reklama
Země: Rumunsko Rumunsko

kolo ve vlaku v Rumunsku

Nevíte náhodou někdo jak je to s přepravou kol ve vlacích v Rumunsku? Zajímá mne hlavně trať vedoucí z Apuseni do Oradei. Plánuju tam vandr a třeba nám zas nebude přát počasí a nebudem stíhat, tak jestli by třeba nebylo možné kousek se popovézt vlakem.

[ Zpět ]
Datum: 20.03.2006
Autor: Lupenatka
  • Re: kolo ve vlaku v Rumunsku

         

    Na kole je to kousek a jedobré projet i cikánskejma vesnicema. To je folklór. Jinak ve vlaku se dá kolo přepravit hlavně po dohodě s průvodčím za úplatek. Běžný osobáky většinou zavazadlový vůz nemají, ale vezli jsme kola z Oradei do Huedinu i oficielně v hitláku. Podávání ale trvalo hodinu. V informacích v Oradei se zeptej, CFR jsou na úrovni.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jura ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kolo ve vlaku v Rumunsku

           

      Dík za odpověď. Nám jde hlavně o to kdyby jsme, třeba kvůli dešti nestíhaly, jestli by se šlo popovízt.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2006
      Autor: Lupenatka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: kolo ve vlaku v Rumunsku

             

        to už si říkal ...

        [ Zpět ]
        Datum: 30.03.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (gg)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: kolo ve vlaku v Rumunsku

             

        Ahoj!
        Ja jsem nestastnou nahodou smazala Tvuj mail (jsem leva), tak Ti jen pisu, ze co se tyce cyklo stylu, tak se urcite shodnem, takze budu doufat a tesit se, ze se jeste nekdy ozves...
        (pisu sem, protoze strasne nestiham a nechce se mi registrovat, snad na to narazis:)
        Pekny den,
        Jita

        [ Zpět ]
        Datum: 24.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jita ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: kolo ve vlaku v Rumunsku

               

          Zdravím všechny cestovatele, narazil jsem na výbornou stránku o Rumunsku, Černém moři, Karpatech a s informacemi o rumunsku obecně... http://www.dovolenarumunsko.cz/

          [ Zpět ]
          Datum: 06.02.2009
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Www.DovolenaRumunsko.cz)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kolo ve vlaku v Rumunsku

         

    Ahoj, mám z loňska úplně stejné zkušenosti. V kanceláři, kde se prodávají lístky mi řekl, že to nejde. Byl jsem tam pětkrát a nešlo to ani jednou. Pak jsem se zeptal výpravčího a ten řekl, že vlak přijede tehdy a tehdy a ať si tam kola dáme. Nakonec to dopadlo tak, že přijel vlak a my to tam nadrzo naskládali, dokonce i výpravčí počkal s odjezdem vlaku jenom kvůli nám. Pak jsme už jednali s průvodčím (mladým a starým) a řešili cestu s ním. Ačkoliv to nemám rád, tak jsme nechtěli žádný lístek. Když se nám snažil dát velkou cenu (pochopili jsme, že přeprava zavazadel je zakázaná nebo hodně drahá), tak jsme dělali, že nerozumíme a ukazovali jsme mu, že nemáme moc peněz. Nakonec jsme byli spokojeni my i oni.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.02.2009
    Autor: Plašan
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

265 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024