Země: Česko Česko

Jaro na kole

Ahoj cyklokamarádi!
jen bych se chtěla zeptat jaký máte v plánu po zimě první jarní cyklovýlet? Máte nějaký tip na rozjezd? jak daleko, kam a na jakou zajímavost plánujete, že se pojedete podívat?Přece už to jaro musí konečně přijít, a doprát nám pár kilometrů, ne?

[ Zpět ]
Datum: 06.03.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarní kvítko)
  • Re: Jaro na kole

Ahoj, pokud jde o mně, tak tohle ještě neřeším.Ne že bych se na jaro netěšil, ale u nás (Vsetínsko) je tolik sněhu, že dřív než v květnu asi nevyrazím.Jezdím mtb a první trasy vždy vedou na zdejší hřebeny. Mám jeden vyhlédnutý a jezdím jej každý rok jako takový rituál.Něco jako mají vodáci otvírání řeky tak já "otvírám" hřebenovky. Ale jinak jezdím, co se dá. Ale ta zima mi pije krev. Už je to moc dlouhý, ani náznak, že by jaro bylo za dveřmi.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (alfons)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaro na kole

Jo zima letos asi bude dlouhá. Já jsem pro změnu z Liberce... teď koukám z okna a zase chumelí... jsem fakt zvědavej, kdy se dostaví jaro... zatim to moc dobře nevidim, v Jizerkách bude sníh určitě ještě v červnu.
      Jinak první výlet samozřejmě do Jizerek, ale uvidim, kde bude míň sněhu :)

[ Zpět ]
      Autor: Lukyn
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč

Kalendář – Rájem rozhlednovým 2017

Velký nástěnný kalendář
Rozhledny Středních Čech Kalendář RÁJEM ROZHLEDNOVÝM 2017 je celobarevný, obsahuje 14 listů velikosti A3 na výšku (30×42 cm), na lesklém…
250 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
14.06.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem

Cyklostezka z Prahy do Míšně

(CK Hoška Tour)
19.07.2017, 5 dní
4 950 Kč
cyklistický Autobusem

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
02.08.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Parťačku nebo parťáka

Hledám: Parťačku nebo parťáka
16.01.2017
na cyklovýlety kolem Brna. Jezdím v pohodovém tempu 20 - 50 km. Upřednostňuji polňačky, les, cyklostezky, hlavně…

Hledám: Společné cyklovýlety

16.01.2017
Manželé 47/43 hledají pár k společným cyklovýletům na kole.

Hledám: Bikerku - lyžařku.. Praha a okolí

Hledám: Bikerku - lyžařku.. Praha a okolí
14.01.2017
Hledá se sympatická slečna cyklistka-bikerka (20-38 let) z Prahy (nejlépe 4) nebo v Praze žijící, která si také…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

217 cyklistů (25 přihlášených)

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017

7001

3. (poslední) část trilogie Prosinec tentokrát mému Hobby Nr. 2 příliš nepřál. Taky proč by přál, když v…
Quatsch | 04.01.2017