reklama
Země: Rakousko Rakousko, Itálie Itálie, Slovinsko Slovinsko

Pres Rakousko k moru....

Caute vsetci - chtela bych poradit...chystam se s kamosem v lete na kole asi tak na mesic, chteli bychom prejit pres Rakousko k moru, trebars k Slovinsku nebo Italii.. Ja sice jezdim hodne na kole ale na tak dlouhy trase jsem jeste nebyla....mate nejake dobre rady a tipy?absolvoval nekdo z vas takovou trasu? dekuji s pozdravem Lucia

[ Zpět ]
Datum: 28.03.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (LUcka ([email protected]))
  • Re: Pres Rakousko k moru....

         

    Ahoj.
    Zkus se podivat sem, mozna ti to pomuze. Zvladl to i malej mrnous na kole.
    http://www.livepla.net/ctamazpatky.php

    [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pres Rakousko k moru....

         

    Ahoj! Tím směrem jsme už cestovali vícekrát přes Alpy i východněnji. Inspiraci najdeš třeba v některé z našich výprav: http://www.cyklostranky.cz/vypravy/ (Z Brna do Benátek, Alpy 2004)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pres Rakousko k moru....

           

      ... tedy, ... zažil jsem příjemný šok ! Už na loňský rok jsem plánoval dovolenou na Slovensku a v Maďarsku - pak jsem ale neměl dovču a plány šly do kytek ...
      A teď najednou objevuji to, co jsem zamýšlel i já a do čeho, bude-li letos dovolená, bych se rád pustil.
      Ďík za inspirativní itinerář, Pavel

      [ Zpět ]
      Datum: 16.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (AF)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pres Rakousko k moru....

         

    My jsme jeli pres Rakousko a Slovinsko do Chorvatska, zpet jsme to brali pres Madarsko a Slovenksko.
    Pro inspiracku mrkni: www.putovani.net

    [ Zpět ]
    Datum: 14.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jane ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole – agrofarma s polopenzí

 (CK Extrem Tour)
03.05.2024, 10 dní
13 990 Kč
cyklistický Autobusem

Napoleonův ostrov Elba na kole

 (CK Victoria)
05.05.2024, 8 dní
9 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

368 cyklistů (12 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024