reklama
Země: Česko Česko

Jaro na kole

Ahoj cyklokamarádi!
jen bych se chtěla zeptat jaký máte v plánu po zimě první jarní cyklovýlet? Máte nějaký tip na rozjezd? jak daleko, kam a na jakou zajímavost plánujete, že se pojedete podívat?Přece už to jaro musí konečně přijít, a doprát nám pár kilometrů, ne?

[ Zpět ]
Datum: 06.03.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarní kvítko)
  • Re: Jaro na kole

Ahoj, pokud jde o mně, tak tohle ještě neřeším.Ne že bych se na jaro netěšil, ale u nás (Vsetínsko) je tolik sněhu, že dřív než v květnu asi nevyrazím.Jezdím mtb a první trasy vždy vedou na zdejší hřebeny. Mám jeden vyhlédnutý a jezdím jej každý rok jako takový rituál.Něco jako mají vodáci otvírání řeky tak já "otvírám" hřebenovky. Ale jinak jezdím, co se dá. Ale ta zima mi pije krev. Už je to moc dlouhý, ani náznak, že by jaro bylo za dveřmi.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (alfons)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaro na kole

Jo zima letos asi bude dlouhá. Já jsem pro změnu z Liberce... teď koukám z okna a zase chumelí... jsem fakt zvědavej, kdy se dostaví jaro... zatim to moc dobře nevidim, v Jizerkách bude sníh určitě ještě v červnu.
      Jinak první výlet samozřejmě do Jizerek, ale uvidim, kde bude míň sněhu :)

[ Zpět ]
      Autor: Lukyn
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč
Seznamka

Hledám: Jsi usměvavá, máš jiskru v očích?

Hledám: Jsi usměvavá, máš jiskru v očích?
včera
Luboš 46 let, SŠ, vysoký 176 cm,...výlety, cestování...kolo, koloběžka...kultura, hledám vztah, který vydrží... ps…

Hledám: Halloweenský víkend i pro cyklisty 27-.29.10.

Hledám: Halloweenský víkend i pro cyklisty 27-.29.10.
včera
Chceš se seznámit? Chceš si užít super víkend? Pojeď s námi a najdi si kamaráda pro své hobby nebo partnera do…

Hledám: kámoše na kolo z východních Čech

23.09.2017
Hledám kámoše na kolo 45-50let,více si řekneme na mailu.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

173 cyklistů (17 přihlášených)

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017

Vysoké Tatry – Nízké Tatry – pěšky i na kole

Bez plánu, kam letos vyrazit jsme na poslední chvíli oprášili předloňské prozkoumávání Nízkých Tater v okolí…
HMS | 12.09.2017

Dovolená na kole s 10 letým klukem: Veselí n.Luž.- Pálava– Veselí

Plán Vyjedeme z domova z Veselí nad Lužnicí přes Jindřichův Hradec, Českou Kanadu, Dačice, Jemnici, Vranov,…
VLB | 01.09.2017