reklama
Země: Česko Česko

Jaro na kole

Ahoj cyklokamarádi!
jen bych se chtěla zeptat jaký máte v plánu po zimě první jarní cyklovýlet? Máte nějaký tip na rozjezd? jak daleko, kam a na jakou zajímavost plánujete, že se pojedete podívat?Přece už to jaro musí konečně přijít, a doprát nám pár kilometrů, ne?

[ Zpět ]
Datum: 06.03.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarní kvítko)
  • Re: Jaro na kole

Ahoj, pokud jde o mně, tak tohle ještě neřeším.Ne že bych se na jaro netěšil, ale u nás (Vsetínsko) je tolik sněhu, že dřív než v květnu asi nevyrazím.Jezdím mtb a první trasy vždy vedou na zdejší hřebeny. Mám jeden vyhlédnutý a jezdím jej každý rok jako takový rituál.Něco jako mají vodáci otvírání řeky tak já "otvírám" hřebenovky. Ale jinak jezdím, co se dá. Ale ta zima mi pije krev. Už je to moc dlouhý, ani náznak, že by jaro bylo za dveřmi.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (alfons)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaro na kole

Jo zima letos asi bude dlouhá. Já jsem pro změnu z Liberce... teď koukám z okna a zase chumelí... jsem fakt zvědavej, kdy se dostaví jaro... zatim to moc dobře nevidim, v Jizerkách bude sníh určitě ještě v červnu.
      Jinak první výlet samozřejmě do Jizerek, ale uvidim, kde bude míň sněhu :)

[ Zpět ]
      Autor: Lukyn
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Na kole ke hvězdám

Jiří Grygar a kol.
Průvodce po hvězdárnách a planetáriích
Co to je EBICYKL Tipy na týdenní cykloputování Průvodce po hvězdárnách a planetáriích Astrofyzika RNDr. Jiří Grygara, CSc. není třeba…
349 Kč

Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem

Markéta Hroudová a Luděk Zigáček
Po cyklostezce ODRA-NISA k moři na Rujanu a Polskem zpět domů
První knižní přiblížení krásné, ale lehce opomíjené dálkové cyklostezky lemující hraniční řeky mezi Německem a Polskem. Tento cestopis…
259 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
02.08.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklovýlety

dnes
Ahoj hledám cyklistku 40-50 L na společné výlety. Rád jezdím na kole,ale jezdit sam to není ono . Jezdim na pohodu…

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo
včera
Ahoj, hledám sportovního kamaráda na vyjížďky na silničním nebo horském kole. Uvítám pokud by měl zájem i o lezení…

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy
22.07.2017
Jezdím jak na krátký tak delší projížďky, spíš vyhledávám místa z menším provozem vedlejší polní a lesní cesty.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

304 cyklistů (23 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017