čech 1:5OOOOO a snažil jsem se jet po silnici,která tam byla zakreslená a nejblíž u hranice.Začal jsem na Landštejně u Nové Bystřice směrem na Moravu.Nejhezčí to bylo v horských oblastech-moravsko-slovenská hranice,Ostravsko,Osoblažsko,Jeseníky,podél Orlice v Orlických horách v Adršpachu a nejtěžší v Krkonoších,tam se jede napříč přes hřebeny.Cestu jsem nedokončil na začátku Jizerských hor jsem to přerušil,měl jsem málo času.Chtěl bych to ještě někdy dokončit,ale zatím nevím,nejlepší doba je na jaře v květnu.Za 11 dní jsem najel 1493 km. A.H.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (A.HAVLÍK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolem CR podel hranic ?

           

      Pokud si vzpomeneš, mohl bys prosím blíže popsat trasu v úseku Landštejn - Mikulov? Jel jsi pouze po české straně nebo i po rakouské? Díky?

      [ Zpět ]
      Datum: 14.04.2009
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Labská cyklostezka

Labská cyklostezka – Míšeň (CK Victoria)
14.05.2024, 3 dny
5 990 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

303 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024