reklama
Země: Česko Česko

Jaro na kole

Ahoj cyklokamarádi!
jen bych se chtěla zeptat jaký máte v plánu po zimě první jarní cyklovýlet? Máte nějaký tip na rozjezd? jak daleko, kam a na jakou zajímavost plánujete, že se pojedete podívat?Přece už to jaro musí konečně přijít, a doprát nám pár kilometrů, ne?

[ Zpět ]
Datum: 06.03.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarní kvítko)
  • Re: Jaro na kole

Ahoj, pokud jde o mně, tak tohle ještě neřeším.Ne že bych se na jaro netěšil, ale u nás (Vsetínsko) je tolik sněhu, že dřív než v květnu asi nevyrazím.Jezdím mtb a první trasy vždy vedou na zdejší hřebeny. Mám jeden vyhlédnutý a jezdím jej každý rok jako takový rituál.Něco jako mají vodáci otvírání řeky tak já "otvírám" hřebenovky. Ale jinak jezdím, co se dá. Ale ta zima mi pije krev. Už je to moc dlouhý, ani náznak, že by jaro bylo za dveřmi.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (alfons)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaro na kole

Jo zima letos asi bude dlouhá. Já jsem pro změnu z Liberce... teď koukám z okna a zase chumelí... jsem fakt zvědavej, kdy se dostaví jaro... zatim to moc dobře nevidim, v Jizerkách bude sníh určitě ještě v červnu.
      Jinak první výlet samozřejmě do Jizerek, ale uvidim, kde bude míň sněhu :)

[ Zpět ]
      Autor: Lukyn
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
349 Kč

Cyklistické maso v české kotlině

Milan Silný
Čtvrtá kniha Milana Silného pojednává o nejdelších, nejdobrodružnějších a možná i nejúchylnějších cyklistických akcích v ČR
Ve světě se jezdí spousta extrémních cyklistických akcí. I u nás se jezdí závody, které dávají lidskému životu jiný rozměr, závody, při …
389 Kč
Tip na letošní dovolenou

České Švýcarsko: Cyklotoulky

(CK Bondo)
19.06.2018, 6 dní
4 840 Kč
cyklistický Vlastní doprava

Český ráj na kole

(CK Bondo)
13.07.2018, 5 dní
3 980 Kč

Bohemia tour sever

(CK Bondo)
13.07.2018, 10 dní
8 910 Kč
Seznamka

Hledám: Dva bajkeři

včera
kolem 40 let hledají dvě bajkerky na pohodové vyjížďky nejen po okolí Brna. Jezdíme v klidném tempu hlavně mimo…

Hledám: Zimní Alpy

19.11.2017
V létě kolo, v zimě lyže...Pro povánoční výlet přes Silvestra hledáme partičku pro příjemné lyžování i zábavu.…

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

181 cyklistů (18 přihlášených)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017