reklama
Země: Norsko Norsko

The North Sea Cycling Route

Ahoj. Nevite nekdo nejake info o tehle cyklotrase? Zkousel jsem neco najit na netu a moc se toho nenaslo (spis jen o casti, ktera vede pres UK). Na oficialnich strankach http://www.northsea-cycle.com se da mapa poslat, ale buuuh vi, kdy by to doslo...nebo nedoslo. Neda se tahle mapa, pripadne nejake info o tehle trase, sehnat nekde u nas v cechach?
Dik
Michal

[ Zpět ]
Datum: 28.02.2006
Autor: Michal
  • Re: The North Sea Cycling Route

         

    Já bych se toho nebala, jen jsem nestudovala, jakým způsobem by ty mapy měly být zaplaceny. Naopak si mysllím, že dostaneš to nejlepší, nejčerstvější zboží. A myslím, že déle než měsíc to celé nepotrvá. Ale sama osobně bych obešla knihkupectví, zda neseženeš průvodce, či mapu u nás, aby to vyšlo levněji.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.03.2006
    Autor: evan
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: The North Sea Cycling Route

           

      No...nejspis se projdu po Praze, vycvakam film ve fotaku a prolezu vsechny obchudky s mapkama:-) Kdyz jsem se dival na tu stranku a na ceny...ble...cca 15 euriku za jednu mapu...A to maj kazdou zemi minimalne na dvou...Aj aj. Ach ten turismus:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 01.03.2006
      Autor: Michal
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Norsko na kole: fjordy, hory, řeky

 (CK Bondo)
28.06.2024, 12 dní
26 940 Kč
cyklistický Letecky

Ostrovy za polárním kruhem na kole

 (CK Kudrna)
05.07.2024, 17 dní
47 800 Kč
cyklistický Autobusem

Norskem na kole

 (Martin Hájek, CK Kudrna)
26.07.2024, 15 dní
29 800 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

270 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024